Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Surfer Nedir Nasıl Öğrenilir

Surfer Nedir Nasıl Öğrenilir

Surfer bilim adamları ve mühendisler için tasarlanmış tam işlevli 2D ve 3D haritalama, modelleme ve analiz yazılım paketidir. Surfer’in gelişmiş arayüzü ile, verileriniz hızlı bir şekilde haritalandırabilirsiniz. Haritanın neredeyse her yönü özelleştirilebilir.

Surfer, jeologlar, jeofizikçiler, hidrologlar, arkeologlar, oşinograflar, biyologlar, danışmanlar, mühendisler ve dünyadaki birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Surfer 1983’den beri güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Sürfer dünyanın dört bir yanındaki binlerce bilim insanı ve mühendislerin verilerini görüntülemek için neden Surfer’e güvendiğini kendiniz görün.

Sörfçü kullanılan tüm sektörler.

Tarım
Arkeoloji
İnşaat
Eğitim
Enerji
çevre
keşif
Jeofizik
Jeoteknik
jeotermal
CBS
hükümet
deniz
Askeri
madencilik
Mudlogging
Petrol gazı
Yenilenebilir enerji
İHA / UAS
Araçlar
Su kaynakları

Surfer’s Scripter’ı öğrenmenin en iyi yolu?

Bu makalede, Surfer’s Scripter öğrenmenin en iyi yolları açıklanmaktadır.

Scripter’ı öğrenmenin en iyi yolu ve scriptlerin nasıl yazılacağı, bireyin kendine özgü öğrenme stiline bağlı olacaktır. Komut dosyası yazmayı öğrenmenin en kolay yolunun öncelikle programda ne yapmak istediğinizi bilmektir. Programda yapabileceğiniz hemen hemen her şey yapabilirsiniz, örnek senaryolar yazabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz adımların sırasını öğrendikten sonra, sonraki adım komut dosyasını yazmaktır.

Birçok kişi için komut dosyası yazma zordur belkide çoğu kişinin ilk defa karşılaştığı konudur. Öğrenmenin en kolay yolu surfer ücretsiz sürümünü indirip denemeler yapmaktır. . Komut dosyası yazmayı bilmiyorsanız yardım menüsünü takip ederek hem öğrenir hemde kendinizi geliştirebilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.