DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Accumaster Pro Büyük Kütleler İçin

Accumaster Pro jeofizik cihazı ve altın detektörü, (mağara, tünel, sığınak, mezar vb.) Accumaster Pro Digital, yalnızca büyük miktarda altın, metal, mineral cevheri ve yer altı suyu kütlesini bulur. Accumaster Pro Digital arkeoloji, jeoloji, madencilik, altın ve hazine avcılığı uygulamalarında kendini kanıtlamıştır.

Accumaster Pro nun normal metal dedektörlerine kıyasla avantajları, zemin yüzeyine yakın gömülü küçük nesneleri görmemesidir.. Metal çöp parçaları, silah mermileri, alüminyum folyo, bir hazine sandığı gibi büyük, derin gömülü altın hedefleri bulmanız için tasarlanmıştır..

Yer için, temin edilen 4 adet topraklama çubuğu, şüpheli alanı kapsayan kare biçiminde, 706 metrekareye kadar toprağa çakılır. Her topraklama çubuğu, bir tel üzerinden, her sonda çiftinin numaralı bir test anahtarına sahip olduğu jeofizik konumlandırma paneline bağlanır. 4 taraf ve karenin 2 diyagonal prob çifti için toplam 6 anahtar. Karşılık gelen test anahtarına birer birer basılarak, prob çiftleri “taşıyıcı dalga” olarak bilinen yüksek bir elektrik voltajını toprağa iletir. Accumaster Pro Digital jeofizik konum belirleyicisi, bu problar arasındaki alandan alınan toplam elektriksel direnç değeri olan LED metreyi anında ölçer ve görüntüler. Yeraltı direnci, boşluklar, metaller veya su gibi faktörlerle birlikte değişir. Hedef metre, altın, gümüş, bakır kategorileri ile OHM direnç değerlerinde ışıklandırılmış ölçeklere sahiptir.

  • Yeni 2 ölçekli çubuk grafik sayesinde boşluk, su, mineral, demir, altın ve değerli metaller doğru olarak gösterilir.
  • Dijital okumalar, düşük ışık koşullarında bile geceleri bile görebilecek kadar parlaktır.
  • Dahası, ACCUMASTER-PRO dijital kullanımı oldukça kolaydır, tamamen otomatiktir.
  • Basitçe açın ve yeraltını taramaya başlayın.
  • Elektronik jeofizikte herkesin kullanması için dijital doğruluk ve basitlik. Test düğmelerine basın ve 33 metre derinliğe kadar hazinelerin yerlerini / algılanmasını başlatın.

Daha Fazla Bilgi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.