Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Surfer Programı Sıkça Sorulan Sorular

En son sürüm nedir?

Surfer’in en son sürümü 11 Aralık 2019’dan 17.1.288’dir .

Surfer’in en son sürümünü nasıl edinebilirim?

Daha önce alınmış bir lisansınız varsa, lisans sayfasından son sürümü indirip kullanabilirsiniz. Lisansınız yoksa, Buradan Satın alabilir, dilerseniz buradan ücretsiz deneme sürümü indirebilirsiniz.

Lisanslı kullanıcılar en son sürüme yükseltmek için; lisans sayfasından Surfer’da Güncelle komutunu kontrol edin . Sürüm bilgileri Sürüm Geçmişi sayfasında bulunabilir.

Eski Sürümler: Sürüm 14’ten önceki bir sürümden yükseltme yapıyorsanız, büyük yükseltmeler Golden Software hesabınızdan indirimli olarak satın alınabilir.

Yeni özellikler nelerdir?

3B Görünümlü modellerinize eksenler, başlıklar, ızgara çizgileri ve etiketler ekleyin! 3D analizi yaparken istediğiniz şekilde grafikler oluşturabilirsiniz. Bununla beraber bir çok yeni özellik bulunmaktadır.

Surfer’in sistem gereksinimleri nelerdir?

Windows 7, 8 (RT hariç), 10 veya üstü
32 bit ve 64 bit işletim sistemi desteği
Minimum 16 bit renk derinliğiyle 1024×768 veya daha yüksek monitör çözünürlüğü
En az 500 MB boş sabit disk alanı
En az 512 MB RAM

Hangi lisans seçenekleri mevcut?

Tek kullanıcı lisansı bir kullanıcıya yazılım lisansını kullanma hakkı verir. Satın aldığınız her bir kullanıcı lisansı için benzersiz bir ürün anahtarı alırsınız. Bu lisans birden fazla kişi tarafından kullanılamaz.

“Ağ” veya “değişken” lisans olarak da adlandırılan eşzamanlı kullanım lisansı bir ağa bağlıdır. Lisans Yöneticisi veya Lisans Yöneticisi yazılımı şirket ağındaki bir lisans sunucusuna yüklenir. Ürün, istendiği kadar istemci makineye kurulabilir. Ürün kullanımı lisans sunucusu tarafından kontrol edilir ve satın alınan eşzamanlı koltuk sayısı ile sınırlıdır.

Surfer için eğitim lisansı sunuyor musunuz?

Evet, lütfen Eğitim Sitesi Lisansı sayfamızdaki tüm ayrıntıları inceleyin .

Ben bir öğrenciyim. İndirimli bir lisans alabilir miyim?

Evet, yılda 50 $ ‘lık bir öğrenci lisansı sunuyoruz. Lisansınızı almak için lütfen aşağıdakileri yapın:

Üniversite tarafından verilen e-posta hesabınızdan bize e- posta gönderin.

Mevcut kaydınızı kanıtlayan belgeleri ekleyin. Adınızı ve tarih aralığınızı içermelidir.

Surfer’i 50 $ karşılığında satın almak için size bir kupon kodu göndereceğiz.

Lisansla ne gibi avantajlar elde ederim?

Yeni bir ürün lisansı satın aldığınızda bir yıllık bakım dahildir. Bundan sonra, bu büyük avantajlardan yararlanmak için her yıl yenileyebilirsiniz:

Mevcut eşzamanlı kullanım lisansıma nasıl yer ekleyebilirim?

Mevcut bir eşzamanlı kullanım lisansına koltuk eklemek için lütfen siparişi işleme koymak üzere bizimle iletişime geçin.

Eklenecek koltuk sayısı

Mevcut eşzamanlı kullanım lisansının ürün anahtarı
Mevcut lisansınıza bir yer eklemek yerine yeni bir eşzamanlı kullanım lisansı verileceğinden, çevrimiçi alışveriş sepetimizle eşzamanlı kullanım lisansı satın almayın.

Surfer’i Mac, Linux veya Unix makineme kurabilir miyim?

Surfer bir Windows programıdır ve Mac, Linux veya Unix işletim sistemleri ile uyumlu değildir. Ancak, müşteriler Surfer’i bir Windows emülatöründe çalıştırmayı başardı. Windows emülatörleri bir Windows ortamının Mac, Linux veya Unix işletim sisteminde çalışmasına izin verir. Bu koşullar altında yazılımımızı test etmediğimizi lütfen unutmayın.

