Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

FORUMA GİRİŞ

SORULARINIZ İÇİN DEFİNE SOHBETİ FORUM SAYFAMIZA GİRİŞ YAPIN

Define Sohbeti  sayfamıza   üye  olmak için  üye adı, şifre ve mail adresi  alanlarını doldurmanız yeterlidir.   Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra onay beklemeden konu açıp soru sorabilir, başkalarının  sorularına cevap vererek bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.  Giriş Yap  ÜYE (KAYIT) OL

Definecilik olayına gerçekçi bir yaklaşımla baktığımızda bunun, psikolojik yönden üzerinde durulacak boyutlarda bir tutku olduğunu görürüz. Nitekim tarihi bir buluntu, kalıntı veya üzerinde çokça durulan para çıkacak yerlere yasa ve yönetmelikler uyarınca devlet zaten define kazısı izni vermemektedir.  Bu durumda her defineci kendi bölgesindeki define işaretlerini çözüp yasal yönden sonuca ulaşması en doğal hakkıdır.

Define Sohbeti  kesinlikle bir firma gibi çıkar amacı güden birimlerle ilgisi yoktur. Hepimizin ortak noktası Definedir. Saygı ve sevgi çerçevesinde her türlü paylaşım ve yardımlaşma serbesttir. sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek üye memnuniyeti yolunda yönetimden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz. üye   arkadaşlar forumdaki bilir kişilerin  kendilerine yardımcı olmalarına ihtiyaç duyarlar. Bu üyelere mümkün olduğu kadar somut ve uygulamalı çözüm yöntemi sağlanmaktadır. Görerek ve yaşayarak öğrenmelerini sağlayacak çözüm teknikleri ile  sonuca  ulaşmalarında  ne  gerekiyorsa yapılmaktadır.

Bir web sitesinin etkili bir yardım  aracı olarak kullanılabilmesi için, prensip olarak, ziyaretçilerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgileri sağlaması gerekir. Sitenin içeriği dışında bize  soru  sormak isteyen   arkadaşlara süresiz desteğimiz mevcuttur.

ÜYE (KAYIT) OL