Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Keklik, Güvercin, Tavus Kuşu Define İşareti

Keklik güvercin birbirine çok yakın işaretleridir, her ikiside yüklü miktarda zihniyet eşyasının habercisidir.  Bu işaretler bir tepedeyse  eşyalarda aynı tepededir.

Çoğunlukla bayan mezarıdır mezar mermer kapak altında çok fazla derin değildir.  yaklaşık 1 metre toprak alındıktan sonra mermer kapağa denk gelinir; bu kapak kurşunludur; kurşunlar açıldıktan sonra  komple kaldırılmalıdır; her hangi bir girişi bulunmamaktadır; kapak komple kalkacak.  mezar içinden yine işaret şeklinde güvercin heykelleri bulma ihtimaliniz yüksektir.

tavus kuşu keklik güvercin

Diğer Tecrübe: Güvercinler yıldızların konumlarını ezberleyerek yön bulan bir hayvandır.  ilk yıldızın doğduğu yön; güvercin parasının olduğu yöndür.

Diğer Tecrübe: Keklik yöresel işarettir, o yöreye gelin gelmiş genç yaşta ölmüş bayan mezarıdır.  düğününde takılan takıların tamamı kendisiyle birlikte mezara defnedilmiştir.  kekliğin kanatlarındaki çizgilerin bir tanesi uzundur; uzun olan tarafta mezarı mevcuttur.

Diğer: Güvercin aileyi temsil eder; annedir.  çoğu altın olmak kaydıyla yüklü miktarda eşyası vardır,  eğer güvercin ağzında mektup varsa hazineler mezardan ayrı yerde saklanmıştır.

Diğer: güvercin su içer vaziyette ise yakında şelale vardır; para şelale suyunun vurduğu yerdedir.  eğer güvercin ağzında ağaç dalı varsa  bunun parası buradaki zirve tepededir.  2 güvercin birbirine bakar vaziyette ise para bulunduğu yerdedir.

define işaretleri keklik güvercin, tavus kuşu

Tavus Kuşu:  Prenses yada kraliçe mezarıdır çok değerlidir mezarı, takı eşyaları ve yüklü miktarda altınları vardır, bunların hepsi ayrı yerlerde gömülüdür, bunların tümünden en değerli olanı tacıdır, bu taç mezarda bulunur, çok fazla deforme olmadıysa ortalama fiyatı 90 trilyon civarlarındadır.  deforme olan taçlara 68 trilyon değer biçildiği tecrübemiz olmuştur.

Diğer: Bu 3 işaretin üçüde bayan mezarıdır en değerlisi tavus kuşudur,  parasını almak çok kolaydır,  basit bir boşluk tespit cihazıyla işaret çevresinde boşluk aranmalıdır,  bulunan boşlukta üst kapak açılır miktarı belirsin yüklü miktarda hazine sizi beklemektedir.

Keklik Güvercin Eşkiya Kayıtları

Mavi suyla kaplı bir gölet var, göletin içinde 2 güvercin 11 civciv güvercinlerin batısında 48 adımda 1 civciv tavuğun kanatları altında buda bir tıpadır, bu tek civciv bolca müjde içerir. Güvercinlerin renkleri siyah (kara kaya) ve de civcivli tavuk (beyaz kaya) Göletin yanında iri bir ağaç mevcut, 4 adim doğuda küçük bir gömünün işaretini bir kayada görebilirsin.

Diğer: Beyaz bir taşı oyarak muntazam bir şekilde ağzında mektup bulunan posta güvercini işareti yaptırdım. Bulursanız mektubu kırın. İçerisinde şifreli bir haritam vardır. Bu harita karahasan köprüsünde mevcut paramızın yeri dahi gösterilmiş 37 günde çizilmiş olup; dağ tepe ova isimleri şifreli olarak konulmuş olup 2 katı günde çözülebilir.

Forum: Define Sohbeti

Yorumlar

 1. Apollon dedi ki:

  bu işaretlerin hepsinde taç vardır en değerliside taçtır. tacı buldunmu gerisini bırak git taç sana yeter tacı almadanda ben zihniyet buldum diye sevinme. tacı mutlaka bul 80 trilyon parayı ayağına getirsinler.

 2. Anonim dedi ki:

  Parayı kim getirecek

 3. Anonim dedi ki:

  Onu sana kimse söylemez

 4. Anonim dedi ki:

  Oyma tavuz kuşu var kafası arkaya bakıyor ayakta anlamı nedir tskur ederim