Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Black Hawk R3 Pulse Dedektör

Alınabilir çok az sayıda pulse dedektörün olduğu şu dönemlerde Black Hawk R3 her şekliyle incelemeye almanız gereken

Alınabilir çok az sayıda pulse dedektörün olduğu şu dönemlerde Black Hawk R3 her şekliyle incelemeye almanız gereken Alman okm firmasının ürettiği pulse dedektördür.

Black Hawk, birçok farklı toprak türünde daha derin arama yapmak için daha yüksek bir güç düzeni kullanan oldukça verimli bir metal detektörüdür. boyut (SDF) artırarak ünitenin daha derin görmesi sağlanmıştır. Otomatik değişken bir Girdap akımı kullanmak, Black Hawk’ın iletim bobini ve alıcı bobini yapan bir sonraki darbeyi geciktirmesini sağlar. Bu ilave gecikme, aşırı derin nesneler için 150 x 150 cm (5 ‘x 5’) veya çok küçük altın külçeler için 16 cm gibi daha büyük arama başlıklarının kullanılmasını sağlar.

Bu detektör  diğer derin arama dedektörlerinden daha derin bir şekilde arama yapmanıza olanak tanır ! Bir diğer avantajı ise  hemen hemen tüm arazilerde kullanılabilmesi ve tipik demir kalıntılarını elemesi önemli özellikleri arasındadır. ilk modelleri biraz sıkıntılı olmasına rağmen r3 bu sıkıntıları atlatmış akıbetinde diğer derin arama markalarından daha iyi denilebilecek özelliklerle  donatılmıştır.

Bu cihaz tam olarak definecilere hitab eder şekilde tasarlanmıştır,  8 metreden tek altın külçeleri bulabilir ! Black Hawk metal dedektörü, sonuçlarınızı optimize etmek ve  performansını ayarlamak için sinyal gecikmesi ve parazit için ayrı ayarlar sunar.   600 MHz işlemci ile iyi bir performans sağlar.

Gömülü Hazineler, Altın külçesi, Altın ve gümüş takılar (yüzük, sikke, kolye, bilezik,  Doğal olarak oluşan altın, gümüş ve diğer değerli cevherler.  Yüzeye yakın sikke ve küpe gibi metal nesneleri taramak için VLF   seçeneğine geçiş modu. Mağara, mahzen, dehliz gibi boşlukların aranması için ‘3D Tarama’ çalışma modu. özelliklerine sahiptir.

Black Hawk metal dedektörünün  standart 36 cm arama başlığına sahiptir. Seçenek olarak mevcut iki arama başlığı daha vardır: 16 x 16 cm yüzey aramalar için küçük başlık, 150 x 150  büyük başlık bu başlık 8 metredeki külçeleri tespit edebilir   ve 36  cm’lik  standart başlık,  ile toplamda 3 farklı arama başlığı bulunmaktadır.

Black Hawk metal dedektörü aşağıdaki özellik ve avantajlarla birlikte gelir:

hızlı 600 MHz işlemci

Pulse Induction mono bobin ve SCMI sensörünün ileri kombine teknolojisi ile derinlik ve metal ayrımını artırdık

isteğe bağlı 150 x 150 cm derinliğindeki arama başlığı, 8 metreye kadar gömülü metal nesnelerin ve hazinelerin algılanmasını sağlar

isteğe bağlı 16 cm’lik arama başlığı ile külçe, madeni para veya mücevher gibi çok küçük hedefler bulun

gelişmiş programlama bu ünitenin kullanımını çok kolaylaştırdı

Dahili LED lamba ve ayarlanabilir arkadan aydınlatmalı ekran ile gece arama

demir / demir dışı metallerin ayırt edilmesi

sessiz metal algılaması için kablosuz stereo kulaklık

Dedektör performansını yerel toprağınıza göre ayarlamak için çeşitli ayarlar (Eşik, Gecikme, Parazit, Hassasiyet)

6 saate kadar çalışma süreleri için harici güçlü pil takımı ( Güç Paketi )

hareket halindeyken şarj etmek için isteğe bağlı 12 V araç şarj cihazı

Sinyal gecikme ve parazit için bireysel ayarlar sonuçlarınızı optimize ederek bulunduğunuz toprakta yüksek performansı ayarlar. çöl, plaj, kil, kayalık topraklar, yüksek mineralli topraklar, dağlık alanlar, taşra, çalı arazileri ve sert topraklar gibi farklı alanlarda üstün performans sergiler.

Güçlü bir 600 MHz işlemci

Altın külçeleri

Altın ve Gümüş Takı (yüzük, madeni para, kolye, bilezik, …)

Gömülü Hazineler

Savaş alanı eserleri

Doğal olarak oluşan altın, gümüş ve diğer değerli cevherler

Yeni Black Hawk metal dedektörü yalnızca halkaları, madeni paraları ve takıları tespit etme yeteneğine sahip değil, aynı zamanda külçe, plaser ve alüvyon altının tespiti için de uygundur. 16 cm’lik (6 “) arama başlığı, en zorlu bölgelerdeki en küçük öğelerin yerini bulmak için optimize edilmiştir.

Yorumlar

  1. Araz dedi ki:

    (Gold mask pro3) Optometri için nasıl tespit edilir ve uygundur? Bazı uzmanlar (lorenz z1) ile karşılaştırılarak bu doğru olabilir mi?

  2. Araz dedi ki:

    Merhaba, çok faydalı içeriğiniz için teşekkürler. Gmd reklamlarını ve dedektörün fiyatını değil, gerçek performansıyla ilgili.