En İyi Dedektör Firmaları – 8 Yıllık Tecrübemiz

Define Sohbeti yönetimi olarak 11 yıllık tecrübelerimize dayalı yaptığımız araştırmaya göre dedektör alınabilecek en ideal firmayı belirledik.  Seçtiğimiz firmaya temel yaklaşımımız  ise öncelik kaliteli ürün, ticari faaliyetlerinde doğruluk, dürüstlük, adalet ve genel kabul görmüş ahlak ilkelerine uymak, mal veya hizmetin müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayabilme, verdiği hizmetin müşteriler tarafından en az eleştiriye uğrama,  dürüst, adil, anlayışlı ve iyi niyetli personel,  dedektör  satışında ve reklamında gerçeğe aykırı vaatlerde bulunmamak,  satış sonrasında desteğin devam etmesi, en az 2 yıl garanti  gibi önemli etkenler dikkate alınmıştır.

Burada asıl anlatmak istediğimiz bir defineci hangi dedektörü almalıyım şeklinde değil  hangi firmadan almalıyım şeklinde olmalıdır; esas mantıklı olan  soruda budur. Piyasada sahte dedektörlerin kol gezdiğini daha önceki makalelerimizde defalarca yazdık, özellikle gerçek Avustralya malı minelab dedektörlerin bulgar, çin ve melezya üretim kopyalarının var olduğu ve bunları  bazı definecilerin bilmeden aldığına şahit olduk, Büyük firmalar ise buna önlem olarak sahteyi ve gerçeği ayırt edebilecek çeşitli test araçları geliştirdi tabi bu ne kadar başarılı oldu orası muamma.

Şimdi gelelim en iyi dedektör firmasına

1- Depar Dedektör:  Depar Ltd. Şti.  1976 yılından beri faaliyet gösteren Türkiye’nin  En büyük define dedektör distribütörüdür. Genel müdürlük binası Esen-tepede olup,  İstanbul’da bulunan her iki lokasyonunda da ürünlerini sergilediği geniş showroomları ve genel müdürlük binası bulunmaktadır. Anadolu’daki yaygın bayi ağı ile Türkiye’nin her noktasına rahatlıkla ulaşabilmekte; Türkiye ile kalmayıp  Afrika ve Orta doğunun en büyük define dedektör distribütör firması olma gururunu yaşamaktadır.

Ana hedefi sağlam, orijinal, kaliteli ve güvenilir ürün temini olan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Depar Dedektör, uzman kadrosu ile satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerde verdiği satış, ve sonrasındaki  servis ve garanti hizmetleri ile rakiplerinden  her zaman 1 adım öndedir. Amerikan malı Fiser, yine Amerikan malı teknetics,  Avustralya malı minelab, Alman malı okm, Yine Alman malı lorenz, Fransız malı xp, ve son eklenen alman tero vido markaları olmak üzere dünyanın  en iyi dedektörlerini orijinal olarak alabileceğiniz Türkiye’nin öncü metal dedektör distribütörüdür.

Şu an toplam 1 firmadan bahsettik elemeden geçen  diğer firmalar ilerleyen zamanda konuya eklenecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz