Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Tılsım Belirtileri, Define Cinleri Beyninize Girmiş Olabilir

Tılsım Belirtileri, Define Cinleri Beyninize Girmiş Olabilir

Bir yerde tılsım olduğunu anlamanızın en kolay yolu önce kendinizi sonra arkadaşlarınızı test etmektir. Test nasıl yapılır şimdi ondan bahsedelim.

Tılsım olan yerde definecilerin içi sıkılmaya başlar. Daha sonra işler sürekli sarpa sarar. Tüm aksilikler birbirini takip eder. En bilineni kazma kırılıp, küreğin sapının çıkmasıdır. İş aksilikleri hafif tılsımlar olarak değerlendirilir.

Daha büyük tılsımlarda grup içindeki arkadaşlar arasında şüphe duyulmasıyla başlar. Bazılarınız bazılarınıza güvenmemeye başladı ise buda önemli tılsıma işarettir. Bu şüphe cinlerin insan beynine nüfus etmesiyle oluşur. Yanındaki arkadaşlarından tik almaya başladıysan cinler beynine girmiş demektir. İlerleyen zamanda grup içinde ayrışma başlar, bazılarınız bazılarınızı tasfiye etmeye çalışır. Ve hatta bu süreç kavga etmelere kadar gider.

Cinlerin en kolay nüfus ettiği beyinler genelde güvensiz kişiliğe sahip olan insanlardır. Normalde kimseye güvenmeyen kişi varsa işte bu cinlerin arayıp bulamadığı zafiyettir. Hemen beyne girip onu her şeyden şüphelenen biri haline getirir.

Beceriksiz Hocalar

Eğer tılsımı çözmek için hoca götürdüyseniz, ve bu hoca tılsımı çözemediyse ilk yapacağı iş ekip içindeki birilerini suçlamaktır. Kısacası ekip içinde hıyanet birileri var onları tasfiye etmedikçe tılsımı çözemeyiz demeye başlar. Bunu yaptımı bilki cinler hocayı ele geçirmiş. Kısacası hoca fos çıktı. Sakın hocaya inanıp arkadaşlarınızı tasfiye etmeye çalışıp onlarla kötü olmayın. Hocayı tasfiye edin başka hoca bulun.

Bu tip tılsımların olmasını istemiyorsanız sinekli definecilerle kazı yapmayın. Onlar doğuştan tılsımlı, defineyi çıkarsanız bile Allah korusun size bişey yapar. Define bulduğunuzda arkadaşlar arasında çıkan kavgalar ve öldürmeler bile direk tılsımla alakalıdır. Cinler o malı vermek istemiyorsa sizi kavga ettirip birbirinize zarar verdirir, bunada dikkat edin.

ETİKETLER:
Yorumlar

  1. Mehmet ali dedi ki:

    Bilgilenmek istiyorum.bu işi seviyorum