Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Garret at max, Nokta impact Karşılaştırması

Kaliteye kalite katan 2 büyük firmanın benzer modellerini karşılaştırdık. Aralarında küçük farklar olsada eleştiri yapacağımız eksikliklere rastlamadık. Her ikiside  kullanım yenilikleri dışında bize gerekli olan derinlik artışı sağlanmış, 30 cm den 6,1 gr. drahmi tek parayı rahatça alabiliyoruz. Para  8,35 gr. dareikos ve yatay pozisyonda ise 35-40 cm lere kadar çıktığını gördük. Gezilen yerleri tekrar gezmek için gerekli derinlik artışı sağlanmış. Burayı çok gezdiler sözü artık rafa kaldırıldı .

At max ta 4 arama modu, impacta 12 arama modu var. Bunlar bazı yerlerde iyi iş görür. Ama derindeki paraları almak için cihazı fazla kasmanızı tavsiye etmiyorum. Tüm metaller modunda arama yaparsanız demir gibi değersiz metallerdende sinyal alırsınız. Derinlik olarak rahat 60 cm yi görürsünüz. Arama yaptığınız yerin toprak yapısı çok fazla mineralli değilse tüm metal modunu tercih edin.

Cihazların Avrupa ülkelerindeki karşılaştırma tartışmalarına alttaki linklerden ulaşabilirsiniz. Onlara göre impact biraz daha derine indiği söyleniyor. Dikkat edin at max metal ayrımında daha iyi olabilir.

https://metaldetectingforum.com/showthread.php?t=250693

http://www.detectorprospector.com/forum/topic/4184-nokta-impact-vs-at-max/

Garret At Max Kullanım Klavuzu 

Nokta İmpact Kullanım Kılavuzu

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.