Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Gerçek Deri Harita, Eşkıya Belgesi

Gerçek Deri Harita, Eşkıya Belgesi

İşte size gerçek bir define haritası. Harita deriden yapılmıştır. Aslında eşkıya belgesi niteliğindedir. Tamamını değil sadece 2 sayfasını yayınlayıp çevirisini yapacağım. Bölge Trakya bölgesidir.

Gelelim Define Haritasının İçeriğine

Kayalık ve ağaçlık bir bölgeye gireceksiniz. Buradaki büyük kaya üzerinde at kafası vardır. Buradan uçurumun dibine in, burada yatay bir taş var, taş levhaya benzer. Taşı kaldırırsan altında 8 metre derinliğinde bir kuyu görürsün. Kuyuya girdikten sonra yatarak ilerleyeceğin tünele gireceksin. Daha sonra ayağa kalkıp düz yürürsün. Önüne düz bir kapı gelecek, kapı yarı açıktır. Kapıyı tam açarsan arkada tek oda vardır, Odanın içi yığınla altın doludur.

Yığının üzerinde tek bir yılan göreceksin. Yılanın gözleri elmastır. Göbek tarafı beyaz yakuttan yapılmıştır. Kuyruk tarafı gümüştür. Yılana dokunduğunuzda hemen zehir atar. Kendinizi dışarı atmaya zaman bulamadan orada ölürsünüz. Yılana dokunmadan sağa sola bakın. Bir insanın yanlama gireceği delikler vardır. İçeride sizi çok güzel zihniyetler beklemektedir.

Dikkat ! bu haritanın sadece 2 sayfasıdır. Harita henüz çözülmemiş malı hala durmaktadır.

define haritasındaki semboller
Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Bu haritanın yerini biliyorum benden önce de birisi gerçekten girip bulmuş

  2. birisi dedi ki:

    Burada tuzaklama.varmi.acaba mesele o insanlarin yan gireceği bölmelerde tuzak olabilir aldatmaca yapmiş olabilir