Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Güneş Define İşareti ve Anlamları

Güneş Define İşareti ve Anlamları; Güneş işareti gömü işaretidir, günün hangi saatinde güneşe doğru gideceğini anlatır, örnek olarak saat 4 te güneşe doğru git meblağ oradadır der, bunu anlamak için güneşin üzerindeki ince kanalları dikkate almalıyız, güneşin paraları genelde saat 10 ve 4  güneş istikametinde olur.

Diğer tecrübe: Güneş işareti neredeyse orada güneşin ilk vurduğu yeri bulacaksın para oradadır. yakında mağara varsa  mağaraya gir içeride ışık vuran yer olması lazım   bu her zaman vurmaz yılın belirli günlerinde vurur o zamanı denk getirirsen parayı alırsın.

Diğer tecrübe: güneş içerisinde yüz varsa bu güneş son işarettir parası güneşe yakın olur, güneş kenarlarında ışın görünümü verilmiş çizgiler varsa dikkat edin bu çizgilerin hepsi aynı uzunlukta değil çizgiler arasındaki mesafede aynı değildir işte bunlar gizli şifrelerle doludur çıplak gözle inceleyip çözümlenmesi gereklidir.

Diğer görüş:  Sembol olarak Hitit medeniyetine ait, Mitolojik semboldür, tapınak ya da kral veya kral ailesine ait mezarı yansıtır. Diğer medeniyetlerde yine mitolojik olarak kullanılmıştır.

Yarım güneş figürü varsa güneşin ilk doğduğunda görüneceği alana odaklan.

Güneş ışınlarının vurduğu noktaya odaklanmalı. Kapalı bir yer ya da kayalık yerde, güneş ışıklarının az olduğu alanlarda (yoğun gölge) güneş ışığının vurduğu yerde araştırma yapılacak.

Güneş şekli çizilirken ışınlar çok aralıklı çizilmişse yani ara ara ışın çizilmiş ise gölge olan, güneş görmeyen yerde araştırma yapılmalıdır.


Güneş Define İşareti ve Anlamları Devamı;

Güneş sonsuzluğu simgeler, tek tanrılığın sembolüdür. Mısır da Ra. Güç, işlerlik, faal olma ve gündüz anlamındadır. Altın gömüsüne işarettir. Gömü ifade ediyorsa doğuya bakması beklenir.

Kayalardaki göz ile güneşi karıştırmamak lazım. Yarım güneş Taç sembolüdür. Ayrıca kraliçeye işarettir. Bu sembolün sırt tarafında yani batı yönünde bir mağara girişi aranmalıdır. Tencere büyüklüğünde bir taşın tıkaç olarak kullanılması muhtemeldir. Bu taşın bulunması girişin bulunması demektir.


Güneş Define İşareti ve Anlamları; Başka bir görüş: Günün saati ile ilgilidir günün hangi saatinde ne tarafa gideceğini anlatır bu genelde işaret üzerinde belirtilmiştir sağlam gömüsü vardır..

Güneş Define İşareti ve Anlamları
Güneş Define İşareti ve Anlamları haç
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.