Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Liseli Defineciye Musallat Olan Kız

Liseli Defineciye Musallat Olan Kız

Herkese Selamünaleyküm: uzatmadan konuya gireyim. Ben 17 yaşında lise sona giden bir gencim. Elim ayağım düzgün çevremde dikkat çeken bir yakışıklılığım var.

Olay şu : Her zamanki gibi okula gittim okula çok güzel bir kız geldi ben bu kızdan elektrik aldım, o da benden elektrik aldı . Garip bir elektrikti bu. Kimseden kolay kolay hoşlanmam öyle yani. Neyse ben yemekhaneye indim. Okulumuz özel okul, bu arada sayısalcı arkadaşlarımın yanına oturdum. Eşit ağırlıkçıyım bu arada diğer arkadaşlarım oruçlu olduğu için inmediler ben tek indim. Neyse bu kızda geldi bizim yanımıza oturdu, bu kızda bunların sınıfında yemeğimi yerken bana baktığını fark ettim. Sanki öldürecek gibi bakıyordu, korktum; normal bir bakış değildi bu. Eve gittim gece uyurken uykumda bağırmaya başlamışım, annemler geldi hemen yanıma dine falan pek inanan biri değilimdir. Bu arada bana Ayet-el Kürsi falan okudular yattım.

Sabah Okula gittim yine kız bir değişik bakıyordu. Eve giderken türbe var bizim okulun yanında ben oradan giderek dolmuşa biniyorum. Bu kızın arkadamdan geldiğini gördüm sanki beni öldürecekti koştum dolmuşa attım kendimi. Kızda bir anda gözden kayboldu akşam rüyama girdi. Asıl olay ertesi gün yaşandı. Kız benim evimin orada gözüktü. Gece evimin çevresinde gördüm kızı. Kız sahilde oturuyor, kızın bedenine musallat olduklarına düşündüm ya da bana oldular. Bu olay 1 ay önce yaşandı ve yarın okulum var bana yardım edin.

Konuyu Değerlendirenler

Tamam definecilerin başına değişik olaylar gelir musallatlar olur ama dine inanmayanların zaten musallatı vardır bu Kur’an da açıkça yazar , sizin ileriyi görüşlülüğünüz yada ön görünüz sizle birlikte yaşayan cin varlığından kaynaklı. Gaybı yalnız Allah bilir. Kulağınıza fısıldayan zihninizle konuşan varlıktan iman etmedikçe kurtulamazsınız bu daha başlangıç umarım daha kötüye gitmeden doğru yolu bulursunuz.

Diğer Görüş: Hikayede tezatlık çok, din ile aran iyi değil fakat cinlerin musallat olmasını kabul etmişsin, zekisin ve öngörün var ama kızla konuşmak yerine bu iki özelliğine güvenerek kendini eziyet çektirmişsin. Kız ile konuşamıyorsun, çekingen olabilirsin, o zaman arkadaşlarıyla görüşebilirsin durumu öğrenebilirsin. Eğer kızı gördüğünü sanıp aslında onun gerçek olmadığını düşünüyorsan, su sıralar çok yorgun olmalısın.

Başka Bir Yorum: Niyetini ve durumunu bilmem. Bu yaşadıklarını yaşayıp yaşamadığını da bilmem. Bazı insanımızın dini yönü zayıfta olsa, dini bilen insanlarla hemhal olmak bile onun için bir avantajdır.

Herşeyi doğru kabul ederek yapman gereken şeyi yazıyorum:

  • 10 kez EUZU BESMELEYİ evde okuyacaksın. Sayarak arka arkaya oku. Okulda o kızımızı görünce geriden amma yüzüne doğru bakar vaziyette 1 adet daha euzü besmele okuyup, hafifçe o kızımızın yüzüne doğru üfleyeceksin.

Bu yaşadıklarını tekrar yaşamayacaksın biiznillah.

Bu arada biraz dini kitap oku. Öldükten sonra hayat var. Olmasaydı problem değildi amma var. Afrikadaki kabileler bile bunu biliyor. Cehennemden kaç Cennete koş. Amma bunlar okumakla, ilimle olur. Gözlerinden öperim. Allah’a emanet ediyorum seni.

Kızı Rahatsız Etme

Diğer Yorum: O kızın seni takip ettiği falan yok. Boşu boşuna bir genç kızın da hakkına girip hayatını alt üst etmeyesin. Kızın bir vebali yok bundan emin olabilirsin. Sadece elektrik dediğin şey onların seninle bağlantıya girdikleri temas durumudur. Daha sonra kızın olmadığı yerlerde kız suretinde sana görünmüşlerdir. Tamamen vesvesedir. Sakın inanma ve sakın sana bir kötülük yapabileceklerini düşünme. Senin tek zafiyetin korkundur. Bu da inancından geçtiği için bu konuda zaten zayıf olduğunu söylemişsin. Sana şu kadarını söyleyeyim kesinlikle ve kesinlikle boyun eğme ve her ne pahasına olursa olsun söylediklerini sakın yapma. Gelip geçicidir ama bu tamamen senin elinde olan bir durum. Allah yardımcın olsun.

Kiliseler ve Sinagogların Parmağı Var

Son zamanlarda edindiğim bilgilere göre kiliseler ve sinagoglar büyük miktarlarda paralara bela ve şer okuyup bunu kilisedeki genç talebelere veriyorlarmış. Onlar da bu paralarla pazar yerlerinde okuyup üfleyerek kilisenin alışverişini yapıyorlarmış. Böylece o paralar da pazarda elden ele geçiyor ve milletimizin evinin içine kadar giriyormuş. O paranın girdiği evde huzur selametten eser kalmıyormuş. O para ile birlikte eve sızıyorlarmış çoluk çocuk ev büyükleri en zayıfı kim ise ona sarıp tüm evin huzurunu bereketini alt üst ediyorlarmış. Bu nedenle evden çıkmadan muhakkak Ayetel Kürsi okumak ve eve girerken aynı şekilde okuyup üflemekte fayda var.

Bu bilgiler kesin bilgilerdir. Geçen sene üniversiteye hazırlanmakta olan yiyenimin başına aynı durum geldi. Bu sene çalıştığım hastaneye getirilen ve üniversiteye hazırlanan bir kız çocuğunda aynı durumu gördüm. Genellikle boşlukta olan ve genç olup inancı zayıf olanlara bunu yapmak kolay olduğundan direkt onlara saldırıyorlar. Yenilirlerse bir daha İslamiyet’i anmayacaklarına dair söz alıyorlar ve eğer olur da İslam’a dönerse tekrar ona gelip işkence yapacaklarını ve bütün ailesini yok edeceklerini söyleyip terk ediyorlar. Oysa ki hiç bir şey yapamazlar.

Bu durumda tek yapılması gereken, gençleri, onların hiç bir şey yapamayacaklarına ikna edebilmektir. Biz çok uğraştık yiyenimle ve en sonunda çok şükür kurtarabildik. Bu nedenle ülkede deistlik ateistlik had safhaya gelmiş bulunmakta. Daha sonra bu gençlere bedava İncil dağıtıp kendilerine kul köle ediyorlar. Daha çok yazılacak şeyler var ama yazsam bitmez. Aman dikkat edelim. Allah muhafaza, Rabbim çoluk çocuğumuzu bunların şerrinden korusun. Amin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.