Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

OKM Hakkında, Tüm OKM Ürünlerini Tanıyın

Alman lokasyon OKM, metal dedektörleri, yer altı radarları, jeoelektrik enstrümanları ve diğer tespit teknolojileri üreticisidir. OKM Türkiye yetkili distribütörü Depar Dedektör.

OKM Altın ve Hazine Dedektörleri

Fusion

okm dedektör, Fusion

OKM Fusion geliştirilmiş versiyonu ait Future 2018 metal dedektör . Yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve gelişmiş tarama özelliklerinin yanı sıra kolay kullanım sunar. 3d zemin tarayıcı özelliğine sahip OKM Fusion Define avcıları, altın arayanlar, kayıp hazineler, gömülü eserler ve diğer tarihi ögeleri keşfetmeye yarar, Fusion arkeologları destekler.

Evolution NTX

Evolution NTX

OKM’nin geliştirilmiş modeli OKM Evolution NTX ile uygun fiyatagüçlü bir 3 Boyutlu zemin tarayıcı özelliğine sahip metal dedektörü elde edersiniz.

Rover C4 

Rover C4

Rover Serisinin metal algılama teknolojisini geliştirilerek ve Rover C4’ü yaratılmıştır. Bu dedektör ile 3d zemin tarayıcı ile define avı deneyiminizi kolaylaştırıyoruz. Üç eski OKM dedektörünü ( Rover C , Rover C II ve Rover Gold ) Rover C4’e birleştirilmiştir.

Gold Labor Au 79

Gold Labor Au 79

Gold Labour Au 79, madenciler için tasarlanmıştır, altın gümüş kalay ve benzeri madenlerin araştırılmasında ileri teknolojiye sahiptir.

eXp 4500

okm eXp 4500

EXp 4500 yer tarayıcısının özellikleri ve uygulamaları

EXp 4500 toprak tarayıcı, aşağıdaki uygulamalar için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir metal tespit cihazıdır:

Arkeolojik 3D araştırmalar, metal algılama, hazine avcılığı ve altın keşif

gömülü hazineler ve eserler tam konumunu bulmak için pin işaretçi işlevi

Boyut ve derinlik dahil olmak üzere 3 boyutlu görüntüleme

altın ve diğer değerli eşyaların tespiti

Antik eserler, gizli hazineler, altın, gümüş, bronz, madeni paraların, hazine yataklarının, korsan sandıklarının bulunması

tüneller, boşluklar ve mağaralar

mineral ve doğal altın arama

Black Hawk

okm Black Hawk

Darbe İndüksiyonlu (pulse) Metal Dedektörü

Black Hawk, birçok farklı toprak türünde daha derin arama yapmak için daha yüksek bir güç kullanan son derece verimli bir metal detektördür. Darbeli indüksiyon dedektör teknolojisindeki en son bilgilere erişen mühendislerimiz, ünitenin daha derinlemesine görülmesini sağlayan algılama alanının (SDF) boyutunu arttırabilmiştir.

Rover UC

Rover UC

Rover Serisi’nin 3 boyutlu metal dedektörleri sadece ses çıkışı olan basit metal detektörler değildir. Ayrıca, taranan yeraltının mükemmel üç boyutlu grafiklerini oluşturmak mümkündür. Onaylı Tek Sensörlü Teknoloji sayesinde, bu dedektörler gizli nesneleri tespit etmek için optimal olarak uygulanabilir.

Bir bakışta, burada Rover UC’nin en önemli avantajları:

hafif yürüyüşte biri gibi görünmek

Entegre FM radyo ile bir yürüyüş çubuğu olarak gizlenmiştir

3d grafik için dedektör denetleyici ve ekran olarak akıllı telefon ve Bilgisayar gerektirmez.

Demirli ve demir dışı metaller arasındaki metal ayrımı

Önceden yapılandırılmış ve kutudan çıkmaya hazırdır

Standart piller kullanır (AA piller her yerde kullanılabilir!)

OKM Boşluk Bulma Dedektörleri

GeoSeeker

GeoSeeker

GeoSeeker Su ve boşluk dedektörüdür

Yeraltı su kaynaklarını mı yoksa 250 metre derinliğe kadar olan gizli boşlukları mı arıyorsunuz?
GeoSeeker, zemin özdirencini ölçen ve tarama verilerini inanılmaz 3d grafiklerde görselleştiren profesyonel bir jeoelektrik su ve boşluk detektörüdür. Almanya’da tasarlanan ve üretilen kullanımı kolay bir jeoelektrik dedektördür.

OKM Uzun Menzilli Tarama Dedektörleri

Bionic X4

Bionic X4

Bionic X4 – Android Akıllı Telefon ile uzun menzilli altın dedektörüdür.
Uzun Menzil, gömülü nesneleri uzun mesafelerde bulmak için kullanılır. Çapraz noktalama kullanılarak, bulunan nesnenin tam konumu belirlenebilir.

Bionic 01

Bionic 01

Bionic 01 – Uzun menzilli altın dedektörüdür

Bionic 01, altın ve gümüş hedefleri tespit etmek için kullanılan uzun menzilli bir altın bulucudur.

OKM Profesyonel Dedektörler

eXp 6000

okm eXp 6000

Dokunmatik ekran ve video göz gözlükleriyle kablosuz 3D metal dedektörü ve yer tarayıcısıdır. OKM firmasının en gelişmiş modelidir.

Define avcıları, arkeologlar, Araştırmacılar, altın arayanlar ve yer ölçümleri için kullanılan OKM en gelişmiş modelidir.. Bu dedektör tamamen kablosuz ve dokunmatik ekran, Android video gözlükleri veya Android Tablet PC’ler tarafından kontrol edilebilir. Bu, OKM’nin 50 ila 120 cm arasında uzatılabilen yeni icat edilmiş Teleskopik Probunu kullanan dünyanın ilk 3 boyutlu zemin tarayıcısıdır .

EXp 6000, antik eserler, değerli hazineler ve tarihi öğeler gibi yeraltı hedeflerinin derinliğini ve boyutunu belirlemek için Visualizer 3D yazılımı kullanır .

EXp 6000 yer tarayıcısının özellikleri ve uygulamaları

altın, gümüş, bakır ve bronz gibi değerli metalik nesneler

antik mezarlar, mağaralar, duvarlar, vakıflar, heykeller, odalar ve sepulchers gibi gizli metalik olmayan yapılar

doğal altın mineralleri

değerli eserler ve kayıp hazine

savaş alanı eserler, tarihi yerleşimler ve antik tapınaklar

EXp 6000 jeofizik ölçüm cihazının tüm bileşenleri kablosuz-dur. Ünitenin montajı kolaydır.

Gepard GPR 3D

Gepard GPR 3D, okm

Gepard GPR, boru hatları, boşluklar, kablolar, kanallar, tüneller, sığınaklar, temeller ve benzerleri yeraltı eşyalarını tespit etmek için çok esnek, taşınabilir ve güçlü bir zemin delici radardır.

Gepard zemin delici radarı maksimum 40 metre derinliğe kadar ulaşır. Bu hafif, çevik ve kompakt ünite, tek bir operatör tarafından kolayca çalıştırılabilir.

Alman OKM tercih etmeniz için 10 neden

1. Olağanüstü teknoloji

OKM benzersiz teknolojile içeriyor. Tüm yüksek kaliteli ürünler, gerekli özen gösterilerek Almanya’da yapılmaktadır.

2. Maksimum performanslar ve optimize edilmiş işlevsellik.

FS Gelecek Serisi’nin jeofizik enstrümanları, göktaşları, tüneller, mezarlar ve yer altındaki her türlü anormallik gibi boşlukların yanı sıra göktaşları dahil olmak üzere altın, gümüş ve diğer değerli metalleri bulma kabiliyetine sahip, derin nüfuzlu hazine konumlandırıcılarıdır. OKM Serisi ölçüm cihazını kullanarak, diğer normal metal dedektörlerin ötesinde derin hedefler bulabilirsiniz. Ayrıca tüm anormalliklerin ve gömülü hedeflerin görünür hale geldiği yeraltının bir 3d görüntüsünü oluşturabilir. Yani gömülü eşyaların veya mağaraların konumunu, büyüklüğünü ve derinliğini belirlemek mümkündür.

3. dünya çapında güvenli nakliye

OKM, dünyanın hemen her ülkesinde disribütörleri mevcuttur. Nakliye, uluslararası taşıma hizmeti ile sigorta kapsamında yapılmaktadır. Paketleri, gönderildikleri sırada durumunu izlemek için malları gönderdikten hemen sonra bir takip numarası takip numarasını tarafınıza bildireceğiz. .

4. Onaylanmış ve onaylanmış ekipman

Tüm OKM Serisi ürünleri, Almanya’daki önde gelen bir Fizikçi ve teknik uzman tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Çeşitli ülkelerden büyük hazine buluntuları ve keşifler OKM ürünlerinin güvenilirliğini ve performansını kanıtlamıştır.

5. OKM uzmanları sizi destekliyor

OKM, kişisel uzmanları ve ürün desteği ile tanınır ve tüm müşterilerinin jeodezik cihazları doğru bir şekilde kullanmasını ister. Cihazınızın doğru kullanımı, hazineleri, metalleri veya boşlukları bulmak için çok önemlidir. Metal dedektörünüzü nasıl kullanacağınız, herhangi bir sorun veya sorularınız varsa, gpr ile ölçümler nasıl yapılır, yeraltındaki 3d grafikler nasıl analiz edilir, metal bir hedefin konumu ve derinliği nasıl bulunur veya demir, altın arasındaki ayrım nasıl yapılır? , gümüş veya alüminyum farkları nelerdir, tüm sorularınızın cevabını için destek ekibimize başvurun ve size hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olacaktır.

6. Eğitim olanakları

Metal dedektörlerimizin kullanımı çok kolay olsa da ve ölçüm aletleri detaylı bir kullanım kılavuzu ile teslim edilmekle birlikte, bir eğitim dersi verilmektedir. Cihazlarımızın işleyişini gerçek koşullarda görebilmeniz için açık bir test alanı ve bir bilgisayar üzerinde iç mekan sunumu ve grafik analizi için bir konferans odası sunuyoruz. Personelimiz tüm sorularınızı cevaplamak ve kendi ihtiyaçlarınız için metal dedektörünüzle çalışmak için hizmetinizdedir. Böylece hazine aramaya hazır olacaksınız. lütfen bireysel eğitim randevu için bizi arayın.

7. Garanti

OKM, teslim edilen tüm mallar için 2 yıl garanti vermektedir. Bu normal garanti süresi içinde tüm onarımlar ücretsizdir. Garanti süresinin sona ermesinden sonra, bir onarım maliyeti ödersiniz. Cihazın her bir tarafındaki etiket etiketleri garanti mühürleridir ve cihazın açılmadığını gösterir. Bu contanın kırılması, çıkarılması veya hasar görmesi fabrika garantisi sözleşmesini sona erdirir.

8. Küresel dağıtım ağı

Global distribütörler ağımızla tüm dünyadaki müşterilere ulaşıyoruz. Birçok dilde hizmet, teknik destek, eğitim olanakları, gösteriler, bilgi ve yardım sunuyoruz.

9. Memnuniyet garantisi

Tüm OKM müşterilerini memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyoruz. Herhangi bir nedenle metal dedektörünüz beklediğiniz gibi değilse, lütfen bizimle iletişime geçin.

10. OKM ile hazineyi bulun

Ürünümüzü sattığımızda sizinle iletişimi kesmiyoruz, satış sonrası cihazınızı doğru bir şekilde kullanmanıza ve ölçüm sonuçlarınızı analiz etmenize yardımcı oluyoruz. Hazinenin yerini tespit etmeniz için yaşamınız boyunca size yardımcı oluyoruz.

OKM Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:  Türkiye Yetkili Distribütörü Depar Dedektör.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.