Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

En İyi Dedektör Firmaları – 11 Yıllık Tecrübemiz

Define Sohbeti yönetimi olarak 11 yıllık tecrübelerimize dayalı yaptığımız araştırmaya göre dedektör alınabilecek en iyi firmayı belirledik. Seçtiğimiz firmaya temel yaklaşımımız Şunlardır.

Öncelik kaliteli ürün, ticari faaliyetlerinde doğruluk, dürüstlük, adalet ve genel kabul görmüş ahlak ilkelerine uymak; mal veya hizmetin müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayabilme; verdiği hizmetin müşteriler tarafından en az eleştiriye uğrama, dürüst, adil, anlayışlı ve iyi niyetli personel; dedektör satışında ve reklamında gerçeğe aykırı vaatlerde bulunmamak; satış sonrasında desteğin devam etmesi; en az 2 yıl garanti gibi önemli etkenler dikkate alınmıştır.

Burada asıl anlatmak istediğimiz bir defineci hangi dedektörü almalıyım şeklinde değil hangi firmadan almalıyım şeklinde olmalıdır. Esas mantıklı olan soruda budur. Piyasada sahte dedektörlerin kol gezdiğini daha önceki makalelerimizde defalarca yazdık, özellikle gerçek Avustralya malı minelab dedektörlerin bulgar, çin ve melezya üretim kopyalarının var olduğu ve bunları bazı definecilerin bilmeden aldığına şahit olduk. Büyük firmalar ise buna önlem olarak sahteyi ve gerçeği ayırt edebilecek çeşitli test araçları geliştirdi tabi bu ne kadar başarılı oldu orası muamma.

Şimdi gelelim en iyi dedektör firmasına

1- DedektörBurada.Com  Ana hedefi sağlam, orijinal, kaliteli ve güvenilir ürün temini olan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Dedektör Burada, uzman kadrosu ile satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerde verdiği satış, ve sonrasındaki  servis ve garanti hizmetleri ile rakiplerinden  her zaman 1 adım öndedir.

Amerikan malı Fiser, yine Amerikan malı teknetics,  Avustralya malı minelab, Alman malı okm, Yine Alman malı lorenz, Fransız malı xp, ve son eklenen alman Groundtech ve Ajax Dededektör markaları olmak üzere dünyanın  en iyi dedektörlerini orijinal olarak alabileceğiniz Türkiye’nin öncü metal dedektör distribütörüdür.

Şu an toplam 1 firmadan bahsettik elemeden geçen  diğer firmalar ilerleyen zamanda konuya eklenecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.