Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

İlk Akıllı Dedektörü Türkler Yaptı

İnvenio dedektör yeraltı metallerinin şekil, derinlik ve boyutlarını gerçek zamanlı olarak gösterebilen dünyanın ilk akıllı dedektör görüntüleme sistemidir. Derin Hazine Avcıları, Arkeologlar, Belediyeler ve emniyet güçleri için idealdir.

Dünyanın en prestijli fuarlarında tanıtıma çıkan inveniyo büyük ilgiyle karşılaştı. ayrıca tartışma forumlarınıda uzun süredir meşgul ediyor.  Cihazı alanlar performansı hakkında henüz dönüş yapmadılar.

Çeşitli ülkelerde yapılan İnvenio tartışmalarından replikler.  

1- Yıllardır aynı dedektörler ısıtılıp ısıtılıp önümüze getiriliyordu, kulaklığı yenile al sana yeni model, 2 khz ekle al sana yeni model yıllar böyle geçti gitti. nokta bu işi fark etti yeni tasarımla farkını ortaya koydu.

2- Bence bu dedektör formatı değil gpr ile kıyaslanmalı.

3- Nokta Invenioyu takdir edelim! Türk üreticisinin akıllı metal detektörü yapan ilk kişi olduğunu tartışmayacak-mıyız? bakın bu Fisher değil, Minelab değil, Garrett’dan bunu zaten beklemiyoruz. İlk akıllı dedektör olan Nokta İnvenio’nun nasıl çalıştığına bakalım.

4- Fiyat bizim alabileceğimiz şekilde değil. ancak teknolojik olarak oyun bozan yapıya sahip. diğer firmalar buna ayak uydurabilecek-mi.

5- 2 adet sipariş verdim bir kendim için birde arkadaşım için.

6- Fiyat biraz ağır değilmi, bunu ödemek için bir çok buluntuya ihtiyacımız olacak.

7- Demo videoların tamamını izledim. bununla iyi işler yapabiliriz.

8- Sadece para bulmak için bunu almanız doğru olmaz.  derin ve yüklü miktarda hazine arıyor olmanız gerekir. eğer böyle bir fikriniz yoksa minelab equinox 800, xp deus, garret at max, nokta impact, makro kruzer sizin için idealdir.

9- Bu teknoloji ileriye doğru büyük bir adımdır. Madeni para büyüklüğündeki nesneleri şekil olarak tam ayırt edebilirse tüm dedektörleri gerçekten geçersiz kılar.

10- Nokta / Makro muhteşem bir şirket, ve bu tür makineler tasarlayan başka kimseyi tanımıyorum (bu onların ilk süper sistemi değil). Fakat cihaz çok pahalı, ilk çıkanlar hep aynı olur, cihazın tanıtımlarına harcanan paralar bize yükleniyor, ben normal fiyata dönmesini bekleyeceğim.

11- Cihazı aldım, arka bahçede kısa testler yaptım yazılımı cidden harika, her şey hızlı, nokta yazılım kalitesini zaten biliyoruz. Arazi testi için hükumetten izinli yerim var, çok sabırsızım umarım bu yeni makine beni mutlu eder.

12- Invenio şimdi Kellyco metal dedektörlerinden satın alınabilir. ayrıca Nokta web sitesi şimdi Invenio’nun tüm özelliklerini nasıl kullanacağına dair 10’dan fazla video yayınladı.

Nokta invenio;  resimleri büyük boyutta görmek için üzerine tıklayın

 

ETİKETLER:
Yorumlar

  1. İnan ekice dedi ki:

    Cihazın fiatınıalabilirmiyim

  2. İnan ekice dedi ki:

    Inveo fiatını yazarmısınız