Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Civcivli Tavuk Define İşareti Fiyatları

Evet arkadaşlar son yıllarda çatır çatır define işaretleri satışları başladı. Civcivli tavuk en değerli define işaretimiz. İşareti gösterene hemen orada 3 trilyonu veriyoruz, bir telefonla para işaretin yanına geliyor.

Yalnız işareti canlı görmemiz gerekli. işaretin olduğu yere bizi götüreceksiniz, biz işareti gördükten sonra yukarı bi telefon ediyoruz para işaretin yanına geliyor, orada parayı alıp çekiliyorsunuz. Ondan sonra ne çıkarsa bizim, siz 3 trilyonu alıp gerisine karışmıyorsunuz. Sonra 2 küp çıktı, 3 küp çıktı, tekrar para talebi yok, baştan ne konuştuysak o.

Başka İşaretler Varsa Onlarıda Alırız

Elinizde başka define işareti varsa onlarada bakarız, örnek kaplumbağa varsa ona 2 trilyon veriyoruz. Yani bizde yalan dolan yok, işareti göster paranı hemen orada al. Haç işareti varsa ona 1 trilyon veriyoruz. Temiz orta büyüklükte yuvarlak oyma varsa duruma göre 200 milyar veriyoruz. Domuz, parmaklı ayak izi, balık, el, topal ayı varsa bunlarda 2,5 trilyon civarında, civcivli tavuk kadar olmasada en çok para verdiğimiz işaretler bunlardır.  yalnız ayak izi parmaklı olması gerekli parmaksız ayak izine bu parayı vermeyiz. parmaksıza anca 800 milyar veriyoruz. Kısacası işarete göre fiyat belirliyoruz. bizde işaretler 200 milyardan başlıyor, 3 trilyona kadar çıkıyoruz.

Bakın bizden resimlerle para almaya kalkmayın, biz işaretleri görmeden para vermiyoruz. Patron işareti canlı görmeden para verdiğimiz zaman çok kızıyor. Ben işareti bizzat gördükten sonra, patronu arayacağım ona whatsapptan resim atacağım. İşaretle beni aynı yerde gördümü o zaman onaylıyor. Bulunduğunuz yere göre para en geç 2 yada 4 saatte gelir, parayı alır çekilirsiniz.  

Bazı defineciler yok telefondan yok whatsapptan resimle para koparmaya çalışıyor. Bizde bu yok, bizim patron 1-2 kere işareti görmeden para verdi sonra işareti göstermediler, adamlar dolandırıcı çıktı. O gün bu gündür işareti görmeden para vermiyor.

Biz parayı verdikten sonra  işareti 2 dakikada çözeriz, zaten bizde cipleri sökülmemiş dedektörler var, Yer altı radarları var radarı var, devletin kullandığı makinelerin aynısı elimizde, biz paranın yerini oturduğumuz yerden buluruz sıkıntı yok. Hiç bişey yapamasak uydudan baktırır direk elimizle koymuş gibi alırız.

Tümü Yalan İşaret Satışı Falan Yok

Değerli defineci arkadaşlarım; Yukarıdaki yazdıklarım son dönemlerde ayyuka çıkmış yalanlardır. Bunlara inanmamanız için böyle bir makale hazırlama gereği duydum.

10 yıldır Define işaretleri uzmanı olarak internette editörlük ve hocalık yaparım, daha işarete tek kuruş vereni görmedim. Bunlar bildiğiniz kuyruklu yalan.  Bu yalan sırf işaretin yerini öğrenmek için yapılır, siz işareti gösterdiğiniz an; yok patron yurt dışında, vay efendim burayı biliyorduk, buranın parası alındı, yok bu işaretin yanında birde şu işaret olması lazım gibi binbir türlü yalanla sizi ekerler. Onlar için gerekli olan işaretin yerini öğrenmekti. öğrendiler gittiler.

Ne parası arkadaşlarım bunlara inanmayın böyle bi talepte bulunan olursa bu makaleyi ve beni (MendereS)  referans gösterin bakın 2 dakikada nasıl yan çiziyorlar.  Unutmayın bir defineci işareti korumalı zarar vermemelidir. Bizler birlik olup bu yeni dolandırma modelini ifşa edeceğiz. Kalın Sağlıcakla.

Ana Kaynak: Define Sohbeti ifşa konularını define sohbetinde dile getirebilirsiniz.

