Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Definecilerden Elektrot Çubuk Yorumları

Definecilerden Elektron Çubuk Yorumları

Definecilerin elektrot çubuk denemeleri ve tecrübelerini bu konuda bulabilirsiniz. Her bir başlık başka bir definecinin görüşünü yansıtmaktadır.

Kaynak Elektrotu

Kaynak elektrotunda kan grubu önemlidir. Birde herkeste aynı tepkiyi vermez. Önce sizde boşlukta nasıl tepki veriyor denemeler yapmanız lazım. Bende çarpı yapar sizde arayı açar onu iyi bilmek lazım. Karbon elektrot işi biraz zordur.

Bende bildiğin kaynak elektrotu kullanıyorum. Bundan 4 5 sene önce evde denemiştim her kapı altında paralel oldu. Halada kullanıyorum bende çok güzel çalışıyor.

Gemici Elektrotları

Naçizane fikrim; Evet gemici elektrotları gayet iyi boşluk verir. Hatta üzerine kapı zili bakırından 3m lik 3-4 kat sarıp kullanırsan sadece değerli ye gider. Ama gemicilerin kullandığı elektrot olsun. Eksik yönü ıslanınca özelliğini kaybeder.

Çubuk Herkeste Aynı Çalışmaz

Son zamanlarda çubukla boşluk yada metal bulunur mu sorusu üzerinde kısa araştırma yaptım. Buluyor buluyor ama herkes bulamıyor. Tahmini düşüncem her insanın enerji değeri farklı, kimi 20-30 kimi 100-150 yada daha fazla bir enerjiye sahip. Bu yüzden aynı çubukla farklı kullanıcı ile farklı yerler bulur. Herkes denesin.

Sonra araziye genelde birden fazla kişilerle çıkıyorsunuz. Ve sadece ustayım diyen birisi bakıyor yerlere. Diğer arkadaşınıza da tutturun çubukları bakalım farklı bir yere gidecek mi. İçerisine ilaveler eklenmiş çubuklardan bahsetmiyorum. Onlar zaten içerisine eklenen malzemelerden ötürü farklı frekans yüklendikleri için bu tip çubuklar genelde aynı yeri göstermektedirler. Bu işe başladığım da bir yazı okumuştum hiç unutmuyorum.

Osmanlı döneminde 1000 kişi çubuk eğitimine tabi tutulup sadece 1 kişinin çubukçu olabildiğini yazıyordu. İlk başta bu işin bu kadar zor olduğunu düşünmüştüm. Ama bence bu vücut enerji değeriyle alakalı. Ne kadar usta çubuk tutarsanız tutun. Çubuk sizden aldığı enerji ile kendi enerjisini toplayıp ortaya çıkan frekansa yöneliyor. Ve mineral ya da sapma dediğimiz yapılara gitmektedir. Bu benim şahsi fikrim katılan katılmayan olur.

Elektron Çubuk Bende Başarılı

Ben elektrot çubuk kullanıyorum ve oldukça başarılı. Öncesinde pirinç ve krom çubuk kullanıyordum sonra elektron çubuğa geçtim. Çünkü elektrot çubuk ile kaya ve mineral ayrımı daha iyi anlıyorum. Yani benim için elektrot boşluk onaylarsa çalışırım. Onaylamaz ise çalışmam faka ilk başlarda çok kaya mineral kazdım, zamanla çubuk hareketlerini çözdük sadece azim ve sabır gerekli.

Çubuk İşi MEUNET’tir.

Herkes sakız çiğner. Amma Suna teyzem gibi kimse çıtlatamaz. Çubuk hemen hemen herkes de çalışır. Amma çubuk işi; MEUNETtir.

7 Yıllık Çubukçuyum

Yaklaşık 7 aydır deneme yanılma yöntemi ile çubukları deniyorum. Ama sadece benim bildiğim üç Çubuk ile deneme yaptım. Pirinç bakır ve de elektrot. Ben pirinç ile başladım, pirinç her yeri kaz diyor resmen. Sonra elime bakır çubuk aldım buda dağı komle oda şeklinde verdi. Pirinç ile kardeş olsa gerek. Sonra elime elektrot aldım diğerlerinin verdiği yerlerde hiç dönmedi hiç tepki vermedi.

Daha sonra elime elektrot ve çakmak aldım. Onun ile baktım oda tespitinde bulundum. Daha sonra her iki bileğime boş kola kutusunu bağladım bir çok kez denem yanılma yaptım. Ustalarım Allah’ın izniyle ve inayetiyle tüneli tespit ettim. Tünel sarp yamaçta başlıyor tepeden zor şekilde girecek boşluk var. İçeriye girdik tünel 4 MT sonra çok fazla daraldı bir insan zor sığar şekilde. Tünel benim elektroda göre dağa doğru kavis veriyor. ama duvar var. Duvar da üst üste taş yığması var, aralarında küçük taşlar var,
İşareti de üste 25×25 cm sunak var.

Elektrot Mineralden Az Etkilenir

Benim fikrim en kralı sualtı elektrot çubuğudur. Mineralden en az etkilenen çubuk budur. En fazla 50 TL maliyetle boşluk arama çubuğu haline gelir.

Arkadaşlar çubuk kullanıcıya göre sapma yapar. Çok şükür bu güne kadar hiç firem olmadı. Bu konuda çok ama çok iddialıyım. Önceden bildiğiniz bir yerin yakınına götürün beni yerinizi nokta atışı tespit ederim.

Kısaca kullanımdan bahsedeyim. Önce para verip çubuk almıyoruz. 2 adet kalın elektrot alacağız (slim sigara kalınlığında) ve bu çubukları taşıyacak tek damar bakır kablo. Kabloları elektrotun arka kısmına ister tornada isterseniz de elinizle sarıyorsunuz. Ama düzgün olmasına önem gösterin. Daha sonra vücudunuzun elektriğini yükseltiyorsunuz. Bunun için kollarınızı 30 saniye kadar vücudunuza hızlı bir şekilde sürtünmeniz yeter . Artık vücut elektriği 2.5 volt olmuştur kullanıma hazırdır. Çubuklar sadece a Rh pozitif teşekkür çalışır başka kan grupları uğraşmasına. Bundan sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kaynak Define Sohbeti

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.