DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

DIVERMAG1 Manyetometre Cihazı

Bugün piyasadaki en yüksek performanslı su altı demir arama dedektörüdür.

Diver Mag 1, tek bir nano-tesla hassasiyetine sahip, yüksek performanslı, mikroişlemcili, deniz manyetometre algılama sistemidir. Elde taşınan mag, karada ve su altında eşit derecede iyi çalışan, çok hassas bir demir metal (demir / çelik) detektörüdür. Mag boru hatları, kablolar, toplar, tarama parçaları ve hemen hemen her büyüklükteki herhangi bir demir metal nesneye duyarlıdır. Ticari işlemler için sağlam bir şekilde inşa edilmiş olan Diver Mag 1, kullanım kolaylığı için kullanıcı dostu kontrollerle tasarlanmıştır. Sudan, tutma sapı mag’in taşınmasını kolaylaştırır.

Operatör tarafından seçilebilen çevrim süreleri (ne sıklıkta okuma yapılırsa) 2, 5 veya 10 saniye, güçlü bir geri dönüş sinyali verir. Ayarlanabilir hassasiyet anahtarı, en büyük hedeflerin bile belirlenmesini oldukça kolaylaştırır. Diver Mag 1, okuma hassasiyetini veya stabilitesini etkilemeden mag’in herhangi bir pozisyonda tutulmasını sağlayan üç eksenli bir gürültü önleyici sensöre sahiptir. Okuma, bulanık su veya gece operasyonları için kolay görülebilen 5 basamaklı bir LED ile gösterilir. Ek olarak, bir ses çıkışı dalgıcın sistemi, LED ekranı izlemeye gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar. Operatör tarafından ayarlanabilir yüzdürme özelliği ile manevra kabiliyeti kolay olan Diver Mag 1, dünyanın her yerinde kullanılabilir.

Güç, 5 saniyelik döngü süresinde iki sürekli saat sürecek dahili 12 voltluk şarj edilebilir bir batarya ile sağlanır. İsteğe bağlı kayışa takılı yedek pil takımını kullanarak çalışma süresini artırın. Dahili akü şarj cihazı, herhangi bir 120 ac voltaj kaynağına bağlanır (220 ac şarj cihazı isteğe bağlıdır).

Diver Mag 1, yıllarca sorunsuz performans sağlamak için korozyona dayanıklı üretan ve PVC’den yapılmıştır. Modüler yapı, gerektiğinde kolayca onarım yapılmasını sağlar. Sistemin tamamı Fishers İKİ YIL GARANTİ kapsamındadır.

Ticari sınıf yapı, LED ve ses okuma, çıkarılabilir kulaklıklı ses girişi, şarj edilebilir piller ve isteğe bağlı “uzatılmış çalışma” kayışına takılı ekstra pil paketi.

Daha Fazla Bilgi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.