Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Dedektör Bayiliği İçin Büyük Fırsat, %40 Kar

Dedektör Bayiliğinde Büyük Fırsat

Düşük sermaye ile ne iş yapılır diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

İş kurmak isteyen yatırımcılara büyük fırsat Dedektörburada.Com’dan geldi. Dedektörburada.com mağazanıza doğru marka ve modelleri koyduğunuz takdirde ürüne bağlı olarak %20 ile %40 oranında kazanç elde edeceğinizi duyurdu.

DedektörBurada yönetim kurulu başkanı Veysel Bayar yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.

Yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler büyük beklentilerle bir işe girmeden önce karşılaşabilecekleri riskleri hesaba katmalıdır. Düşük sermaye ile kurulabilecek birçok iş olsa da net kari en yüksek olan dedektör bayiliğidir.

Amacımız yeni bayilikler oluşturmak ve onlarla beraber büyümektir. Bayilerimizin gelişmesi ve rahat hizmet verebilmesi, DedektörBurada.Com’un daha da büyümesi demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bayilerimizle yeni fikir ve projelerimizi anında paylaşır, onların ihtiyaçlarına bekletmeden cevap veririz.

Metal Dedektör sektöründe önemli olan hangi markaları satacağınızdır.
Mağazanıza doğru marka ve modelleri koyduğunuz takdirde ürüne bağlı olarak %20 ile %40 oranında kazanç elde edersiniz.

Dedektorburada.com (Midas Kurumsal İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.) birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü ve yetkili bayiliğini üstlenmektedir.

Türkiye yetkili distribütörlüğü bulunan markalar

Quest Metal Detectors, C. Scope Metal Detector, Black Ada, Nel Coils, Karma Coils, Treasure Products, Treasurehunter 3D, Groundtech Detectors, Ger Detect, MWF, Ajax Detectors, BR Detectors, Mega Detection, Radar Team GPR, Britbe LRL, TFR Dowsing Rods, 3rd Eye Electronics (Under Vehicle Camera Systems).

Yetkili bayilini üstlendiği markalar

Minelab Detectors, Garrett Detectors, XP Detectors, Fisher Detectors, Teknetics Detector, Conrad Detectors, Tero Vido, KTS Electronic, Rutus Metal Detectors, Whites Detectors, Nokta|Makro Detectors, DRS Electronics, OKM Detector, Mala GPR, Ridgid, SebaKMT, Rothenberger’dir.

Müşterinin aradığı ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek tüm Metal Dedektörleri, Yeraltı Görüntüleme Sistemleri ve Radarları, Alan Tarama Cihazları, Metal Dedektör Aksesuarları, Güvenlik Dedektörleri, Endustriyel Dedektörler ve daha birçok ürün dedektorburada.com’da.

Dedektorburada.com kurumsal yapısı, profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli satış sonrası hizmeti ile dedektör sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.