Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Nokta İmpact Beklenen Etkiyi Yaratıyor mu ?

Vlf dedektör alanında daha iyisi yok sloganıyla üretilen impact modeli 3 kıt’adaki 150 den fazla ülkeye ulaştı. Biz ilk olarak  İngiltere Dedektör forumlarındaki yorumları inceledik. İlk gözümüze çarpan pro paketin standart pakete göre daha fazla ilgi gördüğünü fark ettik. Bununla beraber neredeyse tüm kullanıcıların memnuniyet mesajları içerisinde birde garret satıcısının   at pro modelinin artık rafa kalktığını ima eder bir açıklaması dikkatimizi çekti, Garretin yeni model üretmediği  sürece impact’ın gölgesinde kalacaklarını açıkça belirtmiş.

Nokta İmpact Yorumları

jen_edwards Kullanıcı yorumu

Merhaba,

Ben bir Impact satın alan cesurlardan biriyim. Ekstra büyük “D” çift bobin ve şık taşıma çantası nedeniyle pro pakete gittim.

Gerçekten bu konuda kötü bir şey söyleyemem. Önceden tanımlanmış arama modlarını, özellikle de tüm metal modunu ve “GOG” heavy mineralization modunu çok seviyorum. Kara kum boyunca tespit ettiklerinden etkilendim.  Ttuzlu ıslak kum içinde mavi bir kot pantolonundan çok küçük bir perçin buldu. Net ve belirgin bir sinyal üretti, küçük bir gümüş dövülmüş kesme madeni parayı kolaylıkla derinden aldı. Kuru arazide inanılmaz derecede üstün. Çok fazla demir biti bulunan çalışma alanlarında gayet başarılı,  Ben ayrım yapmadan çalışmayı seviyorum, fakat hem standart ayırımı hem de çentik filtresini test ettim, Onlar gerektiği gibi çalışıyor.

Bugün yaklaşık beş inçlik nemli yoğun toprakta bir inç ve bir büyük demir tırnağının yarısında 5p’lik bir bozuk para buldum. Keskin ve doğru bir çift  demir ve bakırı gösteren okumalar üretti. İyileşme oranı rakipsizdir. Kullanımı çok basit kolayca alıştım.

Estetik olarak düşünürsen çok güzel  ayrıca dengeli, ancak küçük kolumdaki yükü hafifletmek için bir kemere monte güç kaynağı isterdim.  makine oldukça başarılı, cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıltılı çıkarmıyor. Ekran, sezgisel, monokromatik olarak çok iyi düzenlenmiş, basit bir ayara erişmek için ayrıntıya girmiyoruz,  üç seviyeli menüler yok, ne varki 61 yaşındaki gözlerim biraz daha büyük bir yazı tipi isterdi.

Bence impact popüler bir dedektör haline gelecek. Parlaktır ve arka plan ışığı  zayıflar.

Özel oluşturulmuş bir modu kaydetmek için birkaç tane yuva bulundurmak isterdim, fakat şimdiye kadar bir şeye ihtiyaç duymadım. Önceden tanımlanmış bir modu değiştirmek istersem, hızlı ve kolay ulaşıyorum.

BW, Amerika’dan Doğu Riding’te  her ne kadar on yıllardır dedektör kullanıcısı olsamda , sadece bir yıl İngiltere’de bulundum, buradaki  bulgular Floriduh’da elde ettiğinizle karşılaştırıldığında şaşırtıcı … Cennetteyim!

mrix Kullanıcı yorumları

Evet, İngiltere bayileri arasında fiyat savaşları başladı. Ve Nokta’nın kendileri ile hiçbir ilgisi yoktu, ancak bu utanç verici bir şeydi ancak satışların şaşırtıcı bir şekilde uçup gittiğini belirttiler. Çünkü çoğu İngiltere bayileri yeni :-O
stokların gelmesini beklemek üzere satıldı. Bir şaşırtıcı şey şudur: Pro paketleri standart paketlerden çok daha popüler oldu.

Diğer; Nokta Etkisi hakkında bazı bilgi aldım, test edildi ve tüm dünyadaki 30’un üzerinde test kullanıcısı tarafından yoğun bir şekilde kullanıldı ve her şeyi harika.

Bu makine 8’i ayrımcılık modları, 2’si metal modları, 2’si de hiçbir hareket modu olmak üzere 12 arama modu 5kHz, 14khz, 20kHz çok frekanslı bir makine. Ayrıca, çevrim içi olarak yazılım güncelleme olanağı da var.

Füzyon Kullanıcı yorumları 

Tom Dankowski, ABD forumunda  yaptığı karşılaştırmalar hakkında bazı bilgiler verdi. Tom’un “genel amaçlı” algılamayı sevdiği Fisher F75 ile impact  karşılaştırması yapmayı planlıyor.

İmpact forum tartışmaları linkler.

https://www.metaldetectingforum.co.uk/viewtopic.php?f=282&t=92880
https://www.metaldetectingforum.co.uk/viewtopic.php?f=282&t=91141

http://www.treasurenet.com/forums/nokta-makro/451867-new-nokta-impact.html

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.