Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Lorenz Deepmax z1 Pulse

PI Sistemle (Pulse) çalışan lorenz; derin aramalarda en başarılı dedektörler arasındadır. Bir dedekötör ne kadar derine inerse metal ayrım kabiliyeti buna paralel olarak düşer. Tüm derin arama dedektörlerinde bu sıkıntı vardır. bu sıkıntıyı aşamayan bir çok firma; derin arama işine girmeyip sadece vlf dedektör üretmektedir; bunun en bilinir örneği garret firmasıdır.

lorenz şu an itibarıyla pulse sistemle çalışan en başarılı dedektörlerdendir, pulse sistem çok yaygın olmadığı için seçim hakkınız azdır; buradaki tek sorun fiyat ve cihazın performans karşılaştırmasıdır. cihaz sınıfının en iyilerinden olduğunu biliyoruz; lakin etiket fiyatı çok kabarık bu fiyata değermi orası muamma.

Lorenz almak isterseniz Alman marka olmasına dikkat edin. bulgar, çin vs. lorenzler satılır onlara kapılmayın.  hakiki orijinal lorenz almandır bunu bilin. 

Diğer konuda pulse sistemin yapabildikleri ve alıcının beklentileri karşılaştırılmalıdır, tüm derin arama dedekötörlerinin performansı bellidir. hepsi mineralden etkilenir. alıcı ise bunları yok sayarak ben derin arama dedektörü aldım 2 metre aşağıda ne varsa şak diye bulurum şeklinde atraksiyona girer. Başarısız biten kazı çalışmaları birbiri ardına devam ederken defineci pulse teknolojisinin nerede olduğunu yargılamaktansa; üretici firmayı topa tutar.

Benzer Markalar

Şu an lorenze eş cihazlar arasında tero vido ve black hawk pro r3 bulunmaktadır. işin ilginç tarafı bu 3 firmada alman firmalarıdır. pulse dediğin zaman en iyi 3 markada budur. buradan şunu anlıyoruz demekki pulse almanların işi. Tero vido pulse cihazlardaki mineral sorununu ortadan kaldırarak, büyük bir başarıya imza attı. black hawk okm firmasının modelidir. kalitesi tartışılmaz.

Bu modelleri diğerlerinden ayıran mineralden biraz daha az etkileniyor olmalarıdır., mineralden etkilenme derken demek istediğimiz 2 metre aşağıdaki metali diğer derin arama dedektörleri altın olarak görebilir, lorenz, tero vido ve black hawk bu metal hakkında size daha ayrıntılı bilgiler sunabilir. kısacası metal ayırma kabiliyeti iyi olan dedektörlerdir.. tero vido son teknolojidir diğerlerine göre biraz daha gelişmiştir.

Aşağıdaki resim lorenz cihazın görünüşü ve işlevi hakkında yüzeysel bilgiler vermektedir. Define Sohbeti

Lorenz Deepmax z1 Pulse
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.