Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Tavşan Define İşareti Anlamı

Tavşan Define İşaretinin 360 derecelik görüş mesafesi vardır; inanılmaz derecede algısal yeteneğe sahiptir; kısacası enerjinin sembolü olarak bilinir, kesin olarak rehberdir. Arazide karşılaşacağınız bir tavşan bu bölgede tüneller olduğunun habercisidir. bu tünellerin kaça ayrıldığı tavşan işareti üzerindeki kanallarda saklıdır. bu tüneller bazen su yolları bazende kaleye giriş çıkış için yapılmışta olabilir. tavşan yakınlarında yuvarlak oyma varsa bu tünelin sonunda mezar olduğunu anlatır. ayağı kesik tavşan tılsıma işarettir; eksik ayağın olduğu bölge tılsımlı bölgedir.

Tavşan Define İşareti Anlamı

Yine tavşan orta çağda ise Çocuğu olmayan bir kadın tavşan kakası, misk ve safran karışımını uygularsa; 4 saat ya da 4 günden sonra erkeği ile birleştiğinde hamile kaldığı inancı vardır.

tavşan taş

Tavşan Define Diğer görüşler: Tavşan kulakları dik ise çevrede çakıl yığınları aranmalıdır. dikkat edin taş öbeği değil çakıl öbeği; dağın düz duran yerlerine doğru göz gezdirin; öbekle göz göze geleceksiniz.

Tavşan eşkiya işareti ise burada tek tepe görürsün. Bu tepenin güneyi takip edersen ana taşta bir tavşan resmi daha var. Bu tepe üzerine çıkacağız en tepede mezar vardır mezarın ortasını kazıp bele kadar indiğimizde Bizans altınlarını buluruz. bu mezar 400 okka vezir mezarıdır. dikkat edin 2 tavşan arası 200 adımdır.

tavşan kabartması işareti

Kapalı mağaraya girdiğinizde içeride tavşan işareti bulursanız burada sayısı belirsiz deve yükü mal vardır. burada birde tilki tepesi gibi tek tepe olmalıdır.

Tavşan kara tavşansa burada bir kapalı mağara mevcuttur. mağara içeriden 3-4 kola ayrılır. bu kollardan birinde yalak taşı gibi taş mevcuttur. bu taşı kaldırırsan 3 ester yükü malı alırsın.

köşede tavşan kabartması

Tavşan kelebek kadar narin sayılabilen hayvandır,  bazı medeniyetlerde kelebekle ilişkilendirilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.