Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Örümcek Define İşareti ve Tılsımları

Örümcek Define İşareti ve Tılsımları

Öncelikle bilmeniz gereken örümcek hem tılsımlı hem tuzaklıdır. Yani örümcek varsa tehlike var demektir. Örümceği en çok kullanan medeniyetler Yahudilerdir. O sebepten dolayı bu işaret en çok doğu bölgelerinde, İran ve orta doğuda bulunmaktadır.

Batıda yapılan örümcekler doğudakinden farklıdır. Batıdakiler Yunanlılara aittir. Örümcek yunan mitolojisinde dünyanın en iyi dokumacısı olarak resmedilmektedir.

Örümcek varsa öncelikle yanında sarmal çizgiler varmı ona bakılır. Bulunduğu kayada yoksa bile çevre kayalara bakılmalıdır. Sarmal çizgiler örümcek ağı anlamına gelir. Sarmal çizgi bulursanız burada dar tüneller olduğunu anlarız. Ayakta gidilemeyen eğilip sürünerek gideceğiniz tünellerdir.

Örümcek en çok zengin mezarlarına yapılmaktadır. Genelde oda mezardır. Bu odaya belirli mesafe tünelden geçilerek ulaşılabilir. İşte bu tünel tuzaklarla doludur.

Tünel içerisindeki duvarlarda örümcek varsa bu taşın tam arkasında yüklü miktarda hazine bulmanız mümkündür. Eğer tünel içinde duvarda canlı örümcek varsa bu tılsımlıdır, buradan uzaklaşmanız gerekmektedir.

Canlı örümcek eğer şişmiş şekilde ise bu Yahudi tılsımlarıyla alakalıdır. Yahudi tılsımı öyle Hristiyan tılsımlarına benzemez adamı kör ayı gibi bağırttırır.

Örümcek işareti çözerken diğer işaretler gibi her zaman baktığı yere bakmayın. Arka ayakların yön verme ihtimali daha yüksektir. Fakat öncelik sarmal çizgilerdir. Yoksa arka ayakların istikametine bakmanız gereklidir. Yine tüm ayak istikametleri önemlidir. Bulacağınız eserler zengin mezarı ve tunel duvarlarında hazineler olacaktır. Dikkat edin bunlar Roma, Bizans dönemi değil daha eskidir, bunlara değer biçmek imkansızdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.