Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Sarkaç Kullanarak Zinde Kalın

Rasyestezi bilimi, kişinin enerji seviyesini dengelemede çok başarılıdır, Bu bir ipin ucuna bağlanmış klasik kristal parçasıyla yapılır.

Rasyestezi bilimi, kişinin enerji seviyesini dengelemede çok başarılıdır, Bu bir ipin ucuna bağlanmış klasik kristal parçasıyla yapılır. Sizi rahatsız eden kötü enerjileri yok edip, yada sizde eksik olan pozitif enerjileri arttırarak sağlıklı, istekli, kendinden emin ve daha güçlü olmanızı sağlar.

kendi terapinizi kendiniz yapın

Çevrenizde gördüğünüz tüm metallerden yayılan metallerden tut bir başkasının egenrjisi bile sizi etkileyebilir.

Bizi en çok etkileyen enerjiler kendimiz tarafından serbest bırakılır, kendi enerjinizi kontrolsüz şekilde dışarı ettığınız zaman dışarıdan gelen kötü enerjilere karşı savunmasız kalabilirsiniz. Radyestezi bilimi ile kendi enerjimizi üst seviyede tutarsak dışarıdan gelen kötü enerjilere karşı güçlü kalabilirsiniz.

Enerjiler dengenizi sağladığınızda, hem sağlık, hem fiziksel, hem zihinsel, hem duygusal hem de manevi olarak kendinizi çok hada iyi hissedersiniz.

Her insanın sağlık ve ruhsal evrimin titreşim frekansını tanımlayan titreşimli bir oranı vardır. Tüm insanlık, titreşimini düzenlemeye mahkumdur. Bir bireyin titreşim seviyesini yükseltmek sezgisini, kendini savunma yeteneğini ve ona ilham veren manevi düzlemden daha fazla gelişmiş varlığa olan bağlılığını arttırır.

Yaşlı ve hasta biri ortalama 40 – 50 titreşim hızına sahiptir. (0’dan 100’e kadar değişen titreşim grafiği vardır.).

Farklı yaş ve sağlık gurumlarının titreşim ayarları şu şekilde kabul edilmektedir.

70 = normal sağlık

60 ila 70 = yorgunluk.

50 ila 60 = sağlığı bozuk, bakım gerektiren bazı hastalıklar.

40 ila 50 = Ağır patoloji, bazen manevi tedaviler gerektirir.

30 = toplam devitalizasyon (Cansızlaşma).

Unutmayın, sarkaç yani pandül kullanarak yaşadığımız ortamların enerjisini dengelemek ve uyumlu hale getirmek mümkündür. bunu öğrenir ve düzenli olarak yaparsanız kendi terapinizi kendiniz kolayca yapabilirsiniz.

Sarkaç yada pandül örnekleri

Üst Resimdekiler çeşitli nesnelerden yapılmış pandül örnekleridir.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.