Define İşaretleriEşkiya BelgeleriErmeni Gömüleri
 

Tavuk Ayağı Define İşareti

Tavuk ayağı; Ayak yapısı dere yapısıyla alakalıdır, 1 dere 3 kola ayrılır, tam ortada 3 bakraç takyonus bulunur.  Bu para eşkiya  parasıdır dikkat edin bu paradan 3 yerde vardır.

Diğer tecrübe: Civcivli tavuğun hediyesi  tavuğun sırtındaki civcivin baktığı yerdedir. Ana parayı bulmak için tavuğun ayağını bulmak gerekir. Gerçek mal tavuğun yürüyüş istikametinde olup, ters bir civcivle sizi  arka tarafa yönlendirir. Burada kurnaz olun. Eğer ayar parmaklarından biri farklıysa yön o taraftır. onada dikkat edin.

Diğer tecrübe: Genelde Son nokta işaretidir. Mala doğru yürümeyi ifade eder. Son nokta burası değilse buradan görülür  olmalıdır. 3  tepe varsa bakın. hangi parmak farklıysa  farklı parmak ile 3 tepeyi eşleştirin.  Malın yeri orasıdır. Bu her zaman tepe olmayabilir; 3 yaşlı ağaçta aynıdır.  Bu ağaçların 2 si ahlat biri erguvansa mal erguvandadır.  Bu 3 lerden biri mutlaka farklıdır.  Farklı olan malı verir.

Tavuk Ayağı Define İşareti Diğer Anlamı. Ayağın önünde murç izi varsa; murç ve parmak arası ölçülür; 1 cm si 70 cm olarak hesaplanır; murç izine doğru gidilir. Örnek olarak murç ve parmak arasındaki mesafe  10 cm ise; 10 x 7 = 7 metre gidilmelidir.

Tavuk ayak parmakları önünde mutlaka bir işaret daha vardır. Bu en çok yuvarlak oymadır. Genelde küçük murç izi şeklinde olur. Çoğunlukla yön verir. tavuk ayağı son işarettir; tüm hakikat buradadır.

Kaynak: Define Sohbeti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.