Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Tavşan Define İşareti

Kabartma tavşanın parası derin olmaz, oyma tavşanın parası derin olur, kaya tavşan varsa bu genelde tepe biyerdedir,

Kabartma tavşanın parası derin olmaz, oyma tavşanın parası derin olur, kaya tavşan varsa bu genelde tepe biyerdedir, bu tepe çok değerlidir her bir karışı didik didik aranmalıdır. bu tepenin eteklerine doğru inin oralarda giriş yeri olabilir. tam sıfır eteğe inmenize gerek yoktur dağın tam ortası makbuldur, biraz daha aşağı olabilir.

Tavşan 360 derecelik görüş mesafesi olan inanılmaz derecede algısal yeteneğe sahiptir , kısacası enerjinin sembolü olarak bilinir, kesin olarak rehberdir arazide karşılaşacağınız bir tavşan bu bölgede tüneller olduğunun habercisidir, bu tünellerin kaça ayrıldığı tavşan işareti üzerindeki ince kanallarda saklıdır. bu tüneller bazen su yolları bazende kaleye giriş çıkış için yapılmışta olabilir. tavşan yakınlarında yuvarlak oyma varsa bu tünelin sonunda mezar olduğunu anlatır. ayağı kesik tavşan tılsıma işarettir eksik ayağın olduğu bölge tılsımlı bölgedir.

Yine tavşan orta çağda ise Çocuğu olmayan bir kadın tavşan kakası, misk ve safran karışımını uygularsa 4 saat ya da 4 günden sonra erkeği ile birleştiğinde hamile kaldığı inancı vardır.

Diğer görüşler: Tavşan kulakları dik ise çevrede çakıl yığınları aranmalıdır. dikkat edin taş öbeği değil çakıl öbeği dağın düz duran yerlerine doğru göz gezdirin öbekle göz göze geleceksiniz.

Tavşan eşkiya işareti ise burada tek tepe görürsün. Bu tepenin güneyi takip edersen ana taşta bir tavşan resmi daha var. Bu tepe üzerine çıkacağız en tepede mezar vardır mezarın ortasını kazıp bele kadar indiğimizde Bizans altınlarını buluruz. bu mezar 400 okka vezir mezarıdır. dikkat edin 2 tavşan arası 200 adımdır.

Kapalı mağaraya girdiğinizde içeride tavşan işareti bulursanız burada sayısı belirsiz deve yükü mal vardır. burada birde tilki tepesi gibi tek tepe olmalıdır.

Tavşan kara tavşansa burada bir kapalı mağara mevcuttur. mağara içeriden 3-4 kola ayrılır. bu kollardan birinde yalak taşı gibi taş mevcuttur. bu taşı kaldırırsan 3 ester yükü malı alırsın.

Tavşan kelebek kadar narin sayılabilen hayvandır, bazı medeniyetlerde kelebekle ilişkilendirilmiştir.

Tavşan tünelleri kesme mermerlerle yapılır, tünelin tavanı mihrap şeklide olup tıpkı kemer şeklindedir. genelde kavisli şekilde uzar gider tünel sonunda kapı girişi aramayın direk odaya girilir hazinenin tamamı oda içerisindedir. dikkat tünel düz alanda değil tepeye doğru devam eder kısacası tepelerin altına yapılan tüneller için geçerlidir düz alana yapılan tüneller verdiğimiz örnek dışında kalır.

Diğer: Tavşan 360 derecelik görüş mesafesi olan inanılmaz derecede algısal yeteneğe sahiptir , kısacası enerjinin sembolü olarak bilinir, kesin olarak rehberdir arazide karşılaşacağınız bir tavşan bu bölgede tüneller olduğunun habercisidir, bu tünellerin kaça ayrıldığı tavşan işareti üzerindeki ince kanallarda saklıdır. bu tüneller bazen su yolları bazende kaleye giriş çıkış için yapılmışta olabilir. tavşan yakınlarında yuvarlak oyma varsa bu tünelin sonunda mezar olduğunu anlatır. ayağı kesik tavşan tılsıma işarettir eksik ayağın olduğu bölge tılsımlı bölgedir.

Yine tavşan orta çağda ise Çocuğu olmayan bir kadın tavşan kakası, misk ve safran karışımını uygularsa 4 saat ya da 4 günden sonra erkeği ile birleştiğinde hamile kaldığı inancı vardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.