Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Garrett GTI 2500 Derin Arama Dedektörü

Garrett GTI 2500 Dünyanın önde gelen garrett firması tarafından üretilmiş derin arama dedektörüdür. Üretileli çok uzun zaman olduğu için günümüz teknolojisinden uzak özelliklere sahiptir. yinede çıktığı yıllarda en iyiler arasına girmeyi başarmıştır. aslında vlf dedektördür başlık büyütülerek derinlere inme yeteneği vardır. o zamanki teknolojiye göre diğer derin arama dedektörlerine göre daha iyi ayrım yapabilen, kötü arazi şartlarında bile toprak ayarında gayet başarılıydı, dediğimiz gibi güncelliğini yitirmiş dedektördür.

9.5 inch PRO formance imaging su geçirmez arama başlığı, Özel kullanım DVD’si (ingilizce) – Kullanım Kılavuzu (ingilizce ve Türkçe) gibi özelliklere sahip olan  dünyanın en çok tercih edilen define arama cihazıdır. minelab gpx serileri ile kıyaslandığında çok fazla kalite farkı olmamasına rağmen ciddi fiyat farkı bulunmaktadır, buda definecilerin garrette yönelmelerindeki önemli nedenlerden bir tanesidir.

Garrett GTI 2500 Kullanımı:

1- En alt solda görünen power tuşu açma kapama ve resetleme için kullanılır, bu tuşa 10 saniye basılı tutulduğunda cihaz fabrika ayarlarına geri döner.

2- Alt soldan 2. ALL-METAL tuşu ise tüm metallerde arama yapabilme ayrıca toprak ayarı yapılabilen tuştur.

3-  TREASURE IMAGİNK tuşu ise hedef noktalama için kullanılan tuştur.

4- DISCRIMINATE tuşu ise ayrımlı aramalar için gerek duyulan tuştur.

4- BACKLIGHT tuşu ise ekran lambası açma kapama tuşudur.

Üst Menü Kullanımı:

1- Üst sol SCROLL tuşu ana menü ve ayarlar menüsünü yöneten tuştur.

2- ACCEPT REJECT tuşu ise değerli değersiz ayrımında bize destek verecek olan tuştur.

3-  OPERATE tuşu ise yapılan tüm ayarları onaylama tuşudur, tüm ayarlarınızı tamamladıktan sonra bu tuşla onaylamanız gereklidir.

4- üst menülerin en solunda ve en sağında bulunan + – tuşları ise menü tuşu adımlarını takip ederek değiştirmek istediğiniz ayarlar için kullanılır, bu ayarlar arasında cihazın hassazlık ayarları ve ses ayarlarıda bulunmaktadır.

Garrett GTI 2500 cihazın bir diğer özelliği ise cihazı kapatıp tekrar açtığınızda bir önceki ayarları kaybetmeyip  kaldığınız yerden devam etme yeteneğine sahiptir.   Bu ayarları değiştirmek istediğinizde menü tuşuna basıp tüm ayarlarınızı ekranda gösterebilir dilerseniz bu ayarları değiştirebilirsiniz.

Garrett GTI 2500
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.