Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Altın Göz Define İşaretleri Kitabı

Altın Göz Define İşaretleri Kitabı

Define işaretleri kitabı almak isteyen; fakat hangi kitabı alacağına karar veremeyen arkadaşlar için  ilk önerim altın göz define işaretleri ve sembolleri kitabıdır.   Define üzerine yapılmış tüm araştırmaları bir araya toplamış,  ortalama 1000 işaretin bulunduğu  kitapta; işaretlerin  bir kısmı çözüm bir kısımda  ne aradığınızı ve nasıl bir araştırma yapmanız gerektiği  gibi ön bilgiler sunmaktadır. 

Kitap bununla-da kalmayıp Define tuzakları, tılsımlar, ölü gömme gelenekleri gibi bir çok alanda bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu kitabın bir diğer özelliği-de  defineciliğe sıfırdan başlamış  kişilere hitap ettiği gibi;  profesyonel araştırmacılar içinde ciddi destek kaynağıdır.

Bu kitabın ortalama fiyatı kdv dahil 200 TL civarlarında olup, şu an en pahalı  ve en kapsamlı define işaretleri kitabıdır. İnternet sayfalarında altın göz define işaretleri ve anlamları kitabı indir linkleri vardır; fakat aslı bu kitap değildir. indirilen kitabın aslı define işaretleri ve sembolleri el kitabıdır… Altın gözün internet ortamında her hangi bir indirme linkine ulaşmanız mümkün değildir.

Önceleri bu kitabı internet ortamındaki tüm satış sitelerinde bulmanız mümkündü, şu an bakıyorum sadece dedektör satış sitelerinde bulunuyor. gittigidiyor, hepsiburada ve diğer kitap satış sitelerinde tükendi olarak görünüyor.

Bu kitabı satın almak isteyen arkadaşlar aşağı linklerden satın alabilir. fiyatlar arasında küçük farklılıklar var; tüm linkleri kontrol edin. ve hatta internet üzerinden araştırmanızada devam edin.

https://www.dedektorburada.com/Altingoz-Define-Isaret-ve-Sembolleri-Kitabi,PR-189.html

http://www.goruntulukiralikdedektor.com/urun-defIne-kItabi-altin-gOz-1631.html

https://www.markadedektor.com/Altin-Goz,PR-341.html

Yorumlar

  1. Hacı tastan dedi ki:

    Bu kitabın yazarı ve ta bilgileri toplayan kim bunlar yoksa bu kitap masaldır. Kitabı toplayanin eğitim durumu öz geçmişi hiç bir şey yok

  2. Erkan Sorucu dedi ki:

    Altın göz define işaretleri kitabı nerede satılmaktadır.İnternette satıldığını yazıyor.Arayomca sayılmadığı söyleniyor.Satıldığı yeri bilmiyorsanız oraya gidip alayım