Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Minelab GPZ 7000 Bazı İpuçları

Minelab GPZ 7000 Bazı İpuçları

Altın arama dedektörleri oldukça pahalıdır; Minelab GPZ 7000’in fiyatıda çok yüksektir, 10.000 $ (50.000 TL) liste fiyatı, aslına bakılırsa bu dedektör için bu fiyat gayet uygundur.

Fiyat her zaman kaliteye eşit olmasa da, GPZ 7000, tüketici pazarındaki en iyi altın dedektörüdür. Diğer makinelerde bulunmayan bir dizi gelişmiş özelliğe sahiptir ve altın için aşırı hassasiyet ve derinlik sağlar.

  • GPZ 7000 ve diğer dedektörler arasındaki en büyük farklardan biri, VLF veya PI yerine sıfır voltaj iletim (ZVT) teknolojisi ile yapılmış olmasıdır.

Altın dedektörlerinin çoğu ya yüksek frekanslı VLF ya da pulse endüksiyon teknolojisini kullanır, ancak her ikisi de hassasiyet ve derinlik için değişmezliklere sahiptir. ZVT mükemmel derinlik hem ve artan duyarlılığı sayesinde diğer makinelerden çok farklıdır. Bu teknolojiye yaklaşmanın tek yolu, aynı anda hem yüksek frekanslı VLF hem de PI dedektör kullanmaktır. Yani pi dedektörün metal ayırma kabiliyeti vlf kadar gelişmiş olmalıdır. Bu ancak ZVT de mümkün olur.

Böyle pahalı bir dedektörden bekleyeceğiniz gibi, GPZ olağanüstü bir performans sunar. Diğer dedektörlere göre çok büyük bir avantaj sağlayan GPZ 5000, den % 40 daha derin altın tespit eder. Süper D bobini de çoğundan daha hassastır, bu nedenle başkalarının kaçırabileceği altınları bulabilirsiniz.

Altın külçelerinin çoğu, çok fazla mineralleşmeyle “zor” ortamlarda bulunur. GPZ 7000, hassas otomatik zemin dengesi sayesinde bu koşullarda tespit etmeyi kolaylaştırır (buna rağmen ihtiyaç duyduğunuzda manuel bir mod da vardır). Ayrıca, hassasiyet ve ses seviyesi de dahil olmak üzere özelleştirme seçenekleri üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

GPZ 7000 Özellikleri

GPZ 7000’de bulunan bir dizi ekstra özellik vardır. Kablonun dolaşma şansını azaltan dahili kablosuz sese sahiptir. Kullanımı kolay bir kontrol paneli ile birlikte Xchange 2 yazılımını kullanarak bulgularınızı kaydetmenize olanak tanıyan entegre GPS de bulunmaktadır.

Anlatabileceğiniz gibi, GPZ 7000 gerçekten yeni nesil bir altın dedektörüdür. Pahalıdır, ancak ciddi altınları tespit etmek için en iyisi budur. Super-D akıllı bobin ve Wi-Stream iletimi gibi bu mini incelemedeki tüm özelliklere bile değinmedim.

Zaten GPZ 7000 tüm alanlarda uzman olduğunu söyleyemeyiz. Mevcut piyasadaki potansiyel dedektörlere kıyasla kesinlikle teknolojik bir avantaja sahip. Minelab, bugüne kadar kullanıcılarının beklentilerini geri çevirmedi. GPZ 7000 boşa sinyal üretmeyen nadir dedektörlerden biridir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.