Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Büyüyen Güç XP Deus

XP Deus, x35

Son yıllarda yaptığı çıkışla tüm dikkatleri üzerinde toplayan xp firması deus modeli ve x35 güncellemesiyle cidden harikalar yaratıyor. Uzun yıllardır kulağımızda takılı olan minelab ve garrett küpesi artık yerini xp ye bıraktığını söyleyebiliriz.

Xp deusu farklı kılan özelliği diğer dedektörlerden biraz daha derine inmesidir, tabiki bu inişi yaparken mineralden etkilenmemesi gerekli, işte deusu deus yapan önemli özelliğide budur.

Aslında her dedektör derine inebilir, başlığı büyütür daha derinlerde arama yapabilirsin, mineralli zemine geldiğinde büyük başlık tamamen fiyasko olur dedektör sürekli sahte sinyaller üretmeye başlar. Mineral dediğimiz toprağın yapısında olan oksitlenmiş demir parçacıklarıdır. işte bu parçacıklar dedektörlerin en büyük düşmanıdır. mineralli zeminde arama yapan tüm dedektörler otomatik ayardan çıkarılıp manüel ayara geçirilir ve mineralden etkilenmesi önlenir. Bu iyi bir çözümdür fakat bu ayarı yaparak dedektörü derinlik kaybına uğrattığınızın farkında olmazsınız.

İşte deusun farkıda burada ortaya çıkar, mineralli zeminde derinlik kaybı yaşamadan arama yeteneğine sahiptir.  Ayrıca cihaz çok hafif olup kullanıcıyı yormaz. teleskopik sapı çok kullanışlıdır, cihazı bir anda küçücük pozisyona getirebilirsiniz. Kablosuz kulaklığı vb. özellikler. Belki önemsiz gibi sayılabilir lakin uzun aramalarda farkı ortaya çıkar.

Deus normalde bile diğer eş modellerinden daha derinlerde arama yapabilen özelliğe sahiptir, bu yüzden fiyatında küçük fark vardır, bu küçük fark göz ardı edip seçiminizi deustan yana kullanırsanız kafanızdaki soru işaretlerini yok etmiş olursunuz.

Cihaz Fransız malıdır resmi sitesi buyurun link.  XP Dedektör

Türkiye Distribütörü: Depar Dedektör 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.