Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Kelebek Define İşareti

Kelebek Define İşareti; Kelebek varsa bayan mezarı vardır; yüklü miktarda zihniyet eşyası bulursun. bunlar içinde taç ve kolye çıkabilir. dikkat edin bu bayan henüz evlenmemiş bakire bayandır;  tüm çeyiz eşyası mezar yanındaki boş odaya doldurulmuştur. bunların bir kısmı çürümüş olsada; çoğu hala sağlam şekildedir.

2 balık ve kartal başlı kelebek

Kelebek İşareti  Hristiyanlıkta kullanılan bir figürdür. bazı  hac  işaretlerinin  üzerine  yada  yanına kelebek işareti  yapıldığı görülmüştür. yine kelebek  işareti  yılan işaretiyle  beraberde  yapılabilir. daha çok evlenmemiş bakire  bayanların mezar taşlarında  görülür. özellikle evlenme  hazırlıkları  yapan   fakat   evlenemeden önce  ölen bayanların mezarlarına  yapılan işarettir. uçuşa  hazır  kelebekler  hafif  meltem  rüzgarı  bekler; özellikle ilk uçuş  önemlidir.  kelebek işareti  bulduğunuz   bölgede  meltem rüzgarı nereden eserse  mutlaka dikkate alın.

kabartma kelebek

Kelebek Define İşareti Diğer tecrübe: Bayan mezarıdır; evlenmemiş bakire bayanın  zihniyet eşyalarını simgeler.  yılanla birlikte yapılan kelebekler  tılsıma işarettir, bayanlar zayıf varlıklar olduğu için  yılan tılsımının onu koruyacağına inanılır.  zihniyet eşyaları ile mezar ayrı odalarda olup;  yakınında başka mezar bulunmamaktadır.  haç işareti ile yapılan kelebekte aynı mantığı taşır.  haç ve yılan en büyük tılsımlardan dır; kelebek ise en narin bayan sembolüdür.

Diğer tecrübe: Kelebek işareti yüklü miktarda altını temsil eder  çoğunluk takı eşyasıdır, kelebeğin boynuzları ve kanatları malın yerini söyler,  özellikle 2 boynuzun biri farklıdır bu yön vermektedir en fazla 50 metrelik mesafede yüklü miktarda  malı mevcuttur.

Kelebek Define İşareti

Diğer tecrübe: birden fazla kelebek varsa roma dönemi mezarlık alanıdır; tüm mezarlar bayan mezarıdır.  doğu tarafta büyük dere olmalı; batıya doğru  tek tepeye çıkarsan tüm mezarları bulursun; hepsi oda mezardır;  tek sıra halinde  dizilmiştir.  tepenin doğu yamacına doğru indiğinde burada en yüklü mezarı bulursun; mezar en az 3 x 3 büyüklüğünde oda içindedir;  köşelerdeki yapı taşlarında  belirli miktarda  küpler vardır; bunlar küçük küplerdir.

Kelebek ruhun narin bir şekilde göge uçtuğunu simgeler. bu sebepten dolayı buradaki mezar bayan mezarı denilir.

Kelebek Define İşareti anlamı
Kayada Kelebek Define İşareti
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.