Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

C. Scope Dedektörleri

C. Scope Dedektörleri

Bu konuda sizlere C.Scope Dedektörden bahsedeceğim, Türkiyede çok popüler olmayan bu marka aslında mükemmel bir dedektördür. Trükiyede neden popüler değil sorusuna ise şöyle bi cevap üretebilirim.

Garret, minelab, fisher, xp bunlar Türkiye’deki en popüler dedektör markalarıdır. Hepside iyi markalardır. Amerikan, Avustralya ve Fransa markalarıdır. Sizce dünyada dedektörü en iyi üreten hep bunlarmı, başka üreten yokmu. Aslında var daha iyilerini üretenlerde var, sadece Türkiye’de distribütörü olmadığı için sizin bu markalardan haberiniz yok.

  • C. Scope İngiliz malıdır, yeni başlayanlar en en iyi dedektörlerden bir tanesidir. Üstelik fiyatıda oldukça uygun. Kulalnım desen bu güne kadar kullandığınız dedektörlerin hepsinden daha kolaydır, aç aramaya başla; o kadar basit.

Yeni başlayanlar için cssope cs1mx, cssope cs2mx, c.scope cs440xd, c.scope cs770xd bu 4 model harikadır, fiyatı 240 dolar civarlarındadır. Evet yanlış duymadınız 240 dolara mükemmel bir dedektöre sahip olacaksınız.

Diğer dedektörlerde bildiğiniz tüm özellikleri bunlarda bulabilirsiniz. Bunları diğerlerinden ayıran ise cihazın 17 khz frekans içermesidir. Buda sizi daha derinlerdeki metalleri almanıza yardımcı olacaktır.

C. Scope Firması cihazlarını 2 ana kategoriye ayırır, Yeni başlayanlar ve Profesyoneller. Yıkarıda bahsettiğim dedektörler yeni başlayanlar için.

Profesyonel İçin

Fiyat olarak bundan bi tık yukarı olan Profesyonel dedektörler ise şunlardır. c.scope cs990xd, c.scope cs6mxi, cssope cs4mxi, cssope cs3mxipro, c.scope cs1220xd modelleridir. Bunlarında fiyatı 500 dolar civarlarındadır. Burada anlamanız gereken bir minelabın yaptığı işi yapan fakat neredeyse yarı fiyatına olan bu markanın tek eksiği İngiltere dışına pek çıkmaması, ani popüler değil. fiyat ve kalite olarak oldukça iyidir.

C. Scope dedektörlerin Türkiye distribütörü Dedektör burada firma mağazasına göz atarak daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.