DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

PT-1 Manyetometre, Demir, Çelik ve Boru Hatlarının Tespiti

Öncelikle demir dışı metal (altın, gümüş, kurşun, pirinç, bronz, alüminyum, vb.) Arıyorsanız, en iyi ekipman metal dedektörüdür. Metal nesneler (demir ve çelik) arıyorsanız, en iyi ekipman bir manyetometredir. Bir manyetometre kullanmanın avantajı metal detektörden çok daha büyük bir algılama alanına sahip olmasıdır.

PT-1 hassas, belirleyici bir manyetometredir. Karada ve tatlı veya tuzlu suda eşit derecede iyi çalışır. PT-1, demir ve çelik boru hatlarını ve zırhlı kabloları konumlandırmak ve izlemek için özel olarak tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda algılama menzili kaybı olmadan beton dahil olmak üzere herhangi bir malzemenin altında gömülü olan tüm demir (demir / çelik) hedeflerini de tespit eder.

Boru izleyici, bir ucuna monte edilmiş elektronik kutulu 3 metre uzunluğunda bir probdan oluşur. Probun ucunda manyetik alandaki değişiklikleri ölçen bir sensör bulunur. Demir ve çelik cisimler, dünyanın manyetik alanında bir bozulma yaratır ve boru izleyici bu değişiklikleri tespit eder. Nesne büyüdükçe, alan değişimi artar. PT-1, bu değişiklikleri hem sesli alarm hem de görsel bir gösterge ile gösterir.

Dedektör, hedeflerin kolay bir şekilde belirlenmesiyle iyi hassasiyet sağlamak için değiştirilmiş manyetometre teknolojisini kullanır. Proton 4 ve Diver Mag 1 gibi daha güçlü manyetometrelerin uzun saptama aralığına sahip olmasa da, PT-1 çelik köprülerin ve metal bölmelerin yakınında bulunan boru hatlarını diğer manyetometreler için bir sorun teşkil edebilir. PT-1 sadece boru hatlarını ve zırhlı kabloları izlememekle kalmaz, aynı zamanda tespit menzili içindeki çapaları, zincirleri, tarama kafalarını, silahları, patlayıcı cihazları ve diğer demir metal nesneleri de yerleştirir. Üç farklı hassasiyet ayarı, operatörün herhangi bir hedefin tam yerini belirlemesinde yardımcı olur.

PT-1 Boru İzleyici, sisteme şarj başına 15 saat güç sağlayan dahili şarj edilebilir pillerle çalışır. Gerekirse, hazır alkalin piller de kullanılabilir. Cihazda pil durumu görüntülenir ve pillerin şarj edilmesi gerektiğinde düşük pil göstergesi yanıp söner.

PT-1, dedektörü karada kullanmak veya 200 fitin üzerindeki derinliklerde dalış yapmak için gerekli tüm aksesuarlarla birlikte gelir. Standart pakette, Boru İzleyici, su altı ve kara kulaklıkları ve AC ve DC akü şarj cihazları bulunur. Bir JW Balıkçı Arama Ekibi şapkası da dahildir.

Ticari sınıf yapı, 200 ft derinlik özelliği, görsel ve işitsel okuma, çıkarılabilir kulaklıklı ses girişi, şarj edilebilir piller, AC ve DC şarj cihazları.

Demir ve çelik hedeflerini tespit eder, tespit eder ve demir boru hatlarını ve zırhlı kabloları izler ve tuz veya tatlı suda veya karada eşit derecede iyi çalışır.

PT-1 Fishers’a özel, koşulsuz İKİ YIL garantilidir.

Daha Fazla Bilgi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.