Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Tılsım Yaparak Tılsım Çözümü

Tılsım Yaparak Tılsım Çözümü

Tılsım Yaparak Tılsım Çözümü; Aslına bakılırsa tılsım çözmenin en kolay yolu sizin oraya başka bir tılsım uygulamanız olabilir. siz kendi tılsımınızla alana kolayca hükmeder duruma gelebilirsiniz. bu hiç bilinmeyen ama en kolay tılsım çözme yöntemidir. daha doğrusu tılsımı çözmeyeceksiniz siz kendi tılsımınızla kontrolü ele alacaksınız.

En basit tılsım uygulaması 3 tane madeni para alın. tılsım olduğunu düşündüğünüz yere üçgen şeklinde yerleştirin. her paraya işaret parmağınızla 3 kez dokunun ve aşağıdaki yazdıklarımı tekrarlayın.

Tüm ruhlara rica ediyorum. bu alanın hükmünü bana verin.

Bunu yaparken kendinizi inandırın, inanmak başarmanın yarısıdır. Çekim yasasını kullanın, çekim yasası tıpkı bir mıknatıs gibidir. siz isterseniz mıknatıs gibi çekebilirsiniz. insan vücudunda önemli derecede enerji vardır. bunu kullanmasını bilirseniz sonuca ulaşabilirsiniz. Bunu yaparken tam olarak istediğiniz şeye odaklanın. onu sizden kimse alamayacak kadar istediğinizi gösterin.

Yaptığınız çalışmanın çalışıp çalışmadığını anlamak için sabırlı olun, genel olarak hiç bir tılsım hemen sonuç vermez. ilk belirti tılsımı yapan kişide ortaya çıkar. onun hislerinde değişiklik başlamışsa tılsım çalışıyor demektir.

Eğer hiç belirti yoksa burada ilk yapmanız gereken yaptığınız tılsımı gözden geçirmektir. bu işlem sonuç vermiyorsa başka yöntemlere başvurmanız gereklidir. Biz sizlere en basit tılsım uygulamasını yazdık, daha verimli tılsım uygulamaları ile daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Burada anlamanız gereken tılsımlı yeri sizin başka bir tılsımla yönetimi le almanız yöntemidir. yani çözmek yerine ele geçirme yöntemi.

Not: Tılsımı çözmenin 2 temel kuralı vardır 1. niyetiniz iyi olmalıdır, kadro içinde iyi niyetli olmayan eleman varsa bu tılsımın çözülmesi mümkün değildir. tılsımı çözmeye başlamadan önce kadrodaki kötü kalpliyi bulup önce onu temizleyin sonra tılsımı çözmek için gerekli çalışmaları başlatın. Yer tılsımlıysa hiç bir şey yapmadan tılsımın kendiliğinden çözüleceğini sanmayın.

Örnek olarak yapılan başka bir tılsım yöntemi.

Daima pozitif kalmaya çalışın. güler yüzlü olun. İhtiyacı olan başkalarına yardım edin, pozitif enerji üretin. Bu iyi niyetin size 3 kat daha fazla pozitif enerji katacağına inanın.

Neye ihtiyacınız olacak:

  • 1 kapaklı küçük ahşap kutu
  • 3 küçük değerli taş (aventurin, ametist ve peridot tılsımda en etkili taşlardır..)
  • Küçük bir kağıt parçası
  • Yeşil kalem
  • 1 yeşil mum
  • Buhur tütsüsü

Bunları hazırlayın

  1. ADIM: Tılsım yapılacak yeri hazırlayın ve bir daire çizin.
  2. ADIM: Kendinizi korumak için birkaç dakika Ayetler okuyun. Bunu yaparken tam olarak tılsım uygulayacağın yerde olman lazım. ortasına oturun ayetleri okumaya başlayın.
  3. ADIM: Ellerinizi tahta kutunun üzerine yerleştirin ve Allah’tan izin isteyin. Büyü yapmak İslam dininde haramdır. bunun büyü olmadığını hayırlı işlerde kullanacağınızı söyleyin ve Allah’ın onayını isteyin.

ADIM 4: Yeşil mumu yak

ADIM 5: Tütsüleri yak. Hayatınızda meydana gelen mutlu bir olayla ilgili kısa bir paragraf yazın ve yavaşça kutuya yerleştirin. bunu önceden tedarik ettiğiniz yeşil kalemle yazacaksınız.

Değerli taşı elinize alın ve şöyle söyleyin:

Hayırda şerde Allah’tandır, Allah istemedikçe yaprak bile kıpırdamaz.

Sonra değerli taşları tahta kutuya yerleştirin. ardından yaktığınız mumu söndürün. bunu 1 yada daha fazla yapabilirsiniz. Sonra tahta kutuyu aç, yaklaşık 1 saat açık kalsın. 1 saat boyunca açık kalan kutu içindeki enerjinin serbest kalması içindir.

Değerli arkadaşlar bu uygulamaların başarılı olacağını garanti edemeyiz. bunlar aslında kısmen hurafe işleridir. unutmayınki Allah’tan başka ilah yoktur.

İnsanlardan, “Ey Rabbimiz! Bize (vereceğini) bu dünyada ver” diyenler vardır. Bunların ahirette bir nasibi yoktur. Onlardan öylesi de vardır ki: “Rabbimiz, bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik (ver) ve bizi ateşin azabından koru” der. İşte bunların kazandıklarına karşılık nasibleri vardır. Allah, hesabı çabuk görendir. (BAKARA suresi 200-202 ayetler)

Define Sohbeti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.