Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Oyma İşaretlerinde Tılsım

Hepimizin bildiği gibi tılsımlar her zaman ilgi çeker. Nedeni ise insanların gözle görünmeyen güçlerin nasıl bir varlık olduğunu hep merak etmesinden kaynaklıdır. Bu tılsımlar en çok eski din adamları, büyücüler ve cadılar tarafından yapılırdı. Tabi nasıl yapıldığını merak eden bazı kişilerde bu tılsımları öğrenip yapmışlar.

Oyma İşaretlerinde Tılsım

Gelelim yuvarlak oymalarda tılsımın olup olmadığına; Yuvarlak oymaların çoğu mezar işaretidir. Bu mezarlarda tılsım olup olmadığını anlamamız için oymaların yanındaki diğer işaretlere bakmamız gereklidir. Eğer ki oyma işaretlerinin yanında istavroz yada benzer şekilde karışık kanal varsa bu mezar tılsımlıdır. Özellikle mezarlık alanlarında oymalar-dan ayrı duran bazı kayalarda karışık kanallar görünür. Bu sadece mezarın değil bölgenin tılsımlı olduğu anlatır.

Yılan ve balığın tılsımlı olduğunu zaten biliyoruz. Buna benzer onlarca tılsım işaretleri var. Oyma yanında bu işaretlerden birine denk geldiniz’mi  alın size tılsım. Kısacası oyma işaretinde tılsım olup olmadığını anlamamız zordur. Ancak yanındaki destek veren işaretler bize yardımcı olur.

Tılsım Varsa Hocalara Başvurun

Oyma işaretlerinde tılsım varsa işin ehli hocalardan destek alabiliriz. Hocanın gerçek hoca olmasına dikkatedin. Ben müneccimim; medyumum yada duru görü gibi gaibden işlerle vakit geçirenlere inanmayın. Ortalıkta bu tip insan çok onlara kulak vermektense siz kendiniz inancınızı yüksek tutun. Gerekli ayetleri okuyun hepsinden hayırlıdır.

Birde işaretle belirlenmemiş tılsımlar vardır. Bu birçok büyük oymalarda görünür. Bunu’da  dışarıdan anlayamayız, sadece kazı esnasında anlayabiliriz. Örnek olarak tek yuvarlak oymaya ait mezar arıyoruz. Dışarıda tılsım olduğunu belirten hiç bir işaret yok. Kazdığımız bölgede karşımıza çıkacak bazı mantığımıza sığmayan olaylar buranın tılsımlı olduğunu anlamamıza yardımcı olur. Mesela tahminimizden daha derinde karınca, akrep, yılan ve kurbağa çıkarsa buranın tılsımlı olduğunu anlayabiliriz. Buna yer sallanması yada duyacağımız garip seslerde dahildir.

Bazı defineci arkadaşların yerin 3 -4 metre altından evcil hayvan çıkardığı olmuştur. Sizde böyle yerlere denk gelirseniz mümkünse kazıyı burakın gidin. inatçı olmayın gaza gelmeyin.

Kazı bölgesinde kendinizi başarısız ve tembel hissedebilirsiniz. Lakin çok inat iyi değildir. Cinler ruh gücü, iman, takva boyutu yeterli olmayan kişileri kontrol altına alabilir. İstediklerini de yaptırabilirler. Bu konuda defineci arkadaşların dikkatli olması gereklidir.

Son olarak bölgesel tılsım dediğimiz olay bazı at nalı işaretlerinde görülür. Bu her at nalı için geçerli değildir. Ama bazı at nalın ‘da bölgesel tılsım-lama olayı vardır. İşin gerçeğine bakacak olursak bunlar at nalı değil omega işaretidir. Omega işaretleride bir tür haç işaretidir oda tılsımdır.

Tılsım kitabı
Yorumlar

  1. Apollon dedi ki:

    tılsımın olmadığı yermi var, benim bi arkadaş 6 ay zor işedi yılan tılsımıydı

  2. Mustafa dedi ki:

    Menderes hocam mrb bizdede kayada tek ve büyük oyuk var ve oyugun içinde kıbleye bakan misket elma küçüklüğünde bir oyma daha var ve bu kayanın ön tarafını kazdık kayanın altında tahmini 60 santim genişliğinde 1.5 metre uzunluğunda ve 60 santim kalınlığında bir taş çıktı ve öylece bıraktık sizin değerli fikrinizi alabilirmiyim ve bunun tılsımı varmıdır varsada ne yapmalıyız bana dunus yaparsanız sevinirim yarın oraya tekrar gidecez bilgi yardımıyla üsteli kayayı altaki kayayı hepsini kırmayı düşünüyoruz.veselam Saygılar