DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

G-857 Manyetometre

G-857, çeşitli manyetik arama ve haritalama uygulamaları için güvenilir, düşük maliyetli bir çözüm sunar. Tek tuş basma işlemi, G-857’nin teknik olmayan saha personeli tarafından çalıştırılabileceği ve öğretim ortamlarında kullanılabileceği anlamına gelir. Yerleşik proton önleme yöntemini kullanarak, sistem sensör oryantasyonu, sıcaklık veya konum gibi değişkenlere neredeyse hiçbir bağımlılıkla doğru ölçümler yapılmasını sağlar.

Uzun sensör kablosuna ve harici güç bağlantısına sahip otomatik bisiklet seçeneği, G-857’nin Dünya’nın manyetik alanındaki günlük değişikliklerin ölçümü için baz istasyon aracı olarak kullanılmasını sağlar. İsteğe bağlı GPS, verilerin zaman ve Enlem / Boylam konumlarıyla damgalanmasına izin verir. MagMap yazılımını kullanarak saha içi navigasyon için GPX yol noktası araştırma rotalarını GPS’e hızlı ve kolay bir şekilde yükleyin. Baz istasyonu konfigürasyonları olan basit bir düşük maliyetli manyetometre arıyorsanız, G-857 Proton Manyetometre tercih edilen bir araçtır.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

  • Çok yönlü: Günlük düzeltmeleri için tek sensörlü manyetometre, dikey gradiometre veya baz istasyonu olarak kullanın.
  • Ekonomik Fiyatlı: Akademik ortamlar, küçük şirketler veya kişisel hobiler ve ayrıca petrol ve gaz endüstrisindeki profesyoneller için idealdir.
  • Herhangi Bir Uygulama için Harika: Jeolojik yapıların haritalandırılması, maden arama ve endüstriyel, çevresel veya arkeolojik hedeflerin aranması için çok uygundur.
  • Kullanımı Kolay: Tecrübeli ve kalifiye olmayan personel tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
  • Engebeli Hava Koşullarına Dayanıklı Yapı: Aşırı hava ve sıcaklıklarda çalışır.
  • Alan İçi Direksiyonlu Opsiyonel Tümleşik GPS: Veri noktaları GPS konumu ve zamanıyla damgalanabilir.

Daha Fazla Bilgi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.