Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

En İyi Pulse İndüksiyon Sistemler, Tero Vıdo

Bu güne kadar bildiklerinizi bir kenara atın, Kim olduğumuzu ve neler yaptığımızı okuyun. Tero Vido, Metal ve altın dedektörleri, yeraltı radarı ve 3B yer konum enstrümanları dahil olmak üzere yeni nesil jeofizik algılama cihazları tasarlamak, geliştirmek ve pazarlamak için Almanyada kurulmuş özel mühendisler tarafından yönetilen, güçlü bir firmadır.

Arkeologlara, define avcılarına ve inşaat mühendislerine çalışmalarında destek vermekten ve yerdeki gizli nesneleri keşfetmelerine ve tam olarak bulmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Sonunda profesyonel kullanıcılar ve Alman mühendisler olarak yüksek taleplerimizi karşılayan makineleri oluşturmak için yoğun araştırma ve kapsamlı testler yaptık. Dedektörlerimiz için sağlam bir müşteri tabanına sahip olduğumuz için mutluyuz ve gururluyuz.

Jeofizik enstrümanlarımız, yeraltı boşluklarını ve tünelleri, kabloları ve boruları, ayrıca metal nesneler, madeni paralar, altın veya gümüş gibi değerli metalleri, hazineleri ve jeolojik anomalileri belirleyeceğinden arkeolojik, askeri ve endüstriyel amaçlar için kullanılır.

Özel olarak geliştirilmiş yazılımla birleştirilen sofistike ve güvenilir bir arama teknolojisi, dedektörlerimize piyasadaki çoğu makineye kıyasla önemli bir üstünlük sağlar. Cihazlarımız her zaman – kullanımı kolay, sağlam bir şekilde üretilmiştir ve güvenle çalışır.

Piyasadaki profesyonel dedektörlerden biri olan Tero Vido olarak temel yetkinliklerimize ek olarak, müşterilerimize kapsamlı destek sunuyoruz. Bu, yoğun danışmanlık ve öğretimin yanı sıra çevrimiçi destek veriyoruz. müşterilerin arama esnasında ve cihazın geliştirilmesinde sürekli irtibat halinde oluyoruz.

En İyi Pulse İndüksiyon Sistemler, Tero Vıdo

Tero Vidonun Amacı

Tero Vido’nun amacı, Define avcıları ve diğer metal arayıcılarının çeşitli ihtiyaçları için en iyi Pulse İndüksiyon sistemlerini üretmek ve geliştirmekti. Çalışmalarımıza Arkeologlar, madenciler ve define avcılarını dahit ettik. 3D görselleştirme ile yeni ve modern bir Pluse İndüksiyon sistemi geliştirmeyi başardık: Pi sistemli define arama cihazlarımızdaki mineral sorununu ortadan kaldırarak büyük bir başarıya imza attık.


tero vido çantası

Tero Vido’nun en başından beri amacı, dünyanın her yerindeki define avcılarının ve diğer metal arayıcılarının ihtiyaçları için en iyi darbe indüksiyon sistemleri geliştirmek ve inşa etmekti. Tero Vido 3D sistemleri Almanya’da geliştirilip üretilmekte ve dünya çapında büyük bir başarıyla kullanılmaktadır. Yeni ve modern bir darbe indüksiyon sistemi hayata geçirmeyi başardık.

3D görüntülü Tero Vido darbe indüksiyon sistemi, MOSFET teknolojisine sahip yüksek performanslı vericiler ve parazitlenmeyi önleyen özel filtreler kullanarak dünya pazarındaki en hassas ve modern PI metal algılama sistemlerini tasarladı.. Üç yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda üniversiteler, ölçme laboratuvarları ve define avcıları ile işbirliği yapıldı. TVPI, demir ile demir dışı metaller arasında ayrım yapabilir. Zemin dengesi ve kalibrasyon süreçleri bu sisteme entegre edilmiştir, böylece neredeyse otomatik olarak çalışırlar.

3D görselleştirmeli yeni Tero Vido nabız indüksiyon sistemi sadece halkaları, madeni paraları ve mücevherleri değil aynı zamanda külçeleri, otlu kumları, cevherleri ve altınları da tanıyor. 35 inçlik (90 cm) arama başlığı, en zorlu alanlarda bile küçük nesneleri algılamak için optimize edilmiştir. İster evde ister bir hazine avı isterse de en sevdiğiniz plajda olun, su geçirmez bobinler hazineleri bulmayı bir esinti haline getirir – karada ve suda.

3D görselleştirmeli bu dedektörler özellikle derin aramalar için uygundur. Bu ünitenin performansı, tuzlu sudan ve mineralize toprak veya sıcaklık değişimlerinden neredeyse hiç etkilenmez. Özel olarak geliştirilen elektronik parçalar, parazit sinyallerini yerden kaldırır ve metal nesneleri net bir şekilde gösterir. Bu, yeni TVPI’yi en derin koşullarda ve hatta en zorlu çevre koşullarında çalışmak için güvenilir bir cihaz yapar. Yeni ve geliştirilmiş devre teknolojisi parazitleri baskılar.

Tero Vido Başlıklar

Elektrik hatlarından ve özel bir darbe teknolojisinden son derece yüksek konumlandırma derinliklerine ulaşmak için çok doğru sinyaller üretir. Ayrıca küçük veya büyük arama başlıkları ile kullanılabilen yüksek kaliteli profesyonel bir metal dedektörüdür.

Büyük bobinler, güçlü ve derinlemesine nüfuz eden manyetik alanlar nedeniyle büyük metal nesneler için aşırı derinlik algılama performansı sağlar.

Küçük bobinler tercihen yüzey arama için kullanılır, örneğin tek tek madeni paralar, altın ve gümüş takılar (halkalar, madeni paralar, zincirler, bilezikler, küpeler) veya altın külçeleri ve diğer değerli cevherler gibi küçük parçaları arar.

Tero Vido 3D görselleştirme yazılımının evrensel uygulamasının grafiksel kullanıcı arayüzü aşağıdaki dillerde mevcuttur:

 • Almanca
 • İngilizce
 • Fransızca
 • İspanyolca
 • Arap
 • Farsça
 • Yunanca
 • Türkçe
 • 中文
 • Pусский
 • Hollandaca
 • Bulgarca

Tero-Vıdo Türkiye Distribütörü Depar Dedektör

Tero Vıdo Tüm Distribütörler

Yorumlar

 1. Kumrubey dedi ki:

  Gerçekten de yer altındaki nesneleri görebilecek ve değerli değersiz diye ayrımı yapabilecek bir cihaz satın almayı düşünüyorum ve bu konuda çok araştırma yaptım birçok cihaz çeşitlerini inceledim ve bu tero vido isimli alet sanki işe yarar gibi düşunüyorum, denemek lazım tabiki.