Seri numarası ile ürün anahtarı arasındaki fark nedir?

Her ikisi de Surfer’ı etkinleştirmek için kullanıldığı için ürün anahtarları seri numaralarına çok benzer.

Golden Software, Surfer’in lisanslanma biçiminde bir değişiklik yaptı. Aralık 2016’dan önce Surfer satın aldıysanız, büyük olasılıkla bir Surfer seri numaranız vardır. Aralık 2016’dan sonra Surfer satın aldıysanız, bir Surfer ürün anahtarınız olacaktır.

Golden Software Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasının şartları nelerdir?

Tam Altın Yazılım Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) goldensoftware.com/terms-of-use adresinde incelenebilir . Sizin için en iyi lisanslama seçeneğini belirlerken yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçin .

Eğitim veriyor musunuz?

Evet, çevrimiçi web seminerleri sunuyoruz ve Support Central’da eğitim videoları ve blog yayınları da dahil olmak üzere birçok çevrimiçi kaynağımız var.

Ek yardım için lütfen teknik destek personelimizle iletişime geçin.

Ürün anahtarımı veya seri numaramı nasıl bulurum?

Ürün anahtarınız veya seri numaranız birkaç farklı yerde bulunabilir .

Golden Software kullanıcı hesabı: MyAccount’ta oturum açın , Ürünlerim düğmesini tıklatın, kayıtlı ürün anahtarlarınız ve seri numaralarınız görüntülenir.

İndirme talimatlarını içeren e-posta: Yazılımınızı indirme yoluyla aldıysanız, ürün anahtarı veya seri numarası e-postayla gönderilen indirme talimatlarına eklenmiştir.

Surfer kurulum EXE dosyasını yedekleyebilir miyim?

Evet, yazılımın bir (1) kopyası ve kullanıcı belgelerinin bir (1) kopyası yalnızca yedekleme amacıyla yapılabilir.

Bilgisayarım çöktüyse veya yeni bir bilgisayarım varsa Surfer’ı nasıl yeniden yüklerim?

Yazılım yüklemelerine MyAccount portalımızdan ulaşabilirsiniz. Giriş yapın ve Ürünlerim düğmesini tıklayın. Ürün bilgileri bölümünü genişletmek için ürün listesinde istediğiniz ürün anahtarını veya seri numarasını tıklayın ve Surfer Installer’ı İndir’i tıklayın . Gerekirse, çöken veya değiştirilen bilgisayarın lisansını devre dışı bırakın.

Orijinal Surfer kurulum USB, CD veya yedek kopyasına erişiminiz varsa, Surfer’ı bu dosyalardan yeniden kurmanız yeterlidir.

Surfer’in indirme talimatlarına veya kurulum USB veya CD’sine erişiminiz yoksa, Surfer ürün anahtarınızı, seri numaranızı veya orijinal sipariş numaranızı bulun, bize ulaşın , size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Daha teknik soruların cevaplarını nasıl bulabilirim?

Daha fazla teknik sorunun yanıtları için lütfen Destek Merkezi‘ni ziyaret edin .

Surfer Define Bulurmu

İşte bu en çok sorulan sorudur.

Aslına bakılırsa surferin ne yer altı nede yer üstünü görme gibi bir özelliği yoktur. Google haritaları üzerinden çekilmiş resimler surfer ile 2b yada 3d görselleştirme ile mükemmel sonuçlar çıkarabilir. Google haritalarının surfer programında yüklü olduğunuda ayrıca bilmenizi isterim.

Surfer definecilerin ne işine yarar; Manyetometre, gpr gradyometre gibi cihazlarla aldığınız görüntüleri surfer programına yükleyip iyi bi çalışmayla define olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

Burada surferin şu faydası olur. Örnek X cihazı 200.000 TL bir yerde define olup olmadığını X cihazı ile kolayca anlayabiliyorsunuz.

Y cihazı ise 60.000 TL, bununla baktığın yerlerden emin olamıyorsun çünkü aldığın 3d görüntüler biraz karmaşık. İşte bunu surfer programına atıp işlersen diğer X cihazından daha net hale getirebilirsin.

ETİKETLER:
Yorumlar

  1. yunus emre tan dedi ki:

    merhabalar surfer programını kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz