DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Etiket: Çözümüne Ulaşılmış Define İşaretleri

Define işaretleri, çözülmüş resimli 40 adet define işareti ve anlamı, haç işareti, mağara işareti, ok işareti,  aslan, tümülüs, üçgen, dama, kare, koltuk, kare ve nal işaretleri.
papalık haçı, yunan haçı, günah çıkarma haçı, üstünlük haçı, mezar haçı, yön veren haç, iktidarlık haçı, ok işareti, kaplumbağa murçlu kayalar, nal işaretleri, Ortalama 50 define işaretinin anlamı.
Define, define işaretleri ve anlamları, 60 adet define işareti ve çözümleri. ok işareti, istavroz işareti, omega ve haç işareti, dehliz işareti ve anlamları aile putu, binilmiş at, ayak izi işareti ve anlamları kaya mezar girişi, istavroz yemin işareti, sofra taşı işareti ve anlamları papaz mezar işareti, oda işareti ve anlamları...
Lahit, kral lahiti, soylu lahiti, zengin lahiti, prens lahiti, subay yada asker gömüsü, el, çıplak kadın güvercin, eşkiya, eyer, mezar oyması, öpüşen yılan, tavuk, üçgen, kanallı 3 yuvarlak oyma, kabartma yılan, kıvrılmış yılan, haç ve üçgen, ok, papaz kilidi, ok ve hilal, istavroz, omega, dirgen, delikli taş, doğan, şahin, eyer...
Define işaretleri, tabanca, tavuk, yılan, makas, güneş, kafası kesik tavuk, kilise, çivi, kadın, hançer, kuyu işareti zencir, istavrozlu kaya, üçgen, halka, ibrik, kazma, kerpeten, koç, kare oyma ve 50 adet çözülmüş işaretler ve anlamları,   resimleri büyük boyutta görmek için üzerine tıklayın.
Çözülmüş işaretler, üçgen, değirmen taşı, kral mezarı, çarıklı ayak izi, kabartma ayı, hilal, ok, haç, topal ayı, balık, çiçek, çıplak kadın, çıkılan merdiven, civcivli tavuk, deve, bizans mezarı, güneş, kuş, boğa, hilali haç ve diğer define işaretleri ve anlamları.