DefinecilikDefine İşaretleriKayada oymaAntik paralarMaden yataklarıDedektör
 

Tavuk Ayağı Define İşareti

Tavuk ayağı; Ayak yapısı dere yapısıyla alakalıdır; 1 dere 3 kola ayrılır; tam ortada 3 bakraç takyonus bulunur.  bu para eşkiya  parasıdır dikkat edin bu paradan 3 yerde vardır.

tavuk ayağı define işareti

Diğer tecrübe: Civcivli tavuğun hediyesi  tavuğun sırtındaki civcivin baktığı yerdedir. ana parayı bulmak için tavuğun ayağını bulmak gerekir. gerçek mal tavuğun yürüyüş istikametinde olup;  ters bir civcivle sizi  arka tarafa yönlendirir. burada kurnaz olun. eğer ayar parmaklarından biri farklıysa yön o taraftır. onada dikkat edin.

Diğer tecrübe: Genelde Son nokta işaretidir; Mala doğru yürümeyi ifade eder. son nokta burası değilse buradan görülür  olmalıdır. 3  tepe varsa bakın. hangi parmak farklıysa  farklı parmak ile 3 tepeyi eşleştirin.  malın yeri orasıdır. bu her zaman tepe olmayabilir; 3 yaşlı ağaçta aynıdır.  bu ağaçların 2 si ahlat biri erguvansa mal erguvandadır.  bu 3 lerden biri mutlaka farklıdır.  farklı olan malı verir.

2 tavuk ayak define işareti

Tavuk Ayağı Define İşareti Diğer Anlamı: Ayağın önünde murç izi varsa; murç ve parmak arası ölçülür; 1 cm si 70 cm olarak hesaplanır; murç izine doğru gidilir. örnek olarak murç ve parmak arasındaki mesafe  10 cm ise; 10 x 7 = 7 metre gidilmelidir.

Tavuk ayak parmakları önünde mutlaka bir işaret daha vardır; bu en çok yuvarlak oymadır. genelde küçük murç izi şeklinde olur. çoğunlukla yön verir. tavuk ayağı son işarettir; tüm hakikat buradadır.

Kaynak: Define Sohbeti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.