Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Whites Dedektörleri Tanıyalım

1950 yılında kurulan Whites aslında çok köklü bir Amerikan firmasıdır. Orta sınıf dedektörler üretir. Hiç bir zaman en iyi olma gibi girişimi olmamıştır, yinede hiç bir modeli kötü değildir. Metal ayrım yerine derinliğe biraz daha önem veren firmadır. Buna örnek vermek gerekirse garret firmasının üretim çizgisinin tam tersidir.

Garret derinliğe önem vermeden metal ayrım kabiliyeti çok yüksek dedektörler üretirken Whites sadece demiri yok sayar diğer kurşun, bakır gibi metalleri altın sınıfında gösterip derinliğe önem veren firmadır.

Whites kendi reklamını yapma, makineleri tanıtma, fuarlara katılma gibi konulara çok meraklı değildir, reklama çok fazla önem vermediği kesin. Son yıllarda kullanıcıların dedektördeki kaliteyi anlamasından sonra distribütörler aracılığı ile tanınır hale geldi. Whitesler çok uygun fiyata çok kaliteli dedektörler üretir.

Whites Coinmaster Dedektörü Tanıyalım

Whites Coinmaster Dedektörü Tanıyalım

Coinmaster şu an en çok satan whites modelidir, Takılan LCD ekran ihtiyacınız olan her şeyi gösterir ve bulduğunuz şeyin derinliğini / hassasiyetin dahildir. Aynı zamanda arttırmak yada düşürmek için ayarları vardır.

Bu dedektörün su geçirmez bir monitör ile geldiğini duyduğunuzda şaşırabilirsiniz, bu kadar uygun fiyata satılan bir dedektördeki bu özellik harikadır. Tabi bununla su altı arama yapmanızı önermiyoruz, sadece deniz kenarı kumsallarda arama yapabilirsiniz.

Whites Coinmaster Özellikleri:

 • Hedef kimliği duymak
 • Suya Dayanıklı Kutu
 • Nokta Tespiti Modu – Bu, özellikle bulduklarınız üzerinde nokta tespiti yapabilirsiniz.
 • Derinlik Okuma – Normalde daha gelişmiş dedektörlerde bu gerçek bir zaman tasarrufu sağlar
 • 8 İnç Tarama Derinliği

Eksileri ise dahili bataryanın olmamasıdır.

TreasurePro Modeli Tanıyalım

Whites TreasurePro Dedektörü

Whites TreasurePro garret Ace 400 ayarındadır,

Dürüstçe söylemek gerekirse bu modeldeki ekran eş gruplarının en iyisidir, Bulduklarınızı net bi şekilde görmenizi sağlar. Açıkça, derinliği, hassasiyeti, bataryayı ve en önemlisi hangi metalleri bulduğunuzu görebilirsiniz. Net LCD ekrana anında geri bildirim ile arama ayarını veya hassasiyetini hızlıca ayarlayabilirsiniz.

Nerede aradığınıza bağlı olarak iki farklı program arasından seçim yapabilirsiniz, Plaj ve her yerde şeklinde ayarlanabilir.

Özellikler :

 • 8 Farklı Hassasiyet Modu
 • Birden Çok Program – Madeni Para ve Mücevher ve Plaj
 • Zemin Dengesi – Bu, taradığınız yerin mineralleşmesine bağlı olarak yanlış okumaları durdurur
 • Derinlik – Derinlik kontrolünü anlamak kolaydır
 • Arka Işık – Algılama alanındaki çoğu LCD ekranın aksine bu, güneşli günler için mükemmel olan bir arka ışıkla gelir

Eksileri :

Derinlik – Ortalama 25 cm dir, TreasurePro daha ileri gitmez TreasurePro sadeliği ve kaliteyi kişisel olarak mükemmel bir şekilde birleştiren modeldir.

Whites Spectra VX3 Metal Dedektörü Tanıyalım

Whites’in şu anda sunduğu en yüksek donanıma sahip dedektörüdür, Daha iyisi çıkana kadar en iyi whites modeli budur. Profesyonellerin kullandığı modeldir. Dedektör kullanıcılar tarafından test edilip görüşler henüz paylaşılmamıştır. whites bu güne kadar kötü dedektör üretmedi bununda kötü olması beklenemez.

Şaşırdığım şey, bu kadar gelişmiş bir modelin bu kadar hafif olması, normalde spesifikasyonlarla birlikte ağırlık artacaktır. Dedektörü elime aldığımda TreasurePro’dan daha hafif hissettim.

Spectra VX3’ün 3 farklı frekans seçeneği vardır: 2,5kHz, 7,5kHz ve 22.5kHz. Nerede ne aradığınıza bağlı olarak 3 frekanstan birini seçebilirsiniz. Hemen bu frekansların derinliği hakkında bilgiler verelim.

 • 2.5kHz, tahmini 60 cm deki tek parayı alır. Frekans düştükçe derinlik artar. Temiz arazilerde çok iyi iş yaparsınız.
 • 7.5kHz 45 cm den tek parayı alabilir. Tabi bunlar ortalamadır.
 • 22,5kHz. 30 cm lere hatta 30 cm’nin altına iner. Bu modda metal ayrım kabiliyeti en üst düzeydedir. Demir, kurşun, gazoz kapağı gibi atık metallerin bol olduğu yerde bu mod kullanılır, Değersiz tüm metalleri elersiniz. Unutmayın Frekans yükseldikçe derinlik kaybı yaşarsınız. frekans mantığı budur.

Bu model, 8 hücreli AA pil takımı tarafından desteklenmektedir. Bazen, sadece cihazı takıp şarj etmek iyidir, oysa şarj edilebilir pili çıkarırsanız daha az yanlış yaparsınız. Ben şahsen bunu sevdim, biraz pil biriktiricisiyim.

VX3’ün Özellikleri:

 • HD Renkli Ekran – Ayarlanabilir Arka Işık
 • Hedef kimliği
 • 8 Farklı Algılama Programı
 • Suya Dayanıklı Başlık – 2ft derinliğe kadar
 • Konsantrik Başlık

Gelişmiş dedektörlere kafa tutacak bu modelin ileride neler yaptığı konusunda daha fazla yazılar yazacağız.

Whites dedektör fiyatları amazon.it

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.