Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Ejderha Ayak İzi Define İşareti

Ejderha Ayak İzi; Bu işaretten 3 adet olmalı 3. olan son noktadır mal buradadır.  dikkat edin en büyük olan 1. işarettir 2. biraz daha küçük 3. en küçük olandır 2 izi bulduğunuzda  hangisinin 1 yada 2 onu anlarsınız.  eğer ejderha işareti bulursanız çevrede izlerini arayın;  bu timsah, kertenkele ve yılanlar  içinde geçerlidir,  çünkü ejderha bir çok hayvanı  bünyesinde barındırma özelliğine sahiptir.

Ejderha Ayak İzi Define İşareti

Diğer görüş:  Ejderha hangi hayvana benzetilerek resmedilmiş ise anlam ona göre değişir; gördüğünüz timsah tipi ejderha yada yılan tipi ejderha ise çözüm ona göre yapılmalıdır; şunu unutmayın; her ejderha mutlaka suyla ilgilidir; ejderha ayak izlerini takip edin mutlaka suya varırsınız; işte burası bizim bölgemizdir.

Ejderha İşareti Güç , cesaret ve metaneti simgeler.  Ejderha ayak izi işaretleri ise Diğer işaretlerle karıştırıldığı için  defineci arkadaşların  fazla bilgisinin olmadığı işaretler arasındadır.  bölge kil topraktan oluşmuş  veyada    volkanik  patlamalar sonucu  oluşan kayalar değilse resimde görünen işaretler net bir ejder ayak izi işaretidir. bu işaretler tavuk ayak izine  benzer  tarafı olsada  farkı 3 parmaklı olmasıdır, 3 parmaklı  ve  kalın  belirgin bir işarettir.  ejderha işaretlerine  yakın  yerlerde olur  3 tanedir,  bulduğunuz  ejderha işaretinin  yardımcı işaretleridir; hangi yöne gideceğinizi  ayak izi  işaretleri  belirler. bu 3  ayak izi  birbirlerine  yakın bazende  çok  uzak olabilir, diğer  ayak izini  bulabilmeniz için  kayalardan uzak açık alana gitmeniz daha mantıklıdır.

Elderha ayağı bazı kesimler tarafından tavuk ayağı ile karıştırılır. Halbuki ejderha geniş kanallıdır tavuk ince kanallıdır. tasarım olarak birbirine benzer; aralarındaki en belirgin fark biri diğerine göre belirgin şekilde kalın ve derin olur. üstelik daha büyüktür.

yön olarak genelde uzun parmak tarafında araştırma yapılmalıdır. ve en önemlisi hangi parmak önünde küçük delik varsa yön orasıdır.

Ejderha  İzi Define İşareti anlamı
tek ayak
oyma ayak

Kaynak: Define Sohbeti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.