Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Bounty Hunter, En Çok Satılan, Parasının Karşılığını En İyi Veren Dedektörler

Bounty Hunter Dünyada En Çok Satılan ve Parasının Karşılığını En İyi Veren Dedektör

Bounty Hunter Çocuklar, gençler ve yetişkinler için ayrı ayrı dedektör üreten dünyanın en gelişkin firmalarından bir tanesidir. Ürettiği dedektörlere çok fazla gereksiz maliyet yüklemez; bu sebepten dolayı fiyatı çok aşağıda tutar. Bunlardan örnek vermek gerekirse led ekran ve menüler ilk akla gelenlerdir. menüleri bile yakın zamandaki son modellerine ekledi, onlar dahi diğer dedektörler kadar gelişmiş değil. Çoğu markası hala eski radyolarda olduğu gibi çevirmeli düğmeler kullanır.

Monitöre ve aksamlara gereksiz maliyet yüklemedi ama cihaz arazide metale karşı verdiği tepkilerde diğerlerinden pekte aşağı kalacak gibi değil. Bunu konforlu araba ile konforsuz arabalar arasındaki fiyat farkıyla karşılaştırın anlatmak istediğimizi anlarsınız.

Burada hemen şunuda belirtelim. Bounty Hunter dünyada en çok satılan define dedektörüdür. Bounty Hunter dünyada parasının karşılığını en iyi veren dedektör olarak kabul edilir.

Şimdi bunu okuyanlar minelablar, garretler xp ler nerede diye soracak. Evet haklısınız ama parasının karşılığını veren en iyi dedektördür. Bounty Hunterin en düşük modelinin fiyatı 650 TL dir, en yüksek modelinin fiyatı ise ortalama 1.800 TL dir. Evet yanlış duymadınız. Dünyada en çok satılan ve parasının karşılığını en iyi eren dedektör Bounty Hunterdir.

  • Bounty Hunter eni 15 cm olan bir metali 60 cm derinlikten görebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu Land Ranger Pro Modeli için geçerlidir. tek parayı 25 cm den almaktadır. Yorulmadan uzun saatler boyunca sallayabilirsiniz. Cihaz çok ergonomik ve kibardır. Bu en iyi modelidir, diğer modelleri bundan biraz daha aşağıdadır.

Bounty Hunter Dedektörlerin Özellikleri

Bu dedektör, herhangi bir metalik nesneyi tespit etmek için mükemmel özelliklere sahiptir. Bu dedektörün çok fazla görsele boğulmuş ekranı yoktur, tespit ettiği metalleri sadece sesle size bildirir. Altın sesi temiz ve hafif ince tonda, orta değerli metallerde tın sesi, değersiz metal için cırtlak bi ses üretir. Bu dedektörde değerliyi değersizi her şeyi ürettiği sesten ayırd edeceksiniz. sesler arasında ciddi derecede fark olduğunu unutmayın.

Tabi bununla beraber metale geldiğinizde son test için hassasiyet ayarı vardır. buda size ek destek sağlar. kazmadan ne olduğunuzu anlayacak ip uçlarını böylelikle elde etmiş olursunuz.

Bounty Hunter bir diğer özelliğide başlığın su geçirmez olmasıdır, deniz kenarlarında arama yapmak isteyenler için iyi bir fırsattır, ayrıca başlık elektrik çarpmalarına karşı korumalıdır.

Ürün bir kulaklık jakı ve kulaklıklarla birlikte gelir. Metalleri tespit ederken kulaklık kullanımı ses tonlarına duyarlılığı arttırır. Bunun dışında dayanıklı ve uzun ömürlü pillerle birlikte gelir.

  • Bounty Hunter dedektörün en büyük dezavantajı fillerin şarz edilememesidir. üzerinde gelen piller uzun dayanır ama sonra alacaklarınız o kadar uzun dayanmayabilir. buda size ek maliyet getirebilir.

Not: Bounty Hunter, Fisher ve Teknetics şirketinin de sahibi olduğu First Texas Products’a aittir. Bu şirketin metal tespit alanında sağlam bir geçmişi vardır.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.