Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Garret AT MAX Tanıyalım

Garret AT MAX Tanıyalım

AT MAX, Garrett AT Pronun geliştirilmesiyle ortaya çıkmış cihazdır. Eklenen yeni özelliklerle kullanıcıların ölçütlerini karşılayabilecek şekle getirilmiştir.

AT MAX özellikleri

Z-LİNK kablosuz ses , metal modu geliştirilerek daha derinlere nüfus etmesi, Demir Audio , Dijital Hedef kimliği ve otomatik ve manuel zemin denge ayarları. Ayrıca profesyoneller için sınırlama getirmeden kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Garrett , bu özellikleriyle MAX’i “çok yönlü ve gelişmiş arazi VLF metal dedektörü” haline getirdi.

Tasarım, Görünüm ve Kullanım Kolaylığı

AT MAX Su geçirmez VLF dedektörü, 1,5 kg civarlarında, dört adet AA pil ile çalışır ve dahili bir tespit modu vardır.Dahili tespit tüm arazi yapısına uygun şekilde kendi kendini ayarlayabilen özelliktir. İşini ciddiye alanlar için tasarlanmış çok yönlü metal dedektörüdür. Neredeyse tüm ortamlar için uygundur ve hem kara hem de sığ su algılaması için büyük derinlik sunar.

  • Aynı zamanda çok sağlam bir makinedir. onu fırlatsanız dahi dayanabilecek yapıya sahiptir. Diğer dedektörler gibi ufak tefek çarpma tosmalarla kırılıp arıza yapmaz.

AT Max ile nele bulabilirsinz?

Kalıntılar, mücevherler ve madeni paralar dahil hemen hemen her şey .

AT Pro gibi, MAX da Garrett’in 8.5 “x 11” PROformance DD arama başlığına sahiptir. Farklı bobinler kullanma özelliğine sahiptir. Stoktaki diğer bobinler büyük derinlik ve metali ayırma yeteneğine sahiptir. . 9 “x 12” veya daha küçük özel bobinler satın alma seçeneği de vardır.

3 metreye kadar su geçirmez

AT MAX 3 metreye kadar tamamen suya batırılabilir. Bu, akarsularda, kıyılarda ve tüm tatlı sularda mükemmel sonuçlar verir. Bunun için ayrı bir su altı kablosuz kulaklığı almanız gereklidir. Ek olarak tüm hava koşullarına dayanıklıdır.

Özellikler ve Ayarlar

Garrett AT Max 13.6kHz çalışma frekansına sahiptir. Madeni paralar ve takılar dahil olmak üzere çok çeşitli hedefleri tespit etmek için en ideal frekanstır.

13.6kHz frekansı normal VLF dedektöründen daha yüksektir. Bu , MAX’ın küçük hedefleri tespit etmede ve ayırmada başarılı olmasını sağlar.

Maksimum hassasiyet ve derinlik için gerçek bir metal modu vardır. Buda MAX’ı farklı kılan çok önemli özelliğidir. Cihaz ayrıca iç elektroniğinin derinlik penetrasyonunu artırmak için geliştirilmiştir.

MAX’ın çok frekanslı metal dedektörü değildir. Diğer dedektörlerden ve elektrik hatlarından gelen parazitleri gidermek için frekans ayarlanabilir. Performans açısından, AT MAX gerçekten mükemmel derinlik sağlar. Yükseltme yapacaksanız eski dedektörünüzle gezdiğiniz yerleri tekrar gezin ve neler kaçırdığınızı görün.

Dijital Hedef Kimliği

LCD panel, büyük bir sayısal hedef kimliği gösterir. Birçok Garrett detektörü gibi, hedef kompozisyonunun görsel bir gösterimini sağlamak için 0-99 arasında göstergesi vardır. Bu, çoğu orta seviye dedektörde standart bir özelliktir. AT MAX, hedef kimliğini gösterme konusunda çok hızlıdır.

Demir Ayrımcılığı

AT MAX, diğer dedektörlerden biraz daha yüksek bir çözünürlüğe sahiptir. kullanımda, bu büyük bir fark yaratmaz, ancak fark farktır.

Örnek olarak, demir ayarını çok yüksekte tutarsanız gereksiz kazılar yaparak zaman kaybetmezsiniz. Bu bazen ters tepebilir içerideki bakır paralar yada demire yakın diğer değerli metalleri kaçırmanıza sebep olabilir. Bunu çözmek için, AT MAX çentik ayrımcılığını devreye sokar . DEMİR bölgesinin üzerinde, sökülüp seçilebilecek çok sayıda çentik vardır.

Kendi arama düzeninizi belirlemenizi sağlayan ÖZEL modunun yanı sıra, bir metal para modu da vardır. Bu, yeni başlayanlar için en kolay seçimdir. Bir diğer kullanışlı özellik de “ELİNE” butonudur. çöp olduğunu düşündüğünüz bir öğenin üzerine gelindiğinde basılı tutun.

Darbe Genişliği Modülasyonu Ses Farkları

Sesleri takip ederek hedef metalin ne olduğunnu anlamak, ekrana tanımlamandan çok daha hızlıdır. MAX, Garrett’in orantılı nabız genişliği modülasyon sesini içerir. buda hedefi sesten tanımanızı sağlar. Gerçek bir hedef ile demir bir nesne arasında ayrım yapmak için Demir Sesi açma seçeneği de mevcuttur .

  • MAX, varsayılan olarak demir hedefleri filtreler, böylece arama esnasında bunları duymazsınız. etrafta çok fazla demir varsa bu çok işe yarar. Bununla birlikte, Iron Audio’yu açtığınızda, demire gelince seste ciddi fark olur. Garrett’in de Iron Audio’yu All-Metal modu harikadır.

Z-Lynk Kablosuz Teknoloji

Z-Lynk teknolojisi ile kulaklıkları kablosuz kllanırsınız. Fakat bu diğer dedektörler gibi değil. Bluetooth’tan daha az parazit yapar ve daha hızlı veri aktarımından muzdariptir. Başlık hedefin üzerine geldiğinde anında sinyali duyarsınız. bu hiç bir dedektörde bu kadar gelişmiş değildir. Buna sıfır gecikme diyebiliriz. Ara kablolardan kurtulmanın keyfini çıkarın. Artık dedektöre bağlı değilsiniz. tamamen özgürsünüz.

Manuel ve Otomatik Zemin Dengesi

AT MAX avantajlarından biride hem manüel hem de otomatik zemin ayarı yapabilmenizdir.

Mineralli zeminde, çör çöpün bol olduğu yerlerde arama yaparken, Cihazlar çokça sahte sinyal üretebilir. Tüm cihazlarda böyledir. AT MAX “zemin ayarı” yaparak, derinliği en üst düzeye çıkarabilir ve sahte sinyalleri yok edebilirsiniz.

MAX’ı otomatik zemin ayarı kolaydır. Makinenin mevcut ortama bağlı olarak otomatik olarak dengelenmesi için “SHIFT” düğmesini basılı tutmanız yeterlidir. Daha zor arama ortamları için, manuel yer dengesi seçeneği kullanışlıdır.

Ek olarak, MAX değerinde 175 toprak denge çözünürlük noktası vardır. Bu, toprak iletkenliğine ve mineralizasyonuna bağlı olarak ince ayar yapılmasını sağlar.

Diğer özellikler

  • Dört arama modunda da kullanılabilir.
  • Sekiz hassasiyet seviyesi.
  • Ayarlanabilir uzunluk (43 “- 56”).
  • Elektronik saptama modu.
  • Eşik ayarı.

Kontrol Paneli ve Ekran

Garrett kontrol panelleri klasik görünüme sahiptir. İşe yarayan bir tasarımı neden değiştirsinlerki.

En önemlisi, AT MAX üzerindeki her şey net ve görüntülemesi kolaydır . Hedef kimlik numaraları büyüktür, madeni para derinliği ve ayrımcılık ayarları her zaman görünür durumdadır. Sonuç olarak, AT MAX, ile define arayan hiç kimse kontrol panelinden şikayetçi olmuyor. LCD ekranda ayrıca bir arka ışık vardır, Karanlıkta çok işe yarar.

Fiyat ne Durumda

Garrett AT MAX’ın VLF pazarının en sevilen cihazlarındandır. Ne pahalı nede ucuzdur, orta fiyat denilebilir. Bu nedenle, hemen hemen her ortama uygun yüksek kaliteli bir dedektör istiyorsanız, Garrett AT MAX mükemmel bir seçimdir.

Sahadaki Performans (Derinlik Dahil)

İstatistikler ve özellikler harika, ancak sahadaki performans gerçekten önemli olan şey.

Neyse ki, Garrett AT MAX mükemmel bir dedektördür. Kullanımı eğlenceli, sezgiseldir ve çeşitli ortamlarda mükemmel performans sağlar.

Ancak bu kadar etkili kılan nedir?

Demir Ses, çentik ayrımcılığı, demir ayrımcılığı ve gerçek bir metal modeli de dahil olmak üzere çok çeşitli ayrımcılık seçenekleri, kötü hedefleri filtrelemekte ustadır. Tüm Garrett makineleri gibi, birçok ayar ve seçeneğe rağmen kullanımı da kolaydır.

MAX-I Diğer dedektörlerden ayrılan en ömenli özelliği metallere çok hızlı tepki vermesidir. cihaz metalin üzerine geldiğinde buna anında tepki verir. diğer dedektörlerde bu biraz gecikmelidir. VLF dedektörü ile bütçe seçeneği arasındaki en büyük farklardan biridir.

MAX de üstün algılama yeteneğine sahiptir. Birçok ortamda şaşırtıcı derecede yüksek hassasiyetlerde çalıştırabilirsiniz, derinliği iyi tutar. Hedef kompozisyon söz konusu olduğunda neredeyse hiç şaşırmaz.

  • MAX Mücevherat, sarımsak ve madeni paralar için mevcut en iyi metal dedektörleri arasındadır.

Garrett AT Max vs Minelab Equinox 800

AT MAX’ın en yakın rakiplerinden biri Minelab Equinox 800’dür. Kablosuz kulaklıklar, dalgıç tasarım ve hızlı iyileşme dahil olmak üzere benzer özelliklere sahiptir.

Equinox 800’un gerçek bir çoklu frekans dedektörüdür. 5kHz, 10kHz, 15kHz, 20kHz ve 40kHz çalışma frekansları arasından seçim yapabilirsiniz. At Max metal ayırmada çok daha iyidir. ayrıca daha derinlere nüfus edebilir. At Maxs 13.6 kHz ile mükemmel bir kalıntı dedektörüdür.

AT MAX ile derinlerdeki kütle metalleri bulabilirsiniz. Toplu iğne kadar yada daha küçük parçaları bulmak için daha yüksek frekansa sahip dedektöre ihtiyacınız olabilir.

Üst düzey bir VLF dedektörü istiyorsanız, Garrett AT MAX mükemmel bir seçimdir. Çok dayanıklıdır. diğer dedektörler gibi çabuk bozulmaz ufak tefek çarpma ile kırılıp dökülmez. En yakın rakiplerine göre bulunmayan bir dizi kullanışlı özelliği vardır.

AT MAX Hem yüksetme yapmak isteyenler için hemde yeni başlayanlar için idealdir. metal ayrım kabiliyeti en yüksek 3 dedektörden 1 tanesidir.

at max başarı grafikleri
ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.