DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

G-864 Manyetometre

Jeofizikçi için Yüksek Duyarlılık, Hızlı Örnekleme ‘Yürüyüş’ Manyetometresi

Geometrics, en yeni jenerasyon arazi manyetometrelerini jeofizik dünyasına tanıtmaktan gurur duyuyor! G-864, günümüzde mevcut en yüksek kalitede manyetometreyi modern bir kullanıcı arayüzü ile birleştirerek anketi daha kolay ve verimli hale getirir. G-864 sezyum manyetometresinde, veri konsolu olarak değiştirilmiş bir Android tablet olan Getac ZX70 kullanılıyor. Bu, kullanıcılara tek veya çok sayıda proje olarak büyük miktarlarda veri saklama imkanı sunar.

Android tablet, gezinme ekranı ve kullanıcıları anket alanı boyunca yönlendiren bir özellik olan anket çizgilerini önceden yükleme yeteneğine sahiptir. Sahada hatlar oluşturmak için geleneksel şerit metreler ve kazıklar kullanmak yerine anket hatlarının önceden yüklenmesi, kurulum süresini ve mürettebat boyutunu azaltır.

G-864, kullanıcıların toplanan verilerini renk haritası olarak görselleştirmelerini sağlar. Bu, anında veri QC’sine ve doldurma için ek verilere ihtiyaç duyulabilecek yeni anket çizgileri oluşturmanıza olanak sağlar. Son olarak, kablosuz bir platform kullanarak verilerin kaydedilmesi, araştırma sırasında alet kablolarının takılma veya kopma olasılığını ortadan kaldırır.

Modern araştırmalar, bir alanı olabildiğince çabuk kaplamak için büyük miktarda manyetometre dizileri gerektirmektedir. G-864 aynı anda 4 manyetometreyi kaldırabilir ve aynı anda daha geniş bir alanı inceleme imkanı sunar. Maksimum 10 Hz örnekleme oranıyla, <0.004 nT sqrtHz rms değerinde bir gürültü tabanı yeni G-864, daha hızlı ve daha doğru araştırmalar için izin verir. Zaman paradır ve G-864 ikisini de kurtarmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.