Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Aslan İşareti, Define Ustaları Yorumluyor

Aslan İşareti, Define Ustaları Yorumluyor

Aslan mali gücü simgeler. Mezarı oda mezar olur. Gırtlağa kadar mal olur. Bu yüzden bulunmasın diye her şeyi yaparlar. Ayağı direk kayaları gösteriyor ise zemin altı oda mezar kuyruk tarafında . Ben biraz bu işleri öğrendiysem ne makine ne çubuk. Adam lazım o odayı tespit edecek . Boşuna sağı solu kazmayın.

Şimdi orası varya fikir fikirdir. Ne kadar mineral varsa cirit atıyordur. Çubuk tan başka çare yoksa, klimaci dan 1 MT bakır boru al çapı az geniş olsun iki ucunu da kapattır pense ile presleyip lehim atsınlar. Yine 1 MT civarı aynı çapta inşaat demiri ayarla. Alana gidince aslanın kuyruk tarafında 10 MT kadar gerisine önce demiri çak 50-60 cm kadar yer yap sonra o yere bakır boruyu sok. Al eline alüminyum çubukları boşluk bak . Önce her yere zıplar çubuklar 45 dk içinde bir yere odaklanır. Eğer az biraz çubuk hareket bilgin varsa, o noktada oda var mı bulursun.  

Aslan Kaya

Kayayi aslana benzettiginiz icin kayanin altinda bir sey cikacagini ummak yanlis olur. Soyle dusunun, bol paraniz var evde en cok kullanilan salonda herkesin gorebilecegi televizyonun altina mi birakirsiniz yoksa kimsenin girmemesi gereken bir odada farkedilmeyecek bir yere mi birakirsiniz.

Aslan figürüne gelelim, sizin fotoyu çektiğiniz acıdan benzetim oluyor ama bu figürün diğer yüzü nasıl görünüyor bilmeliyiz. Yine benzer figür diğer taraftan da görülüyorsa o zaman o figürü incelemek gerekir. Üzerinde olması gerekenden farklı, eksik, hatalı görünen parçayı bulun ki bu size nereye bakmanız gerekeni gösterir. Bazen de alenen yon verecek bir yapı olur onu bulduğunuzda o yöne gidip varsa diğer bulmacaya geçersiniz yoksa aradığınıza ulaştığınız için mutlu mesut olursunuz.

Diğer Görüş: Aslan taş statüsü yüksek soylu birinin mezarına ithafen olma olasılığı yüksek. Metal ve boşluk tespiti gerekli. Sonuç pozitif ise boşluk ve giriş sınırları netleştirilip planlama yapılmalı. İyi bir çubukçu 2 saat içinde ne var ne yok kağıda çizer burayı. Ama burası ama yakın çevresi..

Aslan kral mezarı demektir ve kralın aileside yanında olabilir. Yüklüdür. Bazen girişi kayanın kendisinde olur. Oda altındadır yada arkasında bi tümsek var oradanda giriş arayın. Birden fazla odayla karşılaşabilirsin ama dikkatli olman lazım, tuzaklı ve tılsımlıdır. Detaylı resim olmadığı için genelleme yaptim. Aslanın üstünde başka işaret olabilir baktığı yönde olabilir. Tümülüs baktığı yönde de olabilir.

Aslan Kaya Mezarı

Diğer: Yorum: Aslan yer altı mezarları, ağır kayaların altındadır. Mezarı açmayın diye orada kasa vardır. Kaya içinde özellikle arkasındaki dikdörtgen taşta cayma malı olur. Mezardaki hediyeden daha kıymetlidir. Arkadaki dikdörtgen taşa yoğunlaşın. Mezarı soyup ölüleri rahatsız etmeyin diye orada kasa olmalı. Kasaya yoğunlaşın. Mezar da birkaç ölü hediyesi dışında bir şey yoktur. Mezarda para olmaz. Sadece kadın mezarlarında birkaç takı olur. Ölüyü rahatsız etmemeniz istenmiş. Korumalı mezar ancak kasayı açın sakıncası yok denmiş.

Diğer: 1. aslan güneşin doğumunu 2. aslan batımını görüyorsa ikiside kutsal alana bakıyor olmalı ikisinin baktığı açıların tam olarak kesiştiği yer aslanların koruduğu değerli bir mezar var

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.