DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Civcivli Tavuk Define İşareti Fiyatları

Evet arkadaşlar son yıllarda çatır çatır define işaretleri satışları başladı. Civcivli tavuk en değerli define işaretimiz. İşareti gösterene hemen orada 3 trilyonu veriyoruz, bir telefonla para işaretin yanına geliyor.

Yalnız işareti canlı görmemiz gerekli. işaretin olduğu yere bizi götüreceksiniz, biz işareti gördükten sonra yukarı bi telefon ediyoruz para işaretin yanına geliyor, orada parayı alıp çekiliyorsunuz. Ondan sonra ne çıkarsa bizim, siz 3 trilyonu alıp gerisine karışmıyorsunuz. Sonra 2 küp çıktı, 3 küp çıktı, tekrar para talebi yok, baştan ne konuştuysak o.

Başka İşaretler Varsa Onlarıda Alırız

Elinizde başka define işareti varsa onlarada bakarız, örnek kaplumbağa varsa ona 2 trilyon veriyoruz. Yani bizde yalan dolan yok, işareti göster paranı hemen orada al. Haç işareti varsa ona 1 trilyon veriyoruz. Temiz orta büyüklükte yuvarlak oyma varsa duruma göre 200 milyar veriyoruz. Domuz, parmaklı ayak izi, balık, el, topal ayı varsa bunlarda 2,5 trilyon civarında, civcivli tavuk kadar olmasada en çok para verdiğimiz işaretler bunlardır.  yalnız ayak izi parmaklı olması gerekli parmaksız ayak izine bu parayı vermeyiz. parmaksıza anca 800 milyar veriyoruz. Kısacası işarete göre fiyat belirliyoruz. bizde işaretler 200 milyardan başlıyor, 3 trilyona kadar çıkıyoruz.

Bakın bizden resimlerle para almaya kalkmayın, biz işaretleri görmeden para vermiyoruz. Patron işareti canlı görmeden para verdiğimiz zaman çok kızıyor. Ben işareti bizzat gördükten sonra, patronu arayacağım ona whatsapptan resim atacağım. İşaretle beni aynı yerde gördümü o zaman onaylıyor. Bulunduğunuz yere göre para en geç 2 yada 4 saatte gelir, parayı alır çekilirsiniz.  

Bazı defineciler yok telefondan yok whatsapptan resimle para koparmaya çalışıyor. Bizde bu yok, bizim patron 1-2 kere işareti görmeden para verdi sonra işareti göstermediler, adamlar dolandırıcı çıktı. O gün bu gündür işareti görmeden para vermiyor.

Biz parayı verdikten sonra  işareti 2 dakikada çözeriz, zaten bizde cipleri sökülmemiş dedektörler var, Yer altı radarları var radarı var, devletin kullandığı makinelerin aynısı elimizde, biz paranın yerini oturduğumuz yerden buluruz sıkıntı yok. Hiç bişey yapamasak uydudan baktırır direk elimizle koymuş gibi alırız.

Tümü Yalan İşaret Satışı Falan Yok

Değerli defineci arkadaşlarım; Yukarıdaki yazdıklarım son dönemlerde ayyuka çıkmış yalanlardır. Bunlara inanmamanız için böyle bir makale hazırlama gereği duydum.

10 yıldır Define işaretleri uzmanı olarak internette editörlük ve hocalık yaparım, daha işarete tek kuruş vereni görmedim. Bunlar bildiğiniz kuyruklu yalan.  Bu yalan sırf işaretin yerini öğrenmek için yapılır, siz işareti gösterdiğiniz an; yok patron yurt dışında, vay efendim burayı biliyorduk, buranın parası alındı, yok bu işaretin yanında birde şu işaret olması lazım gibi binbir türlü yalanla sizi ekerler. Onlar için gerekli olan işaretin yerini öğrenmekti. öğrendiler gittiler.

Ne parası arkadaşlarım bunlara inanmayın böyle bi talepte bulunan olursa bu makaleyi ve beni (MendereS)  referans gösterin bakın 2 dakikada nasıl yan çiziyorlar.  Unutmayın bir defineci işareti korumalı zarar vermemelidir. Bizler birlik olup bu yeni dolandırma modelini ifşa edeceğiz. Kalın Sağlıcakla.

Ana Kaynak: Define Sohbeti ifşa konularını define sohbetinde dile getirebilirsiniz.

Yorumlar

 1. mesut dedi ki:

  tlf numaranızı yazın maile görüşelim

  1. Anonim dedi ki:

   abi ben tavuk 5 civciv yerini biliyorum bizim köyde

 2. muhammed dedi ki:

  Tlfnumarani yaz. 1 tavuk 5 civciv var magaranin girisinde

  1. Erdogan dedi ki:

   Slm deve işareti yeri biliyum resimleri var ılgilenenler ulaş sin

  2. erdal dedi ki:

   yer nerede
   teli yaz sana ulaşalım

 3. muhammed dedi ki:

  Bos. Ayak isaretine 800 milyar demisin. Ben bos ayak isaretini estim buldum neazarini sakili mezardi sadece sise cikti baska bisey cikmadi

 4. Muhammet dedi ki:

  Nasıl ulaşabiliriz size tavuk civciv icinn

  1. ahmet yaba dedi ki:

   van bahçesaray ayı ayak izi tepsi balık kaplumbağa

 5. Barış dedi ki:

  Elimde yuklu fotograflar var bana mailden ulasin acil

 6. Anonim dedi ki:

  İletişime geçer misiniz

 7. Erdogan dedi ki:

  Slm deve işareti yeri biliyum resimleri var ılgilenenler ulaş sin

 8. ŞÜKRÜ dedi ki:

  SİZİNLE GÖRÜŞÜRSEK İYİ OLUR. İŞ BİTİRECEKDURUMDA OLAN BİRİLERİNE İHTİYACIM VAR
  . ULAŞIRSANIZ HEM SİZ HEM BEN MUTLU OLURUZ.

 9. Anonim dedi ki:

  Bu parayı kim veriyorsa bu numarayı arasın.

 10. Sadullah dedi ki:

  Bensena 100 tane isaret gostereyim 100 milyar ver hada hori meydan

 11. Anonim dedi ki:

  7 civcif 1tavuk para biyanla tavuk biyanla

 12. Beyaz kurt dedi ki:

  Kaplumbağa büyük kafası var tam başının üstünde net bakınca karıya var bakdigi istikamette el yapımı timsah figürü var ama çok büyük tadlarla yapılmış lakin bu bir kuru dere yatağında anlayan varsa yazsin

 13. Anonim dedi ki:

  sen telefonu atsana bana yılmaz bey