DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Geode keşif sismografı

Geode Exploration Seismograph, hem akademisyenler hem de jeofizik uzmanları tarafından kullanılan, dünyadaki en popüler mühendislik sismografıdır. Geode, çok yönlü ve esnek bir sismograftır, valizinize sığacak kadar küçük ve hafiftir, ancak akıllıca tasarlanan dağıtık mimarimiz aracılığıyla tam ölçekli 2D ve 3D anketler için gerektiğinde kolayca genişletilebilir. Yansıma, kırılma, MASW / MAM veya tomografi araştırmaları için ve ayrıca deprem, taş ocağı patlamaları veya ağır ekipman izleme gibi daha niş kullanım durumları içindir. Geode ayrıca deniz profillemesini ve sürekli kaydı kolayca yapabilir!

SeisImager / 2D-STD gibi yazılımımızı kullanarak verilerinizi görüntülemek, kaydetmek ve hatta işlemek için dizüstü bilgisayarınızı kullanın. Geodes’i 1000’den fazla kanaldan oluşan sistemler oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Jeodezler darbelere, toza dayanıklı, suya batırılabilir ve aşırı sıcaklıklara dayanabilir şekilde tasarlandı, sektörde lider bir teklif olan her yeni Geode için 3 yıl garanti sunuyoruz.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

  • Ultra Hafif: 8 lb., 3.6 kg, modülleri taşımak ve dağıtmak kolaydır.
  • 3 Yıl Garanti: 4 teknisyen, 4 jeofizikçi ve gerçek zamanlı çevrimiçi destek ile tam zamanlı müşteri hizmetleri personeli tarafından desteklenir.
  • Genişletilebilir: Modül başına 3 ila 24 kanal; 1000 kanala kadar düşük maliyetli dağıtılmış sistemler oluşturmak için daha fazla modül bağlayın.
  • Eşsiz Özellikler: 24 bit, ultra yüksek çözünürlüklü 20 kHz bant genişliği (8 – 0.02 ms örnekleme), düşük bozulma (% 0.0005), düşük gürültü (0.2uV), istifleme doğruluğu (1/32 aralık).
  • GPS Senkronizasyonu: Alt örnek zamanlama doğruluğu böylece bir olayın tam olarak ne zaman gerçekleştiğini bilmek.
  • Sağlam Yapılı: MIL810E titreşim testinden geçer, suya daldırılabilir 14 yönde beton üzerine 1,5 m düşmeden hayatta kalır.
  • Kolay Arayüz: Standart ağ portu üzerinden herhangi bir dizüstü bilgisayara veya PC’ye bağlanır. Geode’i bina ağınıza takın ve uzaktan çalıştırın.
  • Gürültüsüz Dijital İletim: Geodes’ten dijital olarak hafif, ucuz kablolarla iletilen veriler.
  • Komple Performans ve Hat Testi: Dahili test kötü jeofonlar, kablolar bulur. Teknik özellikler doğrulanması gerektiğinde Geometrik alanlı taşınabilir test osilatörü ile arayüzler.

Daha Fazla Bilgi

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.