Yorumlar

 1. mesut dedi ki:

  tlf numaranızı yazın maile görüşelim

 2. muhammed dedi ki:

  Tlfnumarani yaz. 1 tavuk 5 civciv var magaranin girisinde

 3. muhammed dedi ki:

  Bos. Ayak isaretine 800 milyar demisin. Ben bos ayak isaretini estim buldum neazarini sakili mezardi sadece sise cikti baska bisey cikmadi

 4. Muhammet dedi ki:

  Nasıl ulaşabiliriz size tavuk civciv icinn

 5. Barış dedi ki:

  Elimde yuklu fotograflar var bana mailden ulasin acil

 6. Anonim dedi ki:

  İletişime geçer misiniz

 7. Erdogan dedi ki:

  Slm deve işareti yeri biliyum resimleri var ılgilenenler ulaş sin

 8. Erdogan dedi ki:

  Slm deve işareti yeri biliyum resimleri var ılgilenenler ulaş sin

 9. erdal dedi ki:

  yer nerede
  teli yaz sana ulaşalım

 10. ŞÜKRÜ dedi ki:

  SİZİNLE GÖRÜŞÜRSEK İYİ OLUR. İŞ BİTİRECEKDURUMDA OLAN BİRİLERİNE İHTİYACIM VAR
  . ULAŞIRSANIZ HEM SİZ HEM BEN MUTLU OLURUZ.

 11. Anonim dedi ki:

  Bu parayı kim veriyorsa bu numarayı arasın.

 12. Sadullah dedi ki:

  Bensena 100 tane isaret gostereyim 100 milyar ver hada hori meydan

 13. ahmet yaba dedi ki:

  van bahçesaray ayı ayak izi tepsi balık kaplumbağa

 14. Anonim dedi ki:

  7 civcif 1tavuk para biyanla tavuk biyanla

 15. Beyaz kurt dedi ki:

  Kaplumbağa büyük kafası var tam başının üstünde net bakınca karıya var bakdigi istikamette el yapımı timsah figürü var ama çok büyük tadlarla yapılmış lakin bu bir kuru dere yatağında anlayan varsa yazsin

 16. Anonim dedi ki:

  abi ben tavuk 5 civciv yerini biliyorum bizim köyde

 17. Anonim dedi ki:

  sen telefonu atsana bana yılmaz bey

 18. Adems dedi ki:

  Yaw arkadaş cahillik olur da bu kadar olmaz yaw adamlar sadece para verilecek hikayeyi okumuşlar onlar için bu yeterli zaten devamında adam bu hikaye beni şahit gösterin diyor yok böyle bişey diyor hala adamlar yok şu var bana ulaş filan yazmış

 19. Anonim dedi ki:

  Görüşelim kardeş

 20. Shooter dedi ki:

  Tel ver görüşelim kardeşim

 21. Shooter dedi ki:

  Şehir neresi kardeşim

 22. Shooter dedi ki:

  Selamünaleyküm Tavuk civciv arıyorum kardeşlerim,yukarıda arkadaş gzl bi makale yazmış beğendim,bi insanın kanında bozukluk var ise hersey beklenir,eğerki benımle irtibata geçerseniz düşünüp güncel resim video aldıktan sonra telde görüşülür uyarsa okeylenır uymazsa herkez yoluna bakar,Nasibiniz bol olsun

 23. Shooter dedi ki:

  Tavuk için bana ulaş

 24. Esmer dedi ki:

  Çok belirgin 7 civcivli tavuk biri sırtında en arkadaki civcivle üstündeki ters tarafa bakıyor
  Tavuk ve üstündeki civcivin üstünde haç işareti var işaretin olduğu kaya büyük ve halen duruyor

 25. Cengiz dedi ki:

  Slm bende iki tane yılan var kabartma işaret iki yılan birine bakıyor iki bakış arasında kabartma hac var

 26. Anonim dedi ki:

  Merhaba 3 civciv bir tavuk bulmuşum yanında bir çarpı bir de ok işareti var aralarında 10 metre falan var bu ne anlamına gelir acaba anlayan varsa yardımcı olsun lütfen

 27. Anonim dedi ki:

  Bu işaretin tam yerini ben biliyorum

 28. İhsan dedi ki:

  Oyma tavuk işareti var tek bide üstünde 1 şeyvar o fazla. Belirgin değil ilgilen olursa ulaşsin

 29. Sedat dedi ki:

  Bende de güzel işaretler var email brakacam ulaşın bana ayak var 7 civcivli tavok vardı onun sadeci yeri kalmış tavoğun kendisi kalmamış

 30. Anonim dedi ki:

  bende topal ayı var

 31. mustafa dedi ki:

  topal yı var tel lütfen

 32. Mehmet 0545 199 10 68 dedi ki:

  Beni ara canlı görüntülü göstereyim

 33. Yunus dedi ki:

  Email adresinden olaşın bana sağlam işaretler var bizde