Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

PULSE 12 Denizin Altında Ne Varsa Bulur

Demir ve demir dışı altın dahil tüm metaller için en iyi tekne tipi metal detektörü.

24 ayak genişliğinde ve 16 ayak derinliğindeki algılama kılıfı ile bu dedektör alüminyum tekneler, pirinç pervaneler, dıştan takma motorlar, çelik çapalar, bronz toplar ve altın gibi gibi çeşitli metalleri bulacaktır. Bu dedektörün en önemli özelliklerinden biri, 3 arama bobininden gelen girdileri kabul edebilen kontrol ünitesidir. Bir yerine üç bobin kullanılması, arama ekibinin, aynı zaman, yakıt ve insan gücü ile alanın üç kez kaplanmasını sağlar.

Bu nabız indüksiyon metal detektörünün hak iddia ettiği, tüm metal hedeflerine karşı yüksek duyarlılığı korurken, çevredeki mineralleri görmezden gelmesidir. Puls 12, tümü geleneksel dedektörlerde düzensiz okumalara neden olan yüksek oranda mineralize tuzlu su, mercan, yüksek demir içerikli kayalar veya manyetik (siyah) kumdan etkilenmez. Performans hava, su, silt, kum veya katı mercan yoluyla tespit edilip edilmediğini değiştirmez. Gerçek algılama mesafeleri için teknik bilgi sayfasına bakınız.

Nabız 12, dünya çapındaki askeri, kolluk kuvvetleri, ticari ve kurtarma dalgıçları tarafından kullanılıyor. Yüksek hassasiyet ve çok geniş bir algılama alanı bu dedektörü hem ticari işlemler hem de profesyonel hazine avcıları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Pulse 12, koşulsuz İKİ YIL garantili JW Fishers tarafından desteklenmektedir.

Daha Fazla Bilgi

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.