Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Rüyada Define Yeri Görmek

Rüyada define yeri gördüyseniz hemen heyecanlanmayın. Önce bu rüyayı neden gördüğünüzü düşünün. Rüyalar en çok gün içerisindeki sohbetlerinizin aklınıza takılı kalmasıyla görülür. Örnek olarak define sohbeti yaptınız bugün rüyanızda define görebilirsiniz. Veya birini kafaya taktınız yine rüyanıza girebilir.

Bu aynı gün olmasada son günlerde rüyanıza girmesi gayet normal karşılanmalıdır. Rüyada define yeri gördüm diye Allah bana definenin yerini gösterdi deyip heyecana kapılmayın. Önce bu rüyayı neden gördüğünüzü düşünün. Eğer yakın zamanda define sohbeti yapmadıysanız görebilirsiniz. Ortada fol yok yumurta yokken bu rüyayı gördüyseniz o zaman dikkate almaya değer.

Burada en doğru iş define yeri tespit edebilen dedektörlerden destek almanız gerekir. Sadece rüyaya dayalı define aramakta mantıklı olmaz. Zaten böyle bi durumda orayı aklınızdan çıkaramazsınız. Aklınızı kemirmektense bi dedektör tutup var yada yok işinize bakabilirsiniz. Aksi taktırde bi ömür geçer ora aklınızdan çıkmaz.

Çok karmaşık rüya gördüyseniz burayı bulmak için zaman tüketmeyin. Bu rüya her ne kadar kafanızı kemirsede peşine düşüp zaman ve para harcamanız doğru değildir. Burada şunuda belirtmekte fayda var, bu güne kadar rüyasında gördüğü yerden define çıkarmış biri henüz görülmedi. Bunun ilk siz olacağınızı düşünüyor olabilirsiniz bu en doğal hakkınız, yinede iyi düşünün.

Bu konuyu şöyle açıklığa kavuşturabiliriz; Milli piyango biletinin size vurmasıyla rüyada görülen yerden define çıkması bile karşılaştırılamıyor. Çünkü milli piyango her yıl onlarca kişiye çıkarken rüyada define görüp çıkaran hala yok. Bir kez daha düşünün.

Hocalara Danışın

Biz her ne kadar hevesinizi yok edecek şekilde yazsakta rüyada define yeri gördüyseniz işin ehli bir hocaya danışmak gerekir. Hocanın söyleyecekleri doğrultuda hareket edin. Allah bu kime nerede ve nasıl vereceği hiç belli olmaz.

Son yıllarda bazı ateist gurupların sürekli hocaları sahtekar göstermesi sonucun sanki tüm hocalar sahtekar algısı oluştu. Emin olun sahtekar hoca binde birdir. Sizin yapmanız gereken bilgili olmasına dikkat etmektir. Ateistlerin oyununa gelip hocalardan sinek kapmayın.

Mesela Yahudi din adamlarına haham denir, hiç bir Yahudi hahamlarını sahtekar olarak göstermez. Yine aynı şekilde Hristiyan din adamlarına papaz denir, hiç bir Hristiyan papazlarına sahtekar demez. Diğer Müslüman ülkelerde hocalarına sahtekar demez. Bu bir tek Türkiye’de var, kendi din adamlarına sahtekar, gerici, üçkağıtçı gibi akla gelmedik sözlerle karalama yapan tek ülkeyiz. Maşallah bize.

Aptala Malum Olur

Eğer rüya defineciliği yapacaksanız kendi gördüğünüz rüyaya değil toplumda deli diye adlandırılan kişilerin rüyalarına odaklanın. Başlıkta belirttiğim gibi aptala malum olur derler. Bu yazarken daha uygun bir dille yazmak isterdim ama anlaşılır olması için direk yazdık. Allah günah yazmasın.

Toplumdaki 2. sınıf yada deli diye görünen insanların rüyaları asıl olan rüyalardır Allah onlar aracılığı ile bazı insanlara yol gösteriyor olabilir. onlara deli demektense onları dinlemek dikkate almak daha doğru olur. Kimin 1. sınıf kimin 2. sınıf olduğunu ancak Allah bilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.