Define İşaretleri AnlamıErmeni Gömüleri

Profesyoneller İçin XP DEUS

xp-deus_ws5

Metal detektörü seçimi hiçte kolay değildir. Piyasada her biri farklı özelliklere sahip yüzlerce dedektör vardır, bunlar arasında seçim yapmak çok zordur. Deneyiminiz varsa bu biraz daha kolaylaşır. ilk defa dedektör alacaklar için bu çok zordur.

Eğer dedektör kullanıcısıysanız işinizi daha profesyonel hale getirmek istiyorsanız, muhtemelen daha pahalı bir modelde geçiş yapmanız gerekecek. Eğer böyle bi düşünceniz varsa XP DEUS benim en iyi seçimimdir. Her tür hedef ve ortam için uygun olan olağanüstü bir dedektördür. Ancak, bu işte yeniyseniz, “Giriş Seviyesi Ucuz Dedektör” bölümüne bakınız.

DEUS, çeşitli gelişmiş özelliklere sahip çok frekanslı bir dedektördür. Ucuz değil, ama bunu karşılayabilirseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Peki bu dedektörü özel kılan nedir ?

İlk olarak, XP DEUS kablosuz bir dedektördür. Uzaktan kumanda, kulaklıklar ve bobinler, tel bağlantılarına duyulan ihtiyacı ortadan kaldıran radyo sinyali ile iletişim kurar. Belki daha da önemlisi, bobinin kendisi algılama sinyallerini işlemek ve analiz etmek için sinyal kalitesini artıran ve daha iyi algılama hassasiyeti sağlayan dijital bir devre içerir. 4KHz, 8kHz, 12kHz ve 18kHz seçenekleri vardır. Bu, kalıntı, bozuk para ve hatta plaj avcılığı da dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesi için uygun olduğu anlamına gelir.

 • DEUS sadece kalıntı değil altın arama içinde gelişmiştir. özellikle GOLD FIELD programını kullanırken oldukça başarılıdır. XP cihazlarına 5 yıl garanti veren dünyadaki tek firmadır.

XP DEUS Özellikler ve Ayarlar

İleri teknoloji ürünü çok frekanslı bir dedektörden bekleyebileceğiniz gibi, çeşitli ayarlara ve özelliklere sahiptir. Bunlar hassasiyet, ses yanıtı, reaktivite, demir seviyesi, ayrımcılık yanıtıdır.

DEUS’in reaktivitesi en büyük satış noktalarından biridir . Kurtarma hızı, sadece tek bir sinyal yerine birden fazla nesneyi bulmanızı sağlayan olağanüstü özelliğe sahiptir. Mükemmel reaktivite ile maskeli parçaları bulmanızı sağlar. Ayrıca dört zemin dengesi modu vardır: Pompalama, İzleme, Manuel ve Plaj.

Önceden Ayarlanmış Programlar TEMEL – genel kullanım için.

DEUS FAST – demir bol olduğu ortamlarda küçük değerli hedefleri bulmak için.

DEEP – orta düzeyde ayrımcılıkla daha derin hedefleri bulmak için.

YAŞ BEACH – Islak kumsallarda av için, ancak zemin etkisi için bazı manuel ayarlamalar yapılması gerekir.

ALTIN ​​ALAN – bu mod altının bulunduğu yerlerde bulunan yüksek seviyedeki mineralleşmeye karşı koymak için farklı bir algılama yöntemi kullanır. Bu program etkinleştirildiğinde, bazı ayarlar ya değiştirilir ya da devre dışı bırakılır, bu nedenle doğru yapılması biraz pratik gerektirir. Doğru şekilde ayar yaptığınızda altın bulmanız kolaylaşır.. XP DEUS her türlü hedefi bulabilen tek dedektördür.

Ön ayarlar mükemmel olsa da, ileri düzey kullanıcılar için özel seçenekler vardır. Sınırsız sayıda özel kurulum, DEUS’u kendi gereksinimlerinize göre uyarlamanıza izin verir.

Ek olarak, hava koşullarına dayanıklı kulaklıklar (WS4 veya WS5) dedektörün birçok fonksiyonunu kontrol etmek için kullanılabilir. Bunlar arasında zemin dengesi, hassasiyet, ayrımcılık, hacim ve frekans bulunur.

Diğer özellikler

Mükemmel özellikleri ve modern teknolojisinin yanı kablosuz tasarımı ve hafif olması en sevilen özelliklerindendir. Menüler harikadır pratik yaparken zorluk çekmezsiniz.

DEUS ile birlikte verilen birçok yararlı özellik vardır. “S Teleskopik” gövde, yalnızca beş saniyede katlanabildiği için açıp kapatmayı kolaylaştırır. XP ayrıca, genellikle yeni özellikler ekleyen veya performansı artıran, internet üzerinden düzenli güncellemeler de sağlar. Çok yönlülük ve frekans aralığı ile birlikte, yakın gelecekte farklı bir dedektöre yükseltme yapmanız yerine XP DEUSU formatlayarak üst modele geçebilirsiniz. Bu çok önemli bir özelliktir.

Profesyoneller İçin XP DEUS XP35

XP DEUS Altın dedektörü, kalıntı avı ve madeni para avı için ayrı, ayrı dedektörlere ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. DEUS’un pek çok mükemmel özelliği var, aslında hepsini bu mini incelemeye sığdırmak zor! Çeşitli hedefler bulmak için çok yönlü yüksek kaliteli dedektör arıyorsanız, dünyanın en iyilerinden biridir.

 • Not: DEUS’u alırken, Türkçe dil paketinin yüklü olduğundan emin olun. İngilizce menüler ile cihazı kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz.
ETİKETLER: ,
Yorumlar

 1. asyaliya5858 dedi ki:

  ustam hayırlı günler
  bana hollandadan bir arkadaşım deus xp hediye getirdi
  türkçe dili yok nasıl ederiz bu konuda bilgi verebilirmisiniz
  şimdikten hayırlı bayramlar
  saygılar