Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Minelab E-Trac, Profesyoneller İçin

Minelab E-Trac İleri Teknoloji, Profesyoneller İçin

Minelab E-trac ile daha fazla derinlikle beraber metal ayrımında kesin sonuçlar elde edin. Diğer dedektörlerin kaçırdığı hedefleri bulmaya başlayın.

E-trac’in size sunduğu özelliklerin bazıları:

Daha derin hedefleri bulmanızı sağlar, yüksek oranda mineralize toprağı görmezden gelelerek kesin ayrım yapan çoklu frekans FBS iletimi (1.5 – 100kHz) Kullanır. Bu özellik E-trac’i sevmenize yeterde artar bile.

Minelab’ın SmartFind teknolojisi ile değerli metallerin değersiz metallerle yan yana durmasından etkilenmeden etkili bir şekilde ayrımı yapar.

Kazmadan önce metal hakkında kesin bilgi edinmenizi sağlayan “Quickmask” ekranı arasında hızlıca geçiş yaparak hedefin ne olduğunu kolayca anlarsınız.

Önceden ayarlanmış dört standart kullanıcı modu vardır, ayrıca yaptığınız işlemleri kayıt etmek için 4 mod daha vardır. Bunları USB bağlantısıile doğrudan PC’nizde aktarabilirsiniz.

Minelab E-Trac Dedektör, metal tespit ve hazine avı söz konusu olduğunda önemli bir teknolojik gelişmedir. Sezgisel menüleri, yenilikçi kontrol paneli, kapsamlı hedefleme seçenekleri ve sağlam tasarımı, E-Tracı diğer dedektörlerden ayırır.

Frekans ve Diğer Teknolojiler

E-Trac Metal Dedektörü, aynı anda 1,5 KHz – 100 KHz arasında daha geniş bir frekans aralığını ileterek, Minelab’ın tipik algılama teknolojilerinden daha iyi performans gösteren Tam Bant Spektrum teknolojisini kullanır . Geniş frekans aralığı iletimi, E-Trac Metal Dedektörünün işletim sisteminin, bobinden alınan sinyallerden gelen yanıtları anında analiz etmesini ve ardından kullanıcılara gelişmiş bir doğruluk sağlamak için yorumlanmasını sağlar.

E-Trac Metal Dedektörü ayrıca Minelab’ın tescilli QuickMask ve SmartFind teknolojisine sahiptir. SmartFind teknolojisi özelliği, bulunan metalin iletkenliğinin yanı sıra grafiksel olarak gösteren iki boyutlu bir ekrandır. Bu, kazmadan önce hedefleri kolayca belirlemenizi sağlar.

E-Trac Metal Dedektörü hafif ve su geçirmez 11 “Double D arama başlığı vardır. Başlığın hafifliği ve su geçirmezliği, deniz, nehir, plajlar vb. Gibi zorlu yerleri aramanıza olanak sağlar.

E-Trac; Dört Önceden Ayarlanmış Algılama Ayarı

E-Trac Metal Dedektörü, genellikle deneyimli avcıların yaptığı sık rastlanan tespit türleri olan dört önceden belirlenmiş algılama ayarına sahiptir; Paralar, Yüksek çöp kutusu, Plaj ve Eski Kalıntılar!

 • Madeni paralar: Madeni para aramak için.
 • Yüksek çöp : Çöp alanlarını, demirin ve diğer gereksiz metallerin bol olduğu yerleri aramak için.
 • Plaj: Plajlarda arama yapmak için.
 • Kalıntılar: Değerli hedefleri aramak için.

Bu önceden ayarlanmış ayarlar sizi yormayacaktır, dedektörü bir ayar seçip aramaya başlayabilirsiniz. zaman tasarrufu!

Ayrıca, bulgunuzu ve boyutunu tam olarak belirlemenizi sağlayan bir Pin Noktası Modu içerir.

Çözünürlük Netliği “72mm x 48mm” LCD Ekran Paneline sahiptir. Bu Menüye kolayca erişebilmenizi ve ayarlarınızı kolayca yapabilmenizi sağlar.

E-TRAC USB işlevi

E-Trac Metal Detector’ün öne çıkan özelliklerinden biri, ayarları, modları daha iyi yönetmeniz ve bilgisayara bağlamanıza olanak sağlayan USB işlevi vardır. Dedektör kutusunda bir kabloyla gelir.

Kutuda Başka Neler Var?

 • Koss kulaklık seti
 • Şarj edilebilir pil
 • Şarj cihazı
 • Alkali pil İnce Paket
 • Xchange Kurulum Diski
 • USB kablosu (E-Trac’i bir PC’ye bağlamak için)
 • Kullanım klavuzu
 • Saha Rehberi (katlanır)

Dezavantajları ses farkı

E-TRAC’ı ilk kez kullananlar sesten çok rahatsız olurlar. çünkü E-Trac diğer tüm dedektörlerden farklı tonda sesler üretir. Dedektörü tanıyana kadar bu değişken ses tonları sizi yorabilir.

E-TRAC genel anlamda iyi görünsede XP DEUS’un gölgesinde kaldığını iddia edenlerde vardı..

Sonuç

Minelab E-Trac Metal Dedektörü hiç şüphesiz piyasada bulabileceğiniz en iyi dedektörlerden biridir. Yukarıda belirtilen tüm özellikleri ve kalite performansı ile önemli bir teknolojik gelişme sağlamıştır. İşini pfofesyonel hale getirmek isteyenler için tavsiye edilen cihazdır.

 • Not: Makalelerimiz cihazlarla ilgili genel bilgi edinmenizi sağlayacak bir dizi araştırma sonucu ortaya çıkmıştır, kararlarınıza etki etmek istenmemektedir.

Minelab Fiyatları Amazon.it

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.