DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Sayısal Define İşaretleri

Harflerden OR ORO ve G harfi kaynaklara göre altını sembolizme eder işaretlerin nihayetinde ters bir ( S ) harfi bulursak buyuk bir define habercisidir.

Bir ( Ω ) harfi bir tepeyi gösteren işarettir. Sağında ve ya solunda küçük murç işareti bulunan ( X ) işareti definede tılsım olayının habercisidir.

Bir ( Y ) işaretinin orta çizgisi biraz yukarı da ve de yanında küçük murç izi bulunursa gömünün 1 den çok tuzak içerdiğini Çizgiler gösterir.

( 7 ) sayısı altın ve ya define işaretlerinden biri olmakla birlikte ( 7 ) rakamın ucu yon verebilir, Çizgiler Düz işlenmiş bir çizgi ise bu bize istikamet verir 1 veya daha fazla dalgalı çizgiler su yönünde araştırma yapmamıza olanak verir Yatay 2 çizgi ve ortasında dikey çizgiler ve çizgilerin içerisinde küçük daire işareti mağara girişinin  habercisidir.

Dikey 2 çizgi ve ortasında yatay çizgiler ve çizgilerin içinde bir daire işareti tuzaklı bir mağara girişinin habercisidir.

Yatay 2 çizgi ve 4 dikey çizgilerin dışında küçük daire işlemi var ise bu bize çevrede ağzı tıpalanmıs bir mağaranın bulunduğunu haber eder. 4 dikey ve 1 yatay çizgi define içeren bir mezarın işaretidir. 3 dikey ve 1 yatay çizgi , hilal işareti ( bir arada ) tuzak ve zehir içeren mağaranın habercisidir.

Diğer görüş: karışık olan her kanalda mutlaka tılsımdan şüphelenmeliyiz. bu istavroz olsun karışık kanallar olsun fark etmez. önce tedbirimizi almalıyız.

Yorumlar

  1. Mutlu dedi ki:

    S.a elimizde bir kılıç isareti var üstünde de m harfi var eştigimizde kılıckılıç ın olduğu kaya sıkıştırılmış kayalarla altan desteklenmiş düz ve üçgen kayalarla desteklenmiş çimentoya benziyen taşlar var vurduğumuz da parçalanıyor burada ne olabilir

  2. Anonim dedi ki:

    K harfi ama ne tarafa 3 adım