DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Leica DSX Radar

Yol çalışmalarında yapılacak tamir ve bakım, inşaat mühendisliği ve araştırma şirketleri için tasarlanmıştır. Sezgisel yazılıma sahip taşınabilir bir donanımdan oluşan Leica DSX zemin altındaki botu ve kaplo hatşarını kolayca bulunmasını, görselleştirilmesini ve haritalanmasını sağlar. Diğer herhangi bir zemine nüfuz eden radar (GPR) sisteminin aksine, Leica DSX, veri analizini otomatikleştiren ve sahada 3 boyutlu bir yardımcı harita oluşturan en yeni yazılım ile üretkenliği en üst düzeye çıkarır.

  • Kullanım kolaylığı

Uzman bilgisi olmadan sorunsuz ve doğru yeraltı tesisatı tespitini sağlama
Sezgisel kullanıcı arayüzü ile sadece birkaç adımda eksiksiz uygulama tespiti ve haritalama. Herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda, dar alanlarda ve zor koşullarda bile tarayın

  • Anında 2D / 3D Utility Haritası

Sadece birkaç dakika içinde yer altı araçlarını haritalayarak zaman kazanın
Daha fazla kullanım için yardımcı programları CAD veya BIM okuma formatlarında dışa aktarın. Sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş profesyonel raporlar oluşturun.

  • Güvenilir Algılama Sonuçları

Güvenilir kaçınma bölgeleri sağlamak için tüm yer altı altyapılarını yüksek çözünürlükte tespit etmek Akıllı algoritma desteği ile algılanan yardımcı programları doğrulayın.

  • Entegre Çözüm

Edinimden kazmaya kadar tam bir iş akışı sunun. Yeraltı kuruluşlarını anket düzeyinde doğrulukla bulun. Tüm koordinat referans sistemleriyle uyumlu faydalı haritalar oluşturun.

Daha Fazla Bilgi